Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Stana: Nezabudol som, ale momentalne nemam pristup k pocitacu, kde mam tie texty - ale poslem ti ich najneskor zajtra vecer. Co sa triciek tyka, neviem ti povedat, ci budeme davat nieco robit, zatial sme sa o tom nebavili, budeme to riesit, ked sa nam podari dokoncit album.
Pre Stana: Nezabudol som, ale momentalne nemam pristup k pocitacu, kde mam tie texty - ale poslem ti ich najneskor zajtra vecer. Co sa triciek tyka, neviem ti povedat, ci budeme davat nieco robit, zatial sme sa o tom nebavili, budeme to riesit, ked sa nam podari dokoncit album.... Collapse
