Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Zdar chlapi, keby ste mali nejaké výhrady ku koncertu, písal som Vám pred týždňom mail tak mi odpíšte tam
Zdar chlapi, keby ste mali nejaké výhrady ku koncertu, písal som Vám pred týždňom mail tak mi odpíšte tam... Collapse
