Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Romana: Ahoj, z tohto albumu uz nehravame vacsinou nic, momentalne sme uz trochu inde, takze z najvacsou pravdepodobnostou nie.
Pre Romana: Ahoj, z tohto albumu uz nehravame vacsinou nic, momentalne sme uz trochu inde, takze z najvacsou pravdepodobnostou nie.... Collapse
