Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 16. januára 2012 at 22:02
Pre TOY PISTOLS: Velmi diky za koncert v Revucej. Mna ten koncert naplnil na 100%. Skoda, ze nebolo viac casu pokecat, hadam inokedy. Dufam a verim, ze este nejaky ten koncert bude, ci uz skor, alebo zase o nejaky ten rok (aspon si to potom clovek viac vazi). Mne dal ten koncert vela. Texty piesni uz poznam davno naspamat a obsahuju informacie, ktore viem uz sam. Podstatou je, ze mi ten koncert prehovoril "do duse", ked sa clovek zamysli a uvedomi si, ze jeho hodnoty, ktore su tak silne teoreticky zakorene vo vnutri obcas pod vplyvom okolia sa v praxi obcas vyobrazuju inak a clovek obcas trosku zije inak ako by chcel zit. Potom je cas sa vratit k tym povodnym hodnotam. Ja stale chodim na koncerty pomerne casto, kde je vela kamosov a zabava a vsetko, co je fajn, ale len velmi malokrat sa stava, ze mi kapela prejde aj srdcom a nie len usami ako teraz vas koncert v Revucej, takze diky...a pozdravuje vas Kyra :-)...tak sa vidime hadam opat coskoro.
Pre TOY PISTOLS: Velmi diky za koncert v Revucej. Mna ten koncert naplnil na 100%. Skoda, ze nebolo viac casu pokecat, hadam inokedy. Dufam a verim, ze este nejaky ten koncert bude, ci uz skor, alebo zase o nejaky ten rok (aspon si to potom clovek viac vazi). Mne dal ten koncert vela. Texty piesni uz poznam davno naspamat a obsahuju informacie, ktore viem uz sam. Podstatou je, ze mi ten koncert prehovoril "do duse", ked sa clovek zamysli a uvedomi si, ze jeho hodnoty, ktore su tak silne teoreticky zakorene vo vnutri obcas pod vplyvom okolia sa v praxi obcas vyobrazuju inak a clovek obcas trosku zije inak ako by chcel zit. Potom je cas sa vratit k tym povodnym hodnotam. Ja stale chodim na koncerty pomerne casto, kde je vela kamosov a zabava a vsetko, co je fajn, ale len velmi malokrat sa stava, ze mi kapela prejde aj srdcom a nie len usami ako teraz vas koncert v Revucej, takze diky...a pozdravuje vas Kyra :-)...tak sa vidime hadam opat coskoro.... Collapse
Please wait...