Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Cvirika:o)) ahoooiii....akoze sa ma moje ftacako??...ja uz do pici neznam co robit...cim blizsie je sobota tym viac sa boim stvrdnem v kostole namiesto haluzenia na koncerte s ludmi ktorych milujem (si medzi nimi hehe:o)))...co sakra nevedia pochopit ako velmi mi na tom zalezi aby som bola tam....strasne som sa na teba tesila+ na vsetkych z debatneho kruzku a najviac na kyslika :-((( nenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaviiiidim svojich fotrovcov a nenavidim bielu sobotu...ked ma nepustia tak to pre mna bude cierna sobota....drzim palceky doma drz aj ty mne cmuuuuuuuuukkkk Oi K.
pre Cvirika:o)) ahoooiii....akoze sa ma moje ftacako??...ja uz do pici neznam co robit...cim blizsie je sobota tym viac sa boim stvrdnem v kostole namiesto haluzenia na koncerte s ludmi ktorych milujem (si medzi nimi hehe:o)))...co sakra nevedia pochopit ako velmi mi na tom zalezi aby som bola tam....strasne som sa na teba tesila+ na vsetkych z debatneho kruzku a najviac na kyslika :-((( nenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaviiiidim svojich fotrovcov a nenavidim bielu sobotu...ked ma nepustia tak to pre mna bude cierna sobota....drzim palceky doma drz aj ty mne cmuuuuuuuuukkkk Oi K.... Collapse
