Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!Pre vsetkych!!! Dr.Martens:AhOi! vsetci "VESELU" Velku noc! Marian: Serte na Velku noc!!!
!!!Pre vsetkych!!! Dr.Martens:AhOi! vsetci "VESELU" Velku noc! Marian: Serte na Velku noc!!!... Collapse
