Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
hej ľudia, ako sa vám páčil koncert v K2? to bolo úplne super. no jak to Strata času rozbalila super. aj tí noví, že revolution boli tiežž masakroví, a hlavne ked zahrali Anarchy od Sex Pistols. čo vy na to? datumáci tých už pozná každý, čo sa dá na nich povedať? možno len to,že su fakt zabehaní.ide im to. takých koncertoch by tu trebalo viac.
hej ľudia, ako sa vám páčil koncert v K2? to bolo úplne super. no jak to Strata času rozbalila super. aj tí noví, že revolution boli tiežž masakroví, a hlavne ked zahrali Anarchy od Sex Pistols. čo vy na to? datumáci tých už pozná každý, čo sa dá na nich povedať? možno len to,že su fakt zabehaní.ide im to. takých koncertoch by tu trebalo viac.... Collapse
