Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Mirusha wrote on 22. marca 2005 at 18:46
hej ľudia, ako sa vám páčil koncert v K2? to bolo úplne super. no jak to Strata času rozbalila super. aj tí noví, že revolution boli tiežž masakroví, a hlavne ked zahrali Anarchy od Sex Pistols. čo vy na to? datumáci tých už pozná každý, čo sa dá na nich povedať? možno len to,že su fakt zabehaní.ide im to. takých koncertoch by tu trebalo viac.
hej ľudia, ako sa vám páčil koncert v K2? to bolo úplne super. no jak to Strata času rozbalila super. aj tí noví, že revolution boli tiežž masakroví, a hlavne ked zahrali Anarchy od Sex Pistols. čo vy na to? datumáci tých už pozná každý, čo sa dá na nich povedať? možno len to,že su fakt zabehaní.ide im to. takých koncertoch by tu trebalo viac.... Collapse
Please wait...