Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
ahoj kyra som rad že sme sa ti pacili sme z ta3 .Ak si z BJ tak mozes kupit CD v different distre u fera nasledujúci týžden mu nejake poslem lebo uz vypredal. stojí 100.-
ahoj kyra som rad že sme sa ti pacili sme z ta3 .Ak si z BJ tak mozes kupit CD v different distre u fera nasledujúci týžden mu nejake poslem lebo uz vypredal. stojí 100.-... Collapse
