Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
maťo-timeofmylife wrote on 3. apríla 2005 at 12:53
ahoj kyra som rad že sme sa ti pacili sme z ta3 .Ak si z BJ tak mozes kupit CD v different distre u fera nasledujúci týžden mu nejake poslem lebo uz vypredal. stojí 100.-
ahoj kyra som rad že sme sa ti pacili sme z ta3 .Ak si z BJ tak mozes kupit CD v different distre u fera nasledujúci týžden mu nejake poslem lebo uz vypredal. stojí 100.-... Collapse
Please wait...