Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Cvirika a Dr. Martensa:o))) co ste necitali co som napisala???ze mi dovolili najprv ist ale padlo to vo chvili ked sme zistili ze busa mame o 6,40 rano tesim sa na vas chlopci moji sumny cmuuuuuuuuuukkkk oi K.
pre Cvirika a Dr. Martensa:o))) co ste necitali co som napisala???ze mi dovolili najprv ist ale padlo to vo chvili ked sme zistili ze busa mame o 6,40 rano tesim sa na vas chlopci moji sumny cmuuuuuuuuuukkkk oi K.... Collapse
