Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Kyra wrote on 4. apríla 2005 at 8:34
pre Cvirika a Dr. Martensa:o))) co ste necitali co som napisala???ze mi dovolili najprv ist ale padlo to vo chvili ked sme zistili ze busa mame o 6,40 rano tesim sa na vas chlopci moji sumny cmuuuuuuuuuukkkk oi K.
pre Cvirika a Dr. Martensa:o))) co ste necitali co som napisala???ze mi dovolili najprv ist ale padlo to vo chvili ked sme zistili ze busa mame o 6,40 rano tesim sa na vas chlopci moji sumny cmuuuuuuuuuukkkk oi K.... Collapse
Please wait...