Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru: Tak O.K. ja som len pisal, to čo hovoril Jozko z NAČO NAZVU.A aj Bubo hovoril, že bude 15.4.2005 .Takze ked 16.4.2005 tak dobre. To je trochu chujovo, lebo je lepsie ist na koncert v piatok ako v sobotu, uvidime čo budem mocť robiť.
Pre Kyru: Tak O.K. ja som len pisal, to čo hovoril Jozko z NAČO NAZVU.A aj Bubo hovoril, že bude 15.4.2005 .Takze ked 16.4.2005 tak dobre. To je trochu chujovo, lebo je lepsie ist na koncert v piatok ako v sobotu, uvidime čo budem mocť robiť.... Collapse
