Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 8. apríla 2005 at 5:52
Pre Kyru: Tak O.K. ja som len pisal, to čo hovoril Jozko z NAČO NAZVU.A aj Bubo hovoril, že bude 15.4.2005 .Takze ked 16.4.2005 tak dobre. To je trochu chujovo, lebo je lepsie ist na koncert v piatok ako v sobotu, uvidime čo budem mocť robiť.
Pre Kyru: Tak O.K. ja som len pisal, to čo hovoril Jozko z NAČO NAZVU.A aj Bubo hovoril, že bude 15.4.2005 .Takze ked 16.4.2005 tak dobre. To je trochu chujovo, lebo je lepsie ist na koncert v piatok ako v sobotu, uvidime čo budem mocť robiť.... Collapse
Please wait...