Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Mariana: Ten obrazok moze mat pre roznych ludi mnozstvo roznych vyznamov, asi by bolo najlepsie nechat to na ich fantaziu, ale ked uz si nad tym lames hlavu asi rok, tak sa ti pokusim vysvetlit, co znamena pre mna osobne. Pre mna je symbolom toho, ze ludia sa az prilis casto nechaju manipulovat a ovladat nabozenskymi, politickymi alebo ideovymi vodcami az do takej miery, ze uz nie su sami sebou (preto ta znetvorena, neludska tvar) a potom sa cuduju dosledkom (lietadlo + budovy WTC). A debil pravdepodobne nie si, ked si stale schopny samostatne rozmyslat o veciach, ktore su mnohym inym lahostajne...
Pre Mariana: Ten obrazok moze mat pre roznych ludi mnozstvo roznych vyznamov, asi by bolo najlepsie nechat to na ich fantaziu, ale ked uz si nad tym lames hlavu asi rok, tak sa ti pokusim vysvetlit, co znamena pre mna osobne. Pre mna je symbolom toho, ze ludia sa az prilis casto nechaju manipulovat a ovladat nabozenskymi, politickymi alebo ideovymi vodcami az do takej miery, ze uz nie su sami sebou (preto ta znetvorena, neludska tvar) a potom sa cuduju dosledkom (lietadlo + budovy WTC). A debil pravdepodobne nie si, ked si stale schopny samostatne rozmyslat o veciach, ktore su mnohym inym lahostajne...... Collapse
