Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Krtkovi : Cus premna je 40 W asi vela kedze ja to chcem len doma na skusanie a aby som sa naucil...Inac odporucas mi sa hned zacat ucit na elektrike alebo najskor na spanielke ?Ty si ako zacal ?Diky maj sa...Majkl
Krtkovi : Cus premna je 40 W asi vela kedze ja to chcem len doma na skusanie a aby som sa naucil...Inac odporucas mi sa hned zacat ucit na elektrike alebo najskor na spanielke ?Ty si ako zacal ?Diky maj sa...Majkl... Collapse
