Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
majkl wrote on 8. apríla 2005 at 19:37
Krtkovi : Cus premna je 40 W asi vela kedze ja to chcem len doma na skusanie a aby som sa naucil...Inac odporucas mi sa hned zacat ucit na elektrike alebo najskor na spanielke ?Ty si ako zacal ?Diky maj sa...Majkl
Krtkovi : Cus premna je 40 W asi vela kedze ja to chcem len doma na skusanie a aby som sa naucil...Inac odporucas mi sa hned zacat ucit na elektrike alebo najskor na spanielke ?Ty si ako zacal ?Diky maj sa...Majkl... Collapse
Please wait...