Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Majkla: To je akurat combo na doma - na koncerty je prilis slabe a tiche. Ked ho mas doma na polovicu, je to akoby si mal vypecenu vezu. Ja osobne som hral najprv na spanielke. Kazdopadne jednoducha skola punk gitary sa robi lahsie na elektrike...PS: Na tom combe Ti ponuknem fakt dobru cenu...
Pre Majkla: To je akurat combo na doma - na koncerty je prilis slabe a tiche. Ked ho mas doma na polovicu, je to akoby si mal vypecenu vezu. Ja osobne som hral najprv na spanielke. Kazdopadne jednoducha skola punk gitary sa robi lahsie na elektrike...PS: Na tom combe Ti ponuknem fakt dobru cenu...... Collapse
