Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru: Vtedy som volal Joškovi ešte raz, potom on kdesi volal, potom som sa volal, a ukazalo sa, že maš pravdu. Kde nastala chyba neviem, len Joško hovoril, že na tom východe je riadný guláš.Ale koncert bude v sobotu.čo sa tyka mňa a koncertu opäť, ako vždy to vyzerá biedne. No uvidíme.
Pre Kyru: Vtedy som volal Joškovi ešte raz, potom on kdesi volal, potom som sa volal, a ukazalo sa, že maš pravdu. Kde nastala chyba neviem, len Joško hovoril, že na tom východe je riadný guláš.Ale koncert bude v sobotu.čo sa tyka mňa a koncertu opäť, ako vždy to vyzerá biedne. No uvidíme.... Collapse
