Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Dr.Martens wrote on 12. apríla 2005 at 12:23
!!!Pre Mariana!!!Chystam sa a uz som si odlozil aj 200Sk,ale budem potrebovat este nejake drobne.Ked pojdem v sobotu na koncert,tak asik nepojdem v piatok vonku a ked pojdem tak len tak do 22:20.Ty mas este stale len 2,5% sancu,ze sa tam dostanes?
!!!Pre Mariana!!!Chystam sa a uz som si odlozil aj 200Sk,ale budem potrebovat este nejake drobne.Ked pojdem v sobotu na koncert,tak asik nepojdem v piatok vonku a ked pojdem tak len tak do 22:20.Ty mas este stale len 2,5% sancu,ze sa tam dostanes?... Collapse
Please wait...