Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Kyru: no nazdarek!no neboj,nekecala si ziadne p...ny! no ja najblizsie pridem asi az 18.6. tak cuuuuuus
pre Kyru: no nazdarek!no neboj,nekecala si ziadne p...ny! no ja najblizsie pridem asi az 18.6. tak cuuuuuus... Collapse
