Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Satelita čaf Marek. si si normálne dobre tipol. to som ja Gabicina segra.ta si včera skoro spadol v tom aftobuse, čo?
Pre Satelita čaf Marek. si si normálne dobre tipol. to som ja Gabicina segra.ta si včera skoro spadol v tom aftobuse, čo?... Collapse
