Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Tomáš wrote on 21. apríla 2005 at 18:21
pre kyru::??!! CAWWKO,určite som ta videl kto by si ta nevšimol.Ale ti si ma asi nevidela lebo ja som prišiel až na NAčO NáZOV.Sa mi zda že sme sa už stretli ale bolo to už davno ešte v Castele ale neviem na 100pro. maj sa cmuk
pre kyru::??!! CAWWKO,určite som ta videl kto by si ta nevšimol.Ale ti si ma asi nevidela lebo ja som prišiel až na NAčO NáZOV.Sa mi zda že sme sa už stretli ale bolo to už davno ešte v Castele ale neviem na 100pro. maj sa cmuk... Collapse
Please wait...