Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre kyru::??!! CAWWKO,určite som ta videl kto by si ta nevšimol.Ale ti si ma asi nevidela lebo ja som prišiel až na NAčO NáZOV.Sa mi zda že sme sa už stretli ale bolo to už davno ešte v Castele ale neviem na 100pro. maj sa cmuk
pre kyru::??!! CAWWKO,určite som ta videl kto by si ta nevšimol.Ale ti si ma asi nevidela lebo ja som prišiel až na NAčO NáZOV.Sa mi zda že sme sa už stretli ale bolo to už davno ešte v Castele ale neviem na 100pro. maj sa cmuk... Collapse
