Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Mirushu: Ja som na koncerte nebol kvôli ľuďom s nášho domu. Do piče! Čo si také doležite na koncerte zazila? Dufam, ze nieco dobre?
Pre Mirushu: Ja som na koncerte nebol kvôli ľuďom s nášho domu. Do piče! Čo si také doležite na koncerte zazila? Dufam, ze nieco dobre?... Collapse
