Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 25. apríla 2005 at 12:14
Pre Mirushu: Ja som na koncerte nebol kvôli ľuďom s nášho domu. Do piče! Čo si také doležite na koncerte zazila? Dufam, ze nieco dobre?
Pre Mirushu: Ja som na koncerte nebol kvôli ľuďom s nášho domu. Do piče! Čo si také doležite na koncerte zazila? Dufam, ze nieco dobre?... Collapse
Please wait...