Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
pre Mariana: ej ha ci pana!a od koho si mal fotky?kto fotil?ja ich chcem tiez vydiet!fakt tam vyzeram na 30? tak je na case zo sebov uz nieco robit pretoze ked budem mat 30 tak budem vyzerat na 60 a to E!E tak sa maj zatial
pre Mariana: ej ha ci pana!a od koho si mal fotky?kto fotil?ja ich chcem tiez vydiet!fakt tam vyzeram na 30? tak je na case zo sebov uz nieco robit pretoze ked budem mat 30 tak budem vyzerat na 60 a to E!E tak sa maj zatial... Collapse
