Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
cvirik wrote on 25. apríla 2005 at 18:11
pre Mariana: ej ha ci pana!a od koho si mal fotky?kto fotil?ja ich chcem tiez vydiet!fakt tam vyzeram na 30? tak je na case zo sebov uz nieco robit pretoze ked budem mat 30 tak budem vyzerat na 60 a to E!E tak sa maj zatial
pre Mariana: ej ha ci pana!a od koho si mal fotky?kto fotil?ja ich chcem tiez vydiet!fakt tam vyzeram na 30? tak je na case zo sebov uz nieco robit pretoze ked budem mat 30 tak budem vyzerat na 60 a to E!E tak sa maj zatial... Collapse
Please wait...