Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Tomasa: Ahoj, mali sme sa tento tyzden stretnut s Krtkom, ktory mi mal priniest kazetu, ale vzdy niekomu z nas do toho nieco prislo, takze ju stale nemam... Ale najneskor v pondelok ti to poslem (ak stihnem tak aj zajtra alebo v sobotu). Ak to posta niekde nestrati, mala by ti to dorucit do stredy, stvrtka buduci tyzden.
Pre Tomasa: Ahoj, mali sme sa tento tyzden stretnut s Krtkom, ktory mi mal priniest kazetu, ale vzdy niekomu z nas do toho nieco prislo, takze ju stale nemam... Ale najneskor v pondelok ti to poslem (ak stihnem tak aj zajtra alebo v sobotu). Ak to posta niekde nestrati, mala by ti to dorucit do stredy, stvrtka buduci tyzden.... Collapse
