Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
!!!Pre Mariana!!!Hej bol som na Punkreas a bolo vinicikajuco,ale som sa nemusel az tak rozbit.Punkreas po 4 krat hral fakt vyborne.Ty jak inac zijes?
!!!Pre Mariana!!!Hej bol som na Punkreas a bolo vinicikajuco,ale som sa nemusel az tak rozbit.Punkreas po 4 krat hral fakt vyborne.Ty jak inac zijes?... Collapse
