Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Ja mozem dosvecit ze Kyra tu dlho nebola takze to nepisala ona...A preboha sak to musite rozoznat ved ked ju aspon trocha poznate tak to je vidno...A keby nieco mala proti niekomu tak urcite mu nenapise ze je kokot ale hlavne by mu to vysvetlila...
Ja mozem dosvecit ze Kyra tu dlho nebola takze to nepisala ona...A preboha sak to musite rozoznat ved ked ju aspon trocha poznate tak to je vidno...A keby nieco mala proti niekomu tak urcite mu nenapise ze je kokot ale hlavne by mu to vysvetlila...... Collapse
