Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Satelit wrote on 17. mája 2005 at 13:12
For Marian NAzdar muko. Hej na Punkreas som bol po piči ale skoda lebo kvoli nim nehrali Revolution a ich som este nevidel ale inac super.
For Marian NAzdar muko. Hej na Punkreas som bol po piči ale skoda lebo kvoli nim nehrali Revolution a ich som este nevidel ale inac super.... Collapse
Please wait...