Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
For Marian NAzdar muko. Hej na Punkreas som bol po piči ale skoda lebo kvoli nim nehrali Revolution a ich som este nevidel ale inac super.
For Marian NAzdar muko. Hej na Punkreas som bol po piči ale skoda lebo kvoli nim nehrali Revolution a ich som este nevidel ale inac super.... Collapse
