Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Satelita: To je dobre, že hrali super. Neboj Dr.Martens, žije dobre... .
Pre Satelita: To je dobre, že hrali super. Neboj Dr.Martens, žije dobre... .... Collapse
