Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Satelita a Mišáka: Tak, neviem, čí som ten odkaz pochopil. Je to namierené proti TOY PISTOLS? Ak nie, tak sorry, zle som to pochopil. Ak hej, tak: Na jednej strane, je to zaujímavý názor. Ale na druhej. To, že kto koľko bere peňazí, k tomu som sa vyjadroval, je to napísané niekde vzadu. Ale predsa sa treba zamyslieť, že, ktorá kapela, je ta správna. Rozhodol som sa, že si poriadne rozmyslím, ktorú kapelu podporím finančne. No,a čo sa týka Koňyka, a takýchto kapiel, tiež som im slepo veril. No v poslednej dobe som sa o to začal zaujímať viac, a som šokovaný niektorým veciam, čo títo ľudia porobili. Nechcem na nich nadávať, lebo neurobli nič zlé, ako bežní ľudia, ale keď ich mám brať ako punkáčov, tak to je už o niečom inom. Myslím, že oní možno majú stále o punk záujem, ale je to už o niečom inom, ako ten punk, aký chcem žiť ja. Neviem, či ste ma pochopili, lebo niesom spokojný s tým ako som to napísal, ale, ak nie, tak sa ozvite... .
Pre Satelita a Mišáka: Tak, neviem, čí som ten odkaz pochopil. Je to namierené proti TOY PISTOLS? Ak nie, tak sorry, zle som to pochopil. Ak hej, tak: Na jednej strane, je to zaujímavý názor. Ale na druhej. To, že kto koľko bere peňazí, k tomu som sa vyjadroval, je to napísané niekde vzadu. Ale predsa sa treba zamyslieť, že, ktorá kapela, je ta správna. Rozhodol som sa, že si poriadne rozmyslím, ktorú kapelu podporím finančne. No,a čo sa týka Koňyka, a takýchto kapiel, tiež som im slepo veril. No v poslednej dobe som sa o to začal zaujímať viac, a som šokovaný niektorým veciam, čo títo ľudia porobili. Nechcem na nich nadávať, lebo neurobli nič zlé, ako bežní ľudia, ale keď ich mám brať ako punkáčov, tak to je už o niečom inom. Myslím, že oní možno majú stále o punk záujem, ale je to už o niečom inom, ako ten punk, aký chcem žiť ja. Neviem, či ste ma pochopili, lebo niesom spokojný s tým ako som to napísal, ale, ak nie, tak sa ozvite... .... Collapse
