Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Kyru: No pýtaš sa toho pravého. Ak ich máš v tej krabičke bez káblov, tak to musíš asi napaliť, alebo stiahnuť na disketu. Ináč neviem, ako to urobiť. Ak ich chceš poslať e-mailom, tak napíš správu, a najdi priečinok prehládavať. Stisni na to, a potom to normálne označ, ako keď otváraš WORD, a potom stisni priložiť. Ak si ma pochopila, tak dobre, ak nie tak mi napíš, čo ti tam neide, alebo sa skus niekoho popýtať, čo ti ukáže naživo. Ak to budeš vedieť, môžeš mi poslať nejakú fotku. Ja sa ti pokúsim zajtra ešte nejaku tu fotku poslať. Dufam, že ti pridu, neviem, prečo ti neprišli. Potom daj vedieť.
Pre Kyru: No pýtaš sa toho pravého. Ak ich máš v tej krabičke bez káblov, tak to musíš asi napaliť, alebo stiahnuť na disketu. Ináč neviem, ako to urobiť. Ak ich chceš poslať e-mailom, tak napíš správu, a najdi priečinok prehládavať. Stisni na to, a potom to normálne označ, ako keď otváraš WORD, a potom stisni priložiť. Ak si ma pochopila, tak dobre, ak nie tak mi napíš, čo ti tam neide, alebo sa skus niekoho popýtať, čo ti ukáže naživo. Ak to budeš vedieť, môžeš mi poslať nejakú fotku. Ja sa ti pokúsim zajtra ešte nejaku tu fotku poslať. Dufam, že ti pridu, neviem, prečo ti neprišli. Potom daj vedieť.... Collapse
