Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Dr.Martensa: Ja viem, že žiješ dobre, ako inák. Do piče nič nestihám, a ešte tu nejaký kokot píše v mojom mene. Počuvaj, kedy prídeš do Svidníka v tom čase, keď budem vo Svidníku aj ja?
Pre Dr.Martensa: Ja viem, že žiješ dobre, ako inák. Do piče nič nestihám, a ešte tu nejaký kokot píše v mojom mene. Počuvaj, kedy prídeš do Svidníka v tom čase, keď budem vo Svidníku aj ja?... Collapse
