Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 19. mája 2005 at 13:34
Pre Dr.Martensa: Ja viem, že žiješ dobre, ako inák. Do piče nič nestihám, a ešte tu nejaký kokot píše v mojom mene. Počuvaj, kedy prídeš do Svidníka v tom čase, keď budem vo Svidníku aj ja?
Pre Dr.Martensa: Ja viem, že žiješ dobre, ako inák. Do piče nič nestihám, a ešte tu nejaký kokot píše v mojom mene. Počuvaj, kedy prídeš do Svidníka v tom čase, keď budem vo Svidníku aj ja?... Collapse
Please wait...