Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Marián...bylo to namířené proti této kapele,pochopils to vela dobře! Ale je to vlastně proti všem,kteří zastávají tento názor,podle mě a asi každého soudného člověka naprosto nesmyslný! Prostě neviem ako ses ty zklamal v Zoně A či iných kapelách,ale já je poznám ako dobré lidi a zaplacení za koncert je po 20 letech hraní myslim naprosto v pořádku!!! To samé platí o Plexis,totálním nasazení,SPS či o dalších o kterých mluvili chlapci z Toy v jednom rozhovoru na těchto stránkách! Za další nebudem hrát na tomto festáku,lebo je výdelěčný..hmmmm to je dost dobrá kravina!! Tak co ti kluci dělaj za práci? A dostávaj za to peníze???? Asi teda ne hey...:-) dělat festák je jakoby jednorázové zaměstnání a ked to nedám pod záštitu benefitu na psí útulek tak asi chci vydělat taky něco ne? oNI VÁM TAM TY KAPELY JAKO uk SUBS,GBH,us bombs atd.asi jezděj hrát zadarmo ne? A ty další kapely taky hey? tak vydělám,ale pobavim kupu lidí,ale prostě ked tohle nikdo nechápe a říká,že to jsou teda nějaký falešný punks či co,tak je podle mě dost hloupej! A si pravej punker na všetko nadává,blije, a hlavně nevydělává žádný poeníze ne?
Marián...bylo to namířené proti této kapele,pochopils to vela dobře! Ale je to vlastně proti všem,kteří zastávají tento názor,podle mě a asi každého soudného člověka naprosto nesmyslný! Prostě neviem ako ses ty zklamal v Zoně A či iných kapelách,ale já je poznám ako dobré lidi a zaplacení za koncert je po 20 letech hraní myslim naprosto v pořádku!!! To samé platí o Plexis,totálním nasazení,SPS či o dalších o kterých mluvili chlapci z Toy v jednom rozhovoru na těchto stránkách! Za další nebudem hrát na tomto festáku,lebo je výdelěčný..hmmmm to je dost dobrá kravina!! Tak co ti kluci dělaj za práci? A dostávaj za to peníze???? Asi teda ne hey...:-) dělat festák je jakoby jednorázové zaměstnání a ked to nedám pod záštitu benefitu na psí útulek tak asi chci vydělat taky něco ne? oNI VÁM TAM TY KAPELY JAKO uk SUBS,GBH,us bombs atd.asi jezděj hrát zadarmo ne? A ty další kapely taky hey? tak vydělám,ale pobavim kupu lidí,ale prostě ked tohle nikdo nechápe a říká,že to jsou teda nějaký falešný punks či co,tak je podle mě dost hloupej! A si pravej punker na všetko nadává,blije, a hlavně nevydělává žádný poeníze ne?... Collapse
