Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
kyra wrote on 19. mája 2005 at 17:40
pre Marianka:-))) cuuusik bracho....ako vidim uz aj teba sa tu snazi dakto rozhadat s ostatnymi....kokotizmus ako vidim este nevymyzol...no dajak nechapem co mam zrobit preto radsej popytam suseda ci by nemohol mi to dajak napalit....su to fotky na ktorych sme ja,Chlasťo a moi frajer Janči za našim domom na streche pivnice-zopar z nich su fakt pekne hehe moje ruzovo-fialove vlasy tam dost vyniknu hehe...prosim ked dakto z vas bude s Cvirom tak mu vysvetlite ze neni sanca aby som toto na nho pisala co tam bolo...cvirika mam hrozne rada a necHCem aby sme sa koli dajakemu kokotovi rozhadali cmuuuuuuuuu K.
pre Marianka:-))) cuuusik bracho....ako vidim uz aj teba sa tu snazi dakto rozhadat s ostatnymi....kokotizmus ako vidim este nevymyzol...no dajak nechapem co mam zrobit preto radsej popytam suseda ci by nemohol mi to dajak napalit....su to fotky na ktorych sme ja,Chlasťo a moi frajer Janči za našim domom na streche pivnice-zopar z nich su fakt pekne hehe moje ruzovo-fialove vlasy tam dost vyniknu hehe...prosim ked dakto z vas bude s Cvirom tak mu vysvetlite ze neni sanca aby som toto na nho pisala co tam bolo...cvirika mam hrozne rada a necHCem aby sme sa koli dajakemu kokotovi rozhadali cmuuuuuuuuu K.... Collapse
Please wait...