Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Mariana. caf.az tarez som prišiel na net o 20.00.Tak som videl tote dva spravy čo na mna akože nadavaš a potom hovoriš že to ti si nebol.Ale ved vtedy si si somnou pisal docela v pohode ta ja ti verim že to ti si nebol a toti skurveny kokoti čo tu stale dčo pišu možem FUCKAť.caf
Pre Mariana. caf.az tarez som prišiel na net o 20.00.Tak som videl tote dva spravy čo na mna akože nadavaš a potom hovoriš že to ti si nebol.Ale ved vtedy si si somnou pisal docela v pohode ta ja ti verim že to ti si nebol a toti skurveny kokoti čo tu stale dčo pišu možem FUCKAť.caf... Collapse
