Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
For Mišák a pre vsetkych: ja s Mišákom súhlasim. len tolko. ale je mi to jedno. ja sa hadat s nikim nebudem. "nech si kazdy mysli to co chce ..."
For Mišák a pre vsetkych: ja s Mišákom súhlasim. len tolko. ale je mi to jedno. ja sa hadat s nikim nebudem. "nech si kazdy mysli to co chce ..."... Collapse
