Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
matus wrote on 19. mája 2005 at 19:17
For Mišák a pre vsetkych: ja s Mišákom súhlasim. len tolko. ale je mi to jedno. ja sa hadat s nikim nebudem. "nech si kazdy mysli to co chce ..."
For Mišák a pre vsetkych: ja s Mišákom súhlasim. len tolko. ale je mi to jedno. ja sa hadat s nikim nebudem. "nech si kazdy mysli to co chce ..."... Collapse
Please wait...