Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 20. mája 2005 at 6:08
Pre Mišáka: Tak, ja si myslím, že ak niekto nechce hrať na najakom festivale, je to jeho vec, nech sú dôvody akekoľvek. Myslím, že kapela TOY PISTOLS je jedna z mala kapiel, ktorá dokáže povedať pravdu, nech je aká koľvek. Ja som už predtým povedal, že nesere ma, keď si niekto zobere za koncert nejake prachy, ale určite ma poteší, keď viem, že to robí zadarmo, popripade za cesťak, nažranie, spanie. Určite by som išiel aj na koncert kapely ZÓNA A, ak by som mal možnosť, a aj na festival antifest. Ale originálku ZÓNY by som si dnes nekúpil, lebo sú kapely, ktoré potrebujú podporu viac., predovšetkým mladé kapely. Ja som nepovedal, že sú ta falošný punks, to si ma zle pochopil. PUNK je široký pojem, a ja som napísal, že ja berem punk inak. Teraz narážam na jednu věc, o ktorej viem, a o ktorej tu nechcem písať. Tvoj názor ti neberiem, ale stále neviem pochopiť prečo na kapelu TOY PISTOLS nadávaš. Veď niekto chce byť, čo najúpromnejší, a ešte ho za to odhodia. A právy punker nedáva na všetko, , neblije všade, a vydelava peníze. ZÁVER: Kapely jako ZÓNA A, SLOBODNA EUROPA, E!E, SPS, KONFLIKT tolerujem. Rád si ich vypočujem, a pojdem aj na koncert, ak budem mať možnosť. No kapely ako TOY PISTOLS, NACO NAZOV + mladé kapely, tak tie sú u mňa na prvom mieste. Dobre si rozmyslím, že čo si kúpim.
Pre Mišáka: Tak, ja si myslím, že ak niekto nechce hrať na najakom festivale, je to jeho vec, nech sú dôvody akekoľvek. Myslím, že kapela TOY PISTOLS je jedna z mala kapiel, ktorá dokáže povedať pravdu, nech je aká koľvek. Ja som už predtým povedal, že nesere ma, keď si niekto zobere za koncert nejake prachy, ale určite ma poteší, keď viem, že to robí zadarmo, popripade za cesťak, nažranie, spanie. Určite by som išiel aj na koncert kapely ZÓNA A, ak by som mal možnosť, a aj na festival antifest. Ale originálku ZÓNY by som si dnes nekúpil, lebo sú kapely, ktoré potrebujú podporu viac., predovšetkým mladé kapely. Ja som nepovedal, že sú ta falošný punks, to si ma zle pochopil. PUNK je široký pojem, a ja som napísal, že ja berem punk inak. Teraz narážam na jednu věc, o ktorej viem, a o ktorej tu nechcem písať. Tvoj názor ti neberiem, ale stále neviem pochopiť prečo na kapelu TOY PISTOLS nadávaš. Veď niekto chce byť, čo najúpromnejší, a ešte ho za to odhodia. A právy punker nedáva na všetko, , neblije všade, a vydelava peníze. ZÁVER: Kapely jako ZÓNA A, SLOBODNA EUROPA, E!E, SPS, KONFLIKT tolerujem. Rád si ich vypočujem, a pojdem aj na koncert, ak budem mať možnosť. No kapely ako TOY PISTOLS, NACO NAZOV + mladé kapely, tak tie sú u mňa na prvom mieste. Dobre si rozmyslím, že čo si kúpim.... Collapse
Please wait...