Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Marián wrote on 20. mája 2005 at 6:19
Pre Tomaša: Jasné pohoda. Chápem, že to chápeš. Nemám na nikoho dôvod nadávať ( ani na Mišáka ), takže, ak tu niekto nejaku pičovinu napíše, tak to berte z rezervou.
Pre Tomaša: Jasné pohoda. Chápem, že to chápeš. Nemám na nikoho dôvod nadávať ( ani na Mišáka ), takže, ak tu niekto nejaku pičovinu napíše, tak to berte z rezervou.... Collapse
Please wait...