Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Tomaša: Jasné pohoda. Chápem, že to chápeš. Nemám na nikoho dôvod nadávať ( ani na Mišáka ), takže, ak tu niekto nejaku pičovinu napíše, tak to berte z rezervou.
Pre Tomaša: Jasné pohoda. Chápem, že to chápeš. Nemám na nikoho dôvod nadávať ( ani na Mišáka ), takže, ak tu niekto nejaku pičovinu napíše, tak to berte z rezervou.... Collapse
