Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Zdravim celu kapelu! Velmi ma mrzi ze som vcera nebol v Dune. Dufam ze este niake koncerty v Blave odohrate.Ste uplne vpohode kapela a cd change or die je najlepsie co som kedy pocul,fuu a to som toho v zivote uz pocul.No a chcel som sa spítat ze ci planujete o rok vydat nieco nove.Hm?
Zdravim celu kapelu! Velmi ma mrzi ze som vcera nebol v Dune. Dufam ze este niake koncerty v Blave odohrate.Ste uplne vpohode kapela a cd change or die je najlepsie co som kedy pocul,fuu a to som toho v zivote uz pocul.No a chcel som sa spítat ze ci planujete o rok vydat nieco nove.Hm?... Collapse
