Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Lojzo wrote on 20. mája 2005 at 11:45
Zdravim celu kapelu! Velmi ma mrzi ze som vcera nebol v Dune. Dufam ze este niake koncerty v Blave odohrate.Ste uplne vpohode kapela a cd change or die je najlepsie co som kedy pocul,fuu a to som toho v zivote uz pocul.No a chcel som sa spítat ze ci planujete o rok vydat nieco nove.Hm?
Zdravim celu kapelu! Velmi ma mrzi ze som vcera nebol v Dune. Dufam ze este niake koncerty v Blave odohrate.Ste uplne vpohode kapela a cd change or die je najlepsie co som kedy pocul,fuu a to som toho v zivote uz pocul.No a chcel som sa spítat ze ci planujete o rok vydat nieco nove.Hm?... Collapse
Please wait...