Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
JARO wrote on 23. mája 2005 at 8:37
Pre Joachima + Lojza: Dakujeme, sme radi, ze ste si uzili koncert... Ohladne dalsich koncertov sa zatial neviem vyjadrit, az do jesene mame v koncertovani pauzu... Vela zdaru !!!
Pre Joachima + Lojza: Dakujeme, sme radi, ze ste si uzili koncert... Ohladne dalsich koncertov sa zatial neviem vyjadrit, az do jesene mame v koncertovani pauzu... Vela zdaru !!!... Collapse
Please wait...