Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
Pre Joachima + Lojza: Dakujeme, sme radi, ze ste si uzili koncert... Ohladne dalsich koncertov sa zatial neviem vyjadrit, az do jesene mame v koncertovani pauzu... Vela zdaru !!!
Pre Joachima + Lojza: Dakujeme, sme radi, ze ste si uzili koncert... Ohladne dalsich koncertov sa zatial neviem vyjadrit, az do jesene mame v koncertovani pauzu... Vela zdaru !!!... Collapse
