Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
KRTKO wrote on 23. mája 2005 at 10:15
Pre Misaka: Neviem, co Ti poslal Jardo na mail, ale na to vsetko, co si tu napisal sa mi da polozit ohladom hudby primarne jedna otazka: Aky je rozdiel medzi SPS a Britney Spears? Podla mna ziadny - akurat kazdy hra iny styl. Inac robia tie iste pozy... A Ak si myslis, ze len na vsetko nadavame, tak si si asi dosti dobre neprecital, rsp. nevypocul nase texty... Ale keby hned tomu tak bolo, tak to povazujem stale za pozitivnejsie, ako nepovedat v textoch nic ako Zona A, resp. klamat ludi, ako kopu dalsich kapiel, ktore inac ziju, ako spievaju...
Pre Misaka: Neviem, co Ti poslal Jardo na mail, ale na to vsetko, co si tu napisal sa mi da polozit ohladom hudby primarne jedna otazka: Aky je rozdiel medzi SPS a Britney Spears? Podla mna ziadny - akurat kazdy hra iny styl. Inac robia tie iste pozy... A Ak si myslis, ze len na vsetko nadavame, tak si si asi dosti dobre neprecital, rsp. nevypocul nase texty... Ale keby hned tomu tak bolo, tak to povazujem stale za pozitivnejsie, ako nepovedat v textoch nic ako Zona A, resp. klamat ludi, ako kopu dalsich kapiel, ktore inac ziju, ako spievaju...... Collapse
Please wait...