Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
KRTKO wrote on 23. mája 2005 at 10:21
Pre Joachima a Lojza: Dik... V Blave budeme hrat najskor o rok, nove CD bude najskor o dva roky... Z festakov budeme hrat v lete len Undeground fest, ostatne ponukane sme odmietli... Aj tak to bude pravdepodobne posledny festival v nasej historii, ktory odohrame...
Pre Joachima a Lojza: Dik... V Blave budeme hrat najskor o rok, nove CD bude najskor o dva roky... Z festakov budeme hrat v lete len Undeground fest, ostatne ponukane sme odmietli... Aj tak to bude pravdepodobne posledny festival v nasej historii, ktory odohrame...... Collapse
Please wait...