Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
To Tomas: Ano stoji 200. Ale este ten starsi - sme prasata, na tom to s tou cenou este nie je napisane ale aj tak...
To Tomas: Ano stoji 200. Ale este ten starsi - sme prasata, na tom to s tou cenou este nie je napisane ale aj tak...... Collapse
