Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
................... wrote on 6. júna 2005 at 10:05
.......................................
.......................................... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 6. júna 2005 at 8:22
Pre Tomaša: Fotky ti pošlem v priebehu týždňa...
Pre Tomaša: Fotky ti pošlem v priebehu týždňa...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 6. júna 2005 at 8:08
Brindza + EU: Je to tak ak vravi Vanda on Dunaje. Beriem od jedneho sukromneho salasu syi a tak, ale brindzu vyrabat nemozu. Tak ako sa robila pred desiatimi rokmi v kolibach, tak sa uz robit nemoze - co je smutne, pretoze to je to prirodzene - nie to silit vo fabrikach. Mojim cieom nie je nikomu vnucovat svoj nazor, ale EU je zatial najtotalitnjsie ekonomicko - politicke zoskupenie, ake za poslednych 300 rkov fungovalo v Europe prave preto, ze vsetkym sa snazi natlacit domnelu ideu slobody a volnosti a sama ju porusuje...
Brindza + EU: Je to tak ak vravi Vanda on Dunaje. Beriem od jedneho sukromneho salasu syi a tak, ale brindzu vyrabat nemozu. Tak ako sa robila pred desiatimi rokmi v kolibach, tak sa uz robit nemoze - co je smutne, pretoze to je to prirodzene - nie to silit vo fabrikach. Mojim cieom nie je nikomu vnucovat svoj nazor, ale EU je zatial najtotalitnjsie ekonomicko - politicke zoskupenie, ake za poslednych 300 rkov fungovalo v Europe prave preto, ze vsetkym sa snazi natlacit domnelu ideu slobody a volnosti a sama ju porusuje...... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 5. júna 2005 at 17:05
Pre Matusa. Dikes.bol som tam .nebolo to velmi dobre.
Pre Matusa. Dikes.bol som tam .nebolo to velmi dobre.... Collapse
Please wait...
VandaVonDunajew wrote on 5. júna 2005 at 8:50
K tej debate o zahranicnych investiciach by som odporucila clanok http://www.blisty.cz/2005/5/30/art23542.html - nemozem povedat ze by som suhlasila na celych 100% ale zaznieva tam zopar velmi rozumnych argumentov. Mimochodom, s tou bryndzou to myslim dopadlo tak, ze sa sice moze vyrabat, ale ak to chcu legalne predavat, tak za velmo prisnych podmienok, t.j. napriklad naradie(crpaky,miesadla atp.) uz nemozu byt drevene, ale nerezove a tak dalej. Toto polozilo na kolena par salasov kde sa to robilo v malom a nemohli si dovolit takto zainvestovat. Takto nejak sa zachvilu dockame bryndze od Danone a par malych firmiciek, ktore sice budu eko-, bio- a neviem co, ale tak drahe, ze si to bude moct dovolit len par bohatych lifestylistov.
K tej debate o zahranicnych investiciach by som odporucila clanok http://www.blisty.cz/2005/5/30/art23542.html - nemozem povedat ze by som suhlasila na celych 100% ale zaznieva tam zopar velmi rozumnych argumentov. Mimochodom, s tou bryndzou to myslim dopadlo tak, ze sa sice moze vyrabat, ale ak to chcu legalne predavat, tak za velmo prisnych podmienok, t.j. napriklad naradie(crpaky,miesadla atp.) uz nemozu byt drevene, ale nerezove a tak dalej. Toto polozilo na kolena par salasov kde sa to robilo v malom a nemohli si dovolit takto zainvestovat. Takto nejak sa zachvilu dockame bryndze od Danone a par malych firmiciek, ktore sice budu eko-, bio- a neviem co, ale tak drahe, ze si to bude moct dovolit len par bohatych lifestylistov.... Collapse
Please wait...
matus wrote on 2. júna 2005 at 19:55
Pre Tomáša: ten koncik bude zajtra 3.6. u Geryho vzadu na letnej terase. oficiálne sa to začína o 18:00, ale jak vždy sa to začne o hodinu neskôr. pridte vsetci
Pre Tomáša: ten koncik bude zajtra 3.6. u Geryho vzadu na letnej terase. oficiálne sa to začína o 18:00, ale jak vždy sa to začne o hodinu neskôr. pridte vsetci... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 2. júna 2005 at 16:19
Pre hocikoho. Cafte neviete presne kde je ten koncert uz viem ze je zadara.
Pre hocikoho. Cafte neviete presne kde je ten koncert uz viem ze je zadara.... Collapse
Please wait...
majkl wrote on 2. júna 2005 at 14:17
Pre rumistov : Co sa tyka predavania toho umu tak ja som to pochopil tak ze nemozeme to volat RUM pretoze pravy rum sa vyraba z nejakej trstiny ale bohuzial na slovensku taky asi nevarabaju takze ten ochuteny lieh musia nazvat UM lebo opacne by to bolo neeticke voci jeho konzumentom....ja len tolko : D....cus
Pre rumistov : Co sa tyka predavania toho umu tak ja som to pochopil tak ze nemozeme to volat RUM pretoze pravy rum sa vyraba z nejakej trstiny ale bohuzial na slovensku taky asi nevarabaju takze ten ochuteny lieh musia nazvat UM lebo opacne by to bolo neeticke voci jeho konzumentom....ja len tolko : D....cus... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 2. júna 2005 at 13:29
Pre vsetkych: Ohladne tych cien nasich diskov. Snazime sa vzdy s dotycnymi ludmi dohodnut tak, aby boli ceny prijatelne pre nich aj pre zaujemcov. Nemozme vsak zarucit, ze ti ludia to naozaj za dohodnute ceny budu predavat. Preto ak viete, ze tak nerobia, dajte nam vediet, budeme sa snazit o napravu. Ak to nepojde, v buducnosti dotycnemu cloveku nedodame veci do obchodu. Najlepsi sposob obrany je nekupovat u tychto ludi !!! Ak si objednate veci priamo u nas, castokrat vas to vyjde aj s postovnym lacnejsie... Takze uvazujte o tom koho podporite...
Pre vsetkych: Ohladne tych cien nasich diskov. Snazime sa vzdy s dotycnymi ludmi dohodnut tak, aby boli ceny prijatelne pre nich aj pre zaujemcov. Nemozme vsak zarucit, ze ti ludia to naozaj za dohodnute ceny budu predavat. Preto ak viete, ze tak nerobia, dajte nam vediet, budeme sa snazit o napravu. Ak to nepojde, v buducnosti dotycnemu cloveku nedodame veci do obchodu. Najlepsi sposob obrany je nekupovat u tychto ludi !!! Ak si objednate veci priamo u nas, castokrat vas to vyjde aj s postovnym lacnejsie... Takze uvazujte o tom koho podporite...... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 2. júna 2005 at 13:22
Pre Tomasa: Ahoj, objednavka na mail neprisla, skus poslat este raz. Odznaky su uz dlhsiu dobu, zabudli sme ten odkaz vyhodit zo stranky...
Pre Tomasa: Ahoj, objednavka na mail neprisla, skus poslat este raz. Odznaky su uz dlhsiu dobu, zabudli sme ten odkaz vyhodit zo stranky...... Collapse
Please wait...
koso wrote on 2. júna 2005 at 13:11
To Tomas: Ano stoji 200. Ale este ten starsi - sme prasata, na tom to s tou cenou este nie je napisane ale aj tak...
To Tomas: Ano stoji 200. Ale este ten starsi - sme prasata, na tom to s tou cenou este nie je napisane ale aj tak...... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 2. júna 2005 at 12:53
Pre TOy PISTOLS. ti brdo jak ste to stihli das pred 8.minutami som sa pozeral na obchodik a pisalo tam že odznaki su dočasne vypredane a teraz sa pozeram a neni tam už nič napisane.CAfko
Pre TOy PISTOLS. ti brdo jak ste to stihli das pred 8.minutami som sa pozeral na obchodik a pisalo tam že odznaki su dočasne vypredane a teraz sa pozeram a neni tam už nič napisane.CAfko... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 2. júna 2005 at 12:48
Pre kosa. to fakt za 200sk? ked je to prvda tak krtka porazi určite im všetkym to bude vadiť.Ved ked krtko nechcel dovolit konikovi žeby ich predal za 150sk. CAF
Pre kosa. to fakt za 200sk? ked je to prvda tak krtka porazi určite im všetkym to bude vadiť.Ved ked krtko nechcel dovolit konikovi žeby ich predal za 150sk. CAF... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 2. júna 2005 at 12:43
for OI!ak A kde si teraz?
for OI!ak A kde si teraz?... Collapse
Please wait...
oi!ak wrote on 2. júna 2005 at 12:33
Nazdar TOME To je v pohode dufam nazdar oi! oi! oi!Oi! Oi! OI!
Nazdar TOME To je v pohode dufam nazdar oi! oi! oi!Oi! Oi! OI!... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 2. júna 2005 at 12:18
Pre T.NOvotneho. Kde si teraz?Za stredu sa nehnevam a ani som sa nehneval len som nechcel ist lebo celu cestu si mi vykladal to iste.CAF
Pre T.NOvotneho. Kde si teraz?Za stredu sa nehnevam a ani som sa nehneval len som nechcel ist lebo celu cestu si mi vykladal to iste.CAF... Collapse
Please wait...
oi!ak wrote on 2. júna 2005 at 12:15
Cav Tamas Katuska !!! Ked sa hnevas za tu stredu tak sory ! Dufam,ze prides na koncert do GERIHO 3.6 05.
Cav Tamas Katuska !!! Ked sa hnevas za tu stredu tak sory ! Dufam,ze prides na koncert do GERIHO 3.6 05.... Collapse
Please wait...
oi!ak wrote on 2. júna 2005 at 12:11
Cav liskaaaaaaaaaaaaaaa HOVORIL MI UZ O TEBE ...........................................................................Ahoooooooooooooooooooooooooj.
Cav liskaaaaaaaaaaaaaaa HOVORIL MI UZ O TEBE ...........................................................................Ahoooooooooooooooooooooooooj.... Collapse
Please wait...
oi!ak wrote on 2. júna 2005 at 12:08
Cav liska
Cav liska... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 2. júna 2005 at 11:57
Pre TOY PISTOLS. čavko ja som na vašho maila napisal spravu na objednanie vašho trika EU aj odznak ked ho uz mate a nesom si isty či vam ta sprava prišla lebo som neuviedol presne predmet tak vam prišla?
Pre TOY PISTOLS. čavko ja som na vašho maila napisal spravu na objednanie vašho trika EU aj odznak ked ho uz mate a nesom si isty či vam ta sprava prišla lebo som neuviedol presne predmet tak vam prišla?... Collapse
Please wait...