Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
KRTKO wrote on 3. augusta 2005 at 17:23
Pre Antifu: Vidim, ze mas prehlad v cenach a to sa mi paci:-) Aby sme veciam dali pravu tvar, tak je dobre vediet, ze z prveho vydania sa predalo, 2500 Ks, z druheho podobne a z tretieho tusim 1500ks. To ze sa teraz predalo zatial len tolko mi kazdopadne robi radost:-) Mas doma kalkulacku - vypocitaj si zisk, lebo tie ceny boli predtym vyssie... Toto vydanie konci v obchodoch okolo 250Sk/ks, takze Musica ma super distribuciu - skoro zadarmo a kamenne obchody si tiez radi prihodia:-) Ak to Lamo vydava z presvedcenia, preco tam potom dava takmer stale tie iste - castokrat z mojho pohladu pseudopunkove kapely? Preco to vydava vzdy v majoritnom labeli? Jebat na to - je to jeho vec:)Co sa tyka penazi - tak "Never vsetkemu, co pocujes" - producenti idu po peniazoch a Punk rock Made in je bezrizikovy projekt - ziadne naklady na studio, ziadne honorare pre kapely, ziadne tantiemy - ved vacsina kapiel je nechranena SOZOU. Co sa tyka nas, nepotrebujeme nikomu skladat ucty, co sme pre punk urobili, kto chce vidi, kto nechce nevidi - nemusi-nepotrebujeme onanovat sami nad sebou - ako je to dnes v mode. Co sa tyka spajania, tiez som za spajanie, ale najprv si treba urcit s kam, pretoze v punku toho na spajanie vela nie je - skor naopak. System? - Punk rock made in je typicky boj proti systemu, takze ho treba podporit:-)Inac by ma zaujimalo, co si ty predstavujes pod pojmom "boj proti systemu". Moholo by to vyjasnit velku cast nasej komunikacie... Proti nacom treba bojovat, no treba pouvazovat nad metodami, pretoze "punkovy boj" je prilis okaty...
Pre Antifu: Vidim, ze mas prehlad v cenach a to sa mi paci:-) Aby sme veciam dali pravu tvar, tak je dobre vediet, ze z prveho vydania sa predalo, 2500 Ks, z druheho podobne a z tretieho tusim 1500ks. To ze sa teraz predalo zatial len tolko mi kazdopadne robi radost:-) Mas doma kalkulacku - vypocitaj si zisk, lebo tie ceny boli predtym vyssie... Toto vydanie konci v obchodoch okolo 250Sk/ks, takze Musica ma super distribuciu - skoro zadarmo a kamenne obchody si tiez radi prihodia:-) Ak to Lamo vydava z presvedcenia, preco tam potom dava takmer stale tie iste - castokrat z mojho pohladu pseudopunkove kapely? Preco to vydava vzdy v majoritnom labeli? Jebat na to - je to jeho vec:)Co sa tyka penazi - tak "Never vsetkemu, co pocujes" - producenti idu po peniazoch a Punk rock Made in je bezrizikovy projekt - ziadne naklady na studio, ziadne honorare pre kapely, ziadne tantiemy - ved vacsina kapiel je nechranena SOZOU. Co sa tyka nas, nepotrebujeme nikomu skladat ucty, co sme pre punk urobili, kto chce vidi, kto nechce nevidi - nemusi-nepotrebujeme onanovat sami nad sebou - ako je to dnes v mode. Co sa tyka spajania, tiez som za spajanie, ale najprv si treba urcit s kam, pretoze v punku toho na spajanie vela nie je - skor naopak. System? - Punk rock made in je typicky boj proti systemu, takze ho treba podporit:-)Inac by ma zaujimalo, co si ty predstavujes pod pojmom "boj proti systemu". Moholo by to vyjasnit velku cast nasej komunikacie... Proti nacom treba bojovat, no treba pouvazovat nad metodami, pretoze "punkovy boj" je prilis okaty...... Collapse
Please wait...
pre TP a spol. wrote on 3. augusta 2005 at 16:12
súhlasím s antifou, vy chlapci hrajte a vyžívajte sa v hudbe a nie vždy Vám iba niečo vadí, myslíte si, že spasíte svet, alebo čo? veď hrajte, mne sa Vaša hudba páči, a nie vždy seriete buď na pápeža, alebo na koňýka.. atď.
súhlasím s antifou, vy chlapci hrajte a vyžívajte sa v hudbe a nie vždy Vám iba niečo vadí, myslíte si, že spasíte svet, alebo čo? veď hrajte, mne sa Vaša hudba páči, a nie vždy seriete buď na pápeža, alebo na koňýka.. atď.... Collapse
Please wait...
Mišo wrote on 3. augusta 2005 at 11:37
Pre antifu TY SA ZOBUT
Pre antifu TY SA ZOBUT... Collapse
Please wait...
Mišo wrote on 3. augusta 2005 at 11:35
PRE antifu to co ma znamenat
PRE antifu to co ma znamenat... Collapse
Please wait...
antifa wrote on 3. augusta 2005 at 11:13
Toto je adresovane panom z kapely toypistols. Chlapci ak pisete na Vasich strankach picoviny, tak si skuste overit pravdu. "Vydavateľ spolu s producentom tučnú sumičku, ktorá sa bude pohybovať od 200 000 Sk a vysie..." Ak budeme pocit ze vydavatel to predava za 95,48 bez DPH aj doteraz predane 306 ks malo obrat 29216 sk. Vyrobilo 1000 ks za vyr.cenu 58 sk spolu s mastrom a grafikou Cize to je 58000 Sk. Cize je stale v minuse. Vravite o nejakom zisku? Lamo to zoraduje chlapci s presvedcenia, ze to ma vyznam pre slov. punk. Co viem dostal za to 2300 Sk. Takze sa trochu zobudte do pice a netrepte picoviny."Podporíte tým vydavateľstvo, ktoré ho vydalo a nikdy pre punk nič nespravilo" Najprv ste picovali, ze to vychadza u major labelu UNIVERSAL, teraz picujete, ze to vydavatelstvo nic neurobilo pre punk. Keby to vyslo u Konyk-a, tak budete picovat urcite, ze konyk sa na tom chce nabalit. Co Vy ste urobili chlapci pre punk. Narozdiel aby sa punk spajal bojoval proti nackom a systeme v tomto vyjebanom state, tak Vy picujete do kazdeho. Uz sa zobudte!!!
Toto je adresovane panom z kapely toypistols. Chlapci ak pisete na Vasich strankach picoviny, tak si skuste overit pravdu. "Vydavateľ spolu s producentom tučnú sumičku, ktorá sa bude pohybovať od 200 000 Sk a vysie..." Ak budeme pocit ze vydavatel to predava za 95,48 bez DPH aj doteraz predane 306 ks malo obrat 29216 sk. Vyrobilo 1000 ks za vyr.cenu 58 sk spolu s mastrom a grafikou Cize to je 58000 Sk. Cize je stale v minuse. Vravite o nejakom zisku? Lamo to zoraduje chlapci s presvedcenia, ze to ma vyznam pre slov. punk. Co viem dostal za to 2300 Sk. Takze sa trochu zobudte do pice a netrepte picoviny."Podporíte tým vydavateľstvo, ktoré ho vydalo a nikdy pre punk nič nespravilo" Najprv ste picovali, ze to vychadza u major labelu UNIVERSAL, teraz picujete, ze to vydavatelstvo nic neurobilo pre punk. Keby to vyslo u Konyk-a, tak budete picovat urcite, ze konyk sa na tom chce nabalit. Co Vy ste urobili chlapci pre punk. Narozdiel aby sa punk spajal bojoval proti nackom a systeme v tomto vyjebanom state, tak Vy picujete do kazdeho. Uz sa zobudte!!!... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 2. augusta 2005 at 13:22
Pre Simonsa: Ahoj, skor ako na buduci rok to urcite nebude... Uvidime, momentalne sa tym ani nezaoberame...
Pre Simonsa: Ahoj, skor ako na buduci rok to urcite nebude... Uvidime, momentalne sa tym ani nezaoberame...... Collapse
Please wait...
Ant0n!n007 wrote on 2. augusta 2005 at 12:46
PPPPPPpppppppppppppppppppppppppppppPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP
PPPPPPpppppppppppppppppppppppppppppPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP... Collapse
Please wait...
Ant0n!n007 wrote on 2. augusta 2005 at 12:45
PUNK je picovina NAZIS je picovina VSETKO je picovina
PUNK je picovina NAZIS je picovina VSETKO je picovina... Collapse
Please wait...
Mišo wrote on 2. augusta 2005 at 11:43
JE TU NIEKTO
JE TU NIEKTO... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 2. augusta 2005 at 10:54
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkklllllllkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkklllllllkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk... Collapse
Please wait...
Mišo wrote on 2. augusta 2005 at 10:47
Pre SIMONSA ANO SOM Z BJ A TY
Pre SIMONSA ANO SOM Z BJ A TY... Collapse
Please wait...
SIMONS wrote on 2. augusta 2005 at 10:39
Pre toy pistols. Nazdar kedy chistate novy alba?
Pre toy pistols. Nazdar kedy chistate novy alba?... Collapse
Please wait...
SIMONS wrote on 2. augusta 2005 at 10:39
Pre misa. ty si s BJ??
Pre misa. ty si s BJ??... Collapse
Please wait...
Oi!-man wrote on 2. augusta 2005 at 9:45
For people Zije tu niekto
For people Zije tu niekto... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 1. augusta 2005 at 12:54
Pre Miša: Nazdar. Vstup ešte neviem, nie je napísaný nikde...ale pochybujem, že bude viac ako 60SK. Ak bude vedieť dám ti vedieť.
Pre Miša: Nazdar. Vstup ešte neviem, nie je napísaný nikde...ale pochybujem, že bude viac ako 60SK. Ak bude vedieť dám ti vedieť.... Collapse
Please wait...
MISO wrote on 1. augusta 2005 at 11:59
pre Mariána Cau napis na moj mail kolko je vstupne alebo tu na www.toypístols.sk
pre Mariána Cau napis na moj mail kolko je vstupne alebo tu na www.toypístols.sk... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 1. augusta 2005 at 11:39
KONCERT: AGREGAT + BETON + možno SANGRE DE CRISTO 16.august v klube K2 Bardejov začiatok 20:00
KONCERT: AGREGAT + BETON + možno SANGRE DE CRISTO 16.august v klube K2 Bardejov začiatok 20:00... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 29. júla 2005 at 6:39
eeooooooooooooooooooo
eeooooooooooooooooooo... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 28. júla 2005 at 11:58
Pre Tomaša: O.K. čakám...
Pre Tomaša: O.K. čakám...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 28. júla 2005 at 11:57
PS: tie ďalšie kapely budú asi kokotiny...neviem...možno sa mýlim, ale priďte...
PS: tie ďalšie kapely budú asi kokotiny...neviem...možno sa mýlim, ale priďte...... Collapse
Please wait...