Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
Mišo wrote on 10. augusta 2005 at 6:48
Pre Mariána Ja idem s Tomašom keď bude doma lebo teraz neni
Pre Mariána Ja idem s Tomašom keď bude doma lebo teraz neni... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 10. augusta 2005 at 6:28
Pre Dr.Martensa, Kyru, Tomáša, Satelita ... pre tých koho poznám. Idete na koncert v utorok? Bude pred koncertom nejaké stretko?
Pre Dr.Martensa, Kyru, Tomáša, Satelita ... pre tých koho poznám. Idete na koncert v utorok? Bude pred koncertom nejaké stretko?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 10. augusta 2005 at 6:27
Pre Jara: Súhlasím...,ale pravdu nájsť dnes nie je ľahké...
Pre Jara: Súhlasím...,ale pravdu nájsť dnes nie je ľahké...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 10. augusta 2005 at 6:27
Pre Dr.Martensa: Ako bolo na jarmoku???
Pre Dr.Martensa: Ako bolo na jarmoku???... Collapse
Please wait...
Kyra wrote on 9. augusta 2005 at 11:22
pre Krtka:-))) zdar chlope!!!.....sorrac ze uz tak casto nechodim na debatny kruzok ale bohuzial mame doma robotnikov-okolo domu nam tu furt daco robia taze musim pomahat ci sa mi chce alebo ne...ale zato vykendy su masaaaaaaker!!!jeden vykend som sa isla rozbit do Popradu na stanovacku teraz tento vykend do Stropkova na jarmok...taze cez vykendy furt niekam lietam.....trochu ma mrzi ze som nemohla ist na Antifest-kedze som to dajak financne nevykrila hehe ale to neva zmakneme to buduci rok...a ty ako????brazdite s chalanmi nejake tie festy,opeky,zury,stanovacky a rozbijacky????hehe ....a co novy album??neplanujete daco zrobit??mohlo by to byt daco na ten styl-Prisposob sa....mate perfektne radikalne texty :-))))zdrufff celu bandu dufam ze coskoro dOi!dete k nam na "Divoky Vychod"... zatim sa maj krasne a slobodne (ako vravi Hirax) cuuusss cmuk Kyrus
pre Krtka:-))) zdar chlope!!!.....sorrac ze uz tak casto nechodim na debatny kruzok ale bohuzial mame doma robotnikov-okolo domu nam tu furt daco robia taze musim pomahat ci sa mi chce alebo ne...ale zato vykendy su masaaaaaaker!!!jeden vykend som sa isla rozbit do Popradu na stanovacku teraz tento vykend do Stropkova na jarmok...taze cez vykendy furt niekam lietam.....trochu ma mrzi ze som nemohla ist na Antifest-kedze som to dajak financne nevykrila hehe ale to neva zmakneme to buduci rok...a ty ako????brazdite s chalanmi nejake tie festy,opeky,zury,stanovacky a rozbijacky????hehe ....a co novy album??neplanujete daco zrobit??mohlo by to byt daco na ten styl-Prisposob sa....mate perfektne radikalne texty :-))))zdrufff celu bandu dufam ze coskoro dOi!dete k nam na "Divoky Vychod"... zatim sa maj krasne a slobodne (ako vravi Hirax) cuuusss cmuk Kyrus... Collapse
Please wait...
antifa wrote on 8. augusta 2005 at 13:53
Krtko som rad, ze i to napisal uvodzovkach, lebo to, co je na Slovensku sa soubizinosom nazvat neda. Dobre si pochopil. To vsetko rad s Tebou preberiem. Kontakt som Ti poslal. Takze zatial.
Krtko som rad, ze i to napisal uvodzovkach, lebo to, co je na Slovensku sa soubizinosom nazvat neda. Dobre si pochopil. To vsetko rad s Tebou preberiem. Kontakt som Ti poslal. Takze zatial.... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 5. augusta 2005 at 13:58
Pre Kyru: Ahoj, Zijes??? Davno si nic nenapisala!! Dufam, ze iba niekde oddychujes a mas sa super...
Pre Kyru: Ahoj, Zijes??? Davno si nic nenapisala!! Dufam, ze iba niekde oddychujes a mas sa super...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 5. augusta 2005 at 13:53
Pre Antifu: Ahoj, pre mna je kazda debata s clovekom, ktory robi nieco v "soubiznise" zaujimava, takze rad sa s Tebou stretnem, ked budem v Blave. Ak som spravne pochopil, tak ty robis v Musice? Ak je to tak, tak potom Ti musim povedat, ze mate dost slabych subdodavatelov, pretoze ja 1 lisovany disk dokazem vyriesit lacnejsie a to poznam ludi, ktori dokazu podliezt aj mna... - to ako bez urazky... Kazdopadne, na vyberovke Punk rock made in... nevidim nic nove. Kapely sa opakuju a podla mna to cele stoji uplne za hovno. Ludia, ktori tuto hudbu pocuvaju vacsinu skladieb maju doma a ti ostatni si viac - menej kupili uz predosle vydania, takze na to v principe jebu. Mna to samozrejme tesi, pretoze poznam ciastocne pristup Musici, ako aj Universalu k punku z 90 - tych rokov. Myslim, ze k dnesku sa az tak velmi nezmenil... Pre nas ako kapelu tieto vydavatelstva neexistuju a ich produkcia je bezvyznamna. Dovody sa daju najst na tejto stranke. Ak chces, tak mi posli tvoj mobil na toypistols@post.sk, aby som sa Ti mohol ozvat, ked budem v BA.Zatial sa maj pekne.
Pre Antifu: Ahoj, pre mna je kazda debata s clovekom, ktory robi nieco v "soubiznise" zaujimava, takze rad sa s Tebou stretnem, ked budem v Blave. Ak som spravne pochopil, tak ty robis v Musice? Ak je to tak, tak potom Ti musim povedat, ze mate dost slabych subdodavatelov, pretoze ja 1 lisovany disk dokazem vyriesit lacnejsie a to poznam ludi, ktori dokazu podliezt aj mna... - to ako bez urazky... Kazdopadne, na vyberovke Punk rock made in... nevidim nic nove. Kapely sa opakuju a podla mna to cele stoji uplne za hovno. Ludia, ktori tuto hudbu pocuvaju vacsinu skladieb maju doma a ti ostatni si viac - menej kupili uz predosle vydania, takze na to v principe jebu. Mna to samozrejme tesi, pretoze poznam ciastocne pristup Musici, ako aj Universalu k punku z 90 - tych rokov. Myslim, ze k dnesku sa az tak velmi nezmenil... Pre nas ako kapelu tieto vydavatelstva neexistuju a ich produkcia je bezvyznamna. Dovody sa daju najst na tejto stranke. Ak chces, tak mi posli tvoj mobil na toypistols@post.sk, aby som sa Ti mohol ozvat, ked budem v BA.Zatial sa maj pekne.... Collapse
Please wait...
antifa wrote on 5. augusta 2005 at 8:20
Sorry nie "ma" ale mam prehlad o tych cislach.
Sorry nie "ma" ale mam prehlad o tych cislach.... Collapse
Please wait...
antifa wrote on 5. augusta 2005 at 8:03
Antifakt. Co sa tyka mojho nicku prezentuje moj nazor a nie formu. Vsade najdes aj kokotov aj normalnych ludi.
Antifakt. Co sa tyka mojho nicku prezentuje moj nazor a nie formu. Vsade najdes aj kokotov aj normalnych ludi.... Collapse
Please wait...
antifa wrote on 5. augusta 2005 at 7:59
Krtko ma ten prehlad o cislach. A to z dovodu, ze s tymi cislami robim v tej firme a mam k nim pristup.To ze kotkosky Universal dal tak vysoku cenu na underground je ich problem. Mna sameho sere, ze tieto zasrate obchody a distribucia si na to nahadzuju neskutocne percenta. Rad sa s Tebou osobne stretnem ked budes v BA a ukazem Ti kde je naozaj pravda. A mozeme sa pobavit aj o systeme. Len v skratke, ze tento mily stat Ta zdiera kde moze, vyzaduje dodrziavanie zakonov a sam ho porusuje.
Krtko ma ten prehlad o cislach. A to z dovodu, ze s tymi cislami robim v tej firme a mam k nim pristup.To ze kotkosky Universal dal tak vysoku cenu na underground je ich problem. Mna sameho sere, ze tieto zasrate obchody a distribucia si na to nahadzuju neskutocne percenta. Rad sa s Tebou osobne stretnem ked budes v BA a ukazem Ti kde je naozaj pravda. A mozeme sa pobavit aj o systeme. Len v skratke, ze tento mily stat Ta zdiera kde moze, vyzaduje dodrziavanie zakonov a sam ho porusuje.... Collapse
Please wait...
antifa wrote on 5. augusta 2005 at 7:51
Pipo mozes si byt isty, ze Lamo nie som.
Pipo mozes si byt isty, ze Lamo nie som.... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 5. augusta 2005 at 6:18
PRE MATUSA: OK, je to tvoj nazor, brat ti ho nebudem... Ak ti staci tak malo, je to tvoja vec. Ja sa snazim o veci zaujimat do hlbky a nie iba povrchne. Okrem toho, v predchadzajucej debate sme sa nebavili o studiu ale o vydavani a distribucii, co je rozdiel...
PRE MATUSA: OK, je to tvoj nazor, brat ti ho nebudem... Ak ti staci tak malo, je to tvoja vec. Ja sa snazim o veci zaujimat do hlbky a nie iba povrchne. Okrem toho, v predchadzajucej debate sme sa nebavili o studiu ale o vydavani a distribucii, co je rozdiel...... Collapse
Please wait...
matus wrote on 4. augusta 2005 at 14:31
PRE JARA: to nie je v mojom záujme hľadať kto ako okráda ľudí a aké sú ľudia z nahrávacích a distribučných štúdií svine. ja to viem, ale to je ich práca a každý si chce dnes čo najlepšie zarobiť a mne to nevadí, ja sa zaujímam o muziku a nie o to kto koho okrádá a koľko veľa peňazí zarába, veď keby si ty pracoval v štúdiu, aleob by si ho vlastnil, musel by si si niečo zarobiť na svoje živobytie, lebo by to bol Tvoj príjem, tvoja práca. a takto to tí ľudia aj robia. oni nepracujuú na Čechách, alebo kto vie kde, ale študovali a teraz sa im to vracia. mne je to jedno, ja chcem hrať muziku a o iné sa nestarať.
PRE JARA: to nie je v mojom záujme hľadať kto ako okráda ľudí a aké sú ľudia z nahrávacích a distribučných štúdií svine. ja to viem, ale to je ich práca a každý si chce dnes čo najlepšie zarobiť a mne to nevadí, ja sa zaujímam o muziku a nie o to kto koho okrádá a koľko veľa peňazí zarába, veď keby si ty pracoval v štúdiu, aleob by si ho vlastnil, musel by si si niečo zarobiť na svoje živobytie, lebo by to bol Tvoj príjem, tvoja práca. a takto to tí ľudia aj robia. oni nepracujuú na Čechách, alebo kto vie kde, ale študovali a teraz sa im to vracia. mne je to jedno, ja chcem hrať muziku a o iné sa nestarať.... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 4. augusta 2005 at 11:11
Pre Mariana: ... ak sa ju ani nebudeme pokusat hladat, tak nie...
Pre Mariana: ... ak sa ju ani nebudeme pokusat hladat, tak nie...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 4. augusta 2005 at 10:44
...konečne duchaplnejšia debata...:-) ...mi bežní ľudia sa pravdu aj tak nikdy nedozvieme....
...konečne duchaplnejšia debata...:-) ...mi bežní ľudia sa pravdu aj tak nikdy nedozvieme....... Collapse
Please wait...
Mišo wrote on 4. augusta 2005 at 10:26
Pre Antifu drz hubu
Pre Antifu drz hubu... Collapse
Please wait...
antifakt wrote on 3. augusta 2005 at 23:31
Antifa: Hmm, clovece ty tusim uz len svojim nickom citis potrebu davat najavo ze si drsny a radikalny. Len troska odveci zareagujem...ze antifa...nuz ja ti zapicujem este aj na nu, viacero ludi z antify su taki isti ako nackovia, len na opacnej strane politickeho spektra, poznam viacero pripadov, ked tito "hrdinovia" a udatni bojovnivi vymlatili dusu z nevinnych ludi, ktori s nackami nemali nic spolocne,ublizili aj jednej mne blizkej osobe. Spajaj sa s kym chces vo svojom najsvatejsom tazeni,ja sa s takymito ludmi spajat nemienim.
Antifa: Hmm, clovece ty tusim uz len svojim nickom citis potrebu davat najavo ze si drsny a radikalny. Len troska odveci zareagujem...ze antifa...nuz ja ti zapicujem este aj na nu, viacero ludi z antify su taki isti ako nackovia, len na opacnej strane politickeho spektra, poznam viacero pripadov, ked tito "hrdinovia" a udatni bojovnivi vymlatili dusu z nevinnych ludi, ktori s nackami nemali nic spolocne,ublizili aj jednej mne blizkej osobe. Spajaj sa s kym chces vo svojom najsvatejsom tazeni,ja sa s takymito ludmi spajat nemienim.... Collapse
Please wait...
Pipo wrote on 3. augusta 2005 at 17:51
Pre Antifu: Nie si ty nahodou Lamo? Ked nie, tak si urcite z nejakej kapely, ktorej sa to fest dotklo, ze?
Pre Antifu: Nie si ty nahodou Lamo? Ked nie, tak si urcite z nejakej kapely, ktorej sa to fest dotklo, ze?... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 3. augusta 2005 at 17:27
Pre TP a spol.: Ahoj, vies, my uz sme raz taky... Vadi nam papez, upozornime na to. Vadi nam Konyk, upozornime na to... Niekto to robit musi, aby sme neboli slepi a hluchi, ako vacsina ludi - a to hovorim aj o punku...
Pre TP a spol.: Ahoj, vies, my uz sme raz taky... Vadi nam papez, upozornime na to. Vadi nam Konyk, upozornime na to... Niekto to robit musi, aby sme neboli slepi a hluchi, ako vacsina ludi - a to hovorim aj o punku...... Collapse
Please wait...