Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
Marián wrote on 25. augusta 2005 at 13:32
Pre Dr.Martensa: Ťa zabijem. Nemal si ma v pondelok náhodou čakať na pomníku. Žeby kurva ti zajebať nedala :-), ti prajem. Inak už dojdi na net, a nevyhovaraj sa, že nemáš prachy. Bastard, asio aj tak to tu zbytočne píšem, lebo aj tak sa neukážeš, ale šak keď pojdeš do školy, tak ty sa tu ukážeš, a potom si to prečítaš. Ska-p :-)!!!
Pre Dr.Martensa: Ťa zabijem. Nemal si ma v pondelok náhodou čakať na pomníku. Žeby kurva ti zajebať nedala :-), ti prajem. Inak už dojdi na net, a nevyhovaraj sa, že nemáš prachy. Bastard, asio aj tak to tu zbytočne píšem, lebo aj tak sa neukážeš, ale šak keď pojdeš do školy, tak ty sa tu ukážeš, a potom si to prečítaš. Ska-p :-)!!!... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 25. augusta 2005 at 13:28
Pre ..............: Diky za odpoveď, ale nemám šajnu kto si, ani si nepamätaám, žeby som s niekým podobným niekedy zoznamoval:-).Ale aj tak díkes.
Pre ..............: Diky za odpoveď, ale nemám šajnu kto si, ani si nepamätaám, žeby som s niekým podobným niekedy zoznamoval:-).Ale aj tak díkes.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 25. augusta 2005 at 13:26
Pre Miša: Ja takisto toy pistols, KONFLIKT pomenej, ZONU málo, ešte Načo Názov, Davovku to mam rád. No teraz v kuse počúvam BETON. Inak ešte mam rád Nonconformist, Attitude (nemám toho doma veľa od týchto kapiel, ale čo mám, popiči). Inak na net je neviem kedy teraz prídem, lebo nemám ani fuka, a cez prázdniny nemám pristup na net zadarmo, takže neviem, že či sa ešte teraz nájde dobra duša, a požičia mi peniaze. Dnes sa paru ľudí popýtam :-). Cez školský rok to bude lepšie. Dojdeš na Zonu do Svidníka???
Pre Miša: Ja takisto toy pistols, KONFLIKT pomenej, ZONU málo, ešte Načo Názov, Davovku to mam rád. No teraz v kuse počúvam BETON. Inak ešte mam rád Nonconformist, Attitude (nemám toho doma veľa od týchto kapiel, ale čo mám, popiči). Inak na net je neviem kedy teraz prídem, lebo nemám ani fuka, a cez prázdniny nemám pristup na net zadarmo, takže neviem, že či sa ešte teraz nájde dobra duša, a požičia mi peniaze. Dnes sa paru ľudí popýtam :-). Cez školský rok to bude lepšie. Dojdeš na Zonu do Svidníka???... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 25. augusta 2005 at 13:19
Pre Kyru: No keby dorazili ROZPOR, to by bolo popiči. Ako ja som počul od nich tri pesničky, ale čítal som o nich brutal veľa, a neviem ani o jednom človeku, žeby napísal, že koncert ROZPORU bol suchý, alebo dačo také. Inak aj myšlienka kapely je dobrá. A neviem o tom, žeby som s kapelou ROZPOR čítal niekedy nudný rozhovor. Inak na "muža" vydržíš, na koncerte si sa pekne o ňom zmienila, takže tak, vidno, že ho máš rada, tri mesiace zbehnú ako voda.Inak obálka príde, otázka minút, včera som dostal od Wagona CD, dnes som už niečo rozdal, no zin nie je nič moc, a myslím to úprimne, ale CD je šupa, aspoň mne sa páči. O ŽELEZNEJ KOLONE som nenašiel nič, ale pozriem do jedneho zoznamu, a ak tam bude tak napíšem v najbližšej dobe.
Pre Kyru: No keby dorazili ROZPOR, to by bolo popiči. Ako ja som počul od nich tri pesničky, ale čítal som o nich brutal veľa, a neviem ani o jednom človeku, žeby napísal, že koncert ROZPORU bol suchý, alebo dačo také. Inak aj myšlienka kapely je dobrá. A neviem o tom, žeby som s kapelou ROZPOR čítal niekedy nudný rozhovor. Inak na "muža" vydržíš, na koncerte si sa pekne o ňom zmienila, takže tak, vidno, že ho máš rada, tri mesiace zbehnú ako voda.Inak obálka príde, otázka minút, včera som dostal od Wagona CD, dnes som už niečo rozdal, no zin nie je nič moc, a myslím to úprimne, ale CD je šupa, aspoň mne sa páči. O ŽELEZNEJ KOLONE som nenašiel nič, ale pozriem do jedneho zoznamu, a ak tam bude tak napíšem v najbližšej dobe.... Collapse
Please wait...
Mišé Hego wrote on 24. augusta 2005 at 18:41
Pre Simona Preco si mi vtedy neodpisal hmmm
Pre Simona Preco si mi vtedy neodpisal hmmm... Collapse
Please wait...
........... wrote on 24. augusta 2005 at 18:39
Pre kyru. cawko ked este chces napalit to CD N.N tak mi ciste po dakom posli napr. po zapalovacovi lebo teraz tak skoro vonku nepridem.Mozno ked sa budem snazit ta asi zajtra ale len na 52pro.Zatim (swaksik) :-))
Pre kyru. cawko ked este chces napalit to CD N.N tak mi ciste po dakom posli napr. po zapalovacovi lebo teraz tak skoro vonku nepridem.Mozno ked sa budem snazit ta asi zajtra ale len na 52pro.Zatim (swaksik) :-))... Collapse
Please wait...
.............. wrote on 24. augusta 2005 at 18:33
Pre mariana. Ten Ksto viem ktory to je ale SMOLA on nechodi na net ale je to ten Peter kostura asi ne?PREZIVKA:žrač,kosťo ale pameta si na teba. zatim
Pre mariana. Ten Ksto viem ktory to je ale SMOLA on nechodi na net ale je to ten Peter kostura asi ne?PREZIVKA:žrač,kosťo ale pameta si na teba. zatim... Collapse
Please wait...
Mišo Hego wrote on 24. augusta 2005 at 18:32
Pre Mariana No konecne som sa dostal na net no ja pocuvam Toy Pistols Konflikt a dakedy Zonu A a co ty ja budem najblizsie na nete v piatok rano tak skus napisat Cau
Pre Mariana No konecne som sa dostal na net no ja pocuvam Toy Pistols Konflikt a dakedy Zonu A a co ty ja budem najblizsie na nete v piatok rano tak skus napisat Cau... Collapse
Please wait...
Kyra wrote on 23. augusta 2005 at 21:37
pre Marianka :-))) zdrufff!!!...to je otazka ci sa tesim do skoly????myslim ze aj clovek co ma vidi prvy krat v zivote len pri pohlade na mna zisti ze nepatrim prave medzi tych "uceniachtivych" a ze mam celu pakaren(tak skolu nazyvam) v .......Taktiez sa netesim z toho dovodu ze som si zvykla vstavat minimalne o 10-tej a do skoly musim vstavat uz o 6-tej rano uha to bude masaker sa naspet naladit na stary rezim....ale hlavny dovod preco sa do pakarne netesim je ten ze ako sa blizi ten den tak sa aj blizi 17-ty september den kedy odchadza moj "muz" Janci spet do anglicka a uvidime sa az v decembri taze to bude na dlhsi cas na picu (myslim moi zivot tak dlho bez neho:-(((co uz ale ved nato su kamosi ne???...koncerty v BJ este urcite budu hovorila som s Filom uz milion krat chcel s koncertami skoncit ale nespravi to hehe...rozmysla ze zavola HT alebo Rozpor (co by potesilo svidnicku Oi bandu co???)...na Zeleznu kolonu sa ta pytam preto lebo u nas hrali v maji minuleho rocku a bola to fuckt supa!!! a chceli by sme aby znova dorazili!...my dufam doideme do SK na Zonu A ved u vas je furt sranda :-))) tak sa zatim maj krasne PS: uz netrpezlivo vyckavam na tu obalku s tvoim dielom hehe cmuuuuu K.
pre Marianka :-))) zdrufff!!!...to je otazka ci sa tesim do skoly????myslim ze aj clovek co ma vidi prvy krat v zivote len pri pohlade na mna zisti ze nepatrim prave medzi tych "uceniachtivych" a ze mam celu pakaren(tak skolu nazyvam) v .......Taktiez sa netesim z toho dovodu ze som si zvykla vstavat minimalne o 10-tej a do skoly musim vstavat uz o 6-tej rano uha to bude masaker sa naspet naladit na stary rezim....ale hlavny dovod preco sa do pakarne netesim je ten ze ako sa blizi ten den tak sa aj blizi 17-ty september den kedy odchadza moj "muz" Janci spet do anglicka a uvidime sa az v decembri taze to bude na dlhsi cas na picu (myslim moi zivot tak dlho bez neho:-(((co uz ale ved nato su kamosi ne???...koncerty v BJ este urcite budu hovorila som s Filom uz milion krat chcel s koncertami skoncit ale nespravi to hehe...rozmysla ze zavola HT alebo Rozpor (co by potesilo svidnicku Oi bandu co???)...na Zeleznu kolonu sa ta pytam preto lebo u nas hrali v maji minuleho rocku a bola to fuckt supa!!! a chceli by sme aby znova dorazili!...my dufam doideme do SK na Zonu A ved u vas je furt sranda :-))) tak sa zatim maj krasne PS: uz netrpezlivo vyckavam na tu obalku s tvoim dielom hehe cmuuuuu K.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 22. augusta 2005 at 16:43
Pre Oi!aka: Ja popiči sa mam. Vsetko O.K. len prachy nesu, ale kto ich ma? Nikto. Inak ako sa tebe páčil koncert? Bol si aj na koncerte, ak sa nemýlim. Mys sme sli domov asi hodinku po tebe, ale vtedy tam uz nebol nikto, iba mi a kapely. Nevies, ze ci isiel Satelit do roboty? Ci Boha ja este furt zijom v tom koncerte a teraz nic ine nepocúvam iba BETON, ale ja som taky ja po koncerte este zijem sva mesiace s koncertom, kedze nechodím na koncerty casto, lebo ny vychode, ani casto nesu. Inak bude este daký koncik teraz v Bardejove, lebo viem, len este neviem, kedy, ze niekedy idem do dedinky do tetky, takže sa zastavím aj v Bardejove.
Pre Oi!aka: Ja popiči sa mam. Vsetko O.K. len prachy nesu, ale kto ich ma? Nikto. Inak ako sa tebe páčil koncert? Bol si aj na koncerte, ak sa nemýlim. Mys sme sli domov asi hodinku po tebe, ale vtedy tam uz nebol nikto, iba mi a kapely. Nevies, ze ci isiel Satelit do roboty? Ci Boha ja este furt zijom v tom koncerte a teraz nic ine nepocúvam iba BETON, ale ja som taky ja po koncerte este zijem sva mesiace s koncertom, kedze nechodím na koncerty casto, lebo ny vychode, ani casto nesu. Inak bude este daký koncik teraz v Bardejove, lebo viem, len este neviem, kedy, ze niekedy idem do dedinky do tetky, takže sa zastavím aj v Bardejove.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 22. augusta 2005 at 16:37
Pre Kyru: Gitarista? Ten sa smial v kuse...aj na konciku...je to smejko, neviem, že či dokaze byt niekedy nasraty. Spevak-sak nasilny nebol ani nic, takze tak, nemyslim, zeby si sa ho mala bat. Ja som sa pytal preto lebo mne sa v tom momente pacili velmi vase postoje. Ty si sa cudne zatvarila, a on stal tam trochu tak pripitý, nič nenormalné, ale v tom momente to mňa posobilo. komicky, ako z nejakeho filmu, neviem prečo. Aparatury mali dost, ale oni sli po nejakom dlhsom turne.Ludi zo Svidnika bolo malo, ale mne to az tak nevadilo, ja som sa bavil a to poriadne, a mohlo ich byt viac, no ja som vedel, ze nas bude malo. Mozno keby hrala Oi! kapela, tak by to bolo ine, ale fuck! vyprazany syr, vtedy by som zjedol, neviem, co...nespominaj, aj teraz som hladny :-). ZELEZNA KOLONA: Mam o nich nieco v nejakom zine, myslim, ze neexistuju uz, ale nesom isty doma popozeram. Neviem sa rozpamatat. este pozdravim Pekaca, len odvtedy som s nil nebol, takze tak...kurva doraz skola, tesis sa?
Pre Kyru: Gitarista? Ten sa smial v kuse...aj na konciku...je to smejko, neviem, že či dokaze byt niekedy nasraty. Spevak-sak nasilny nebol ani nic, takze tak, nemyslim, zeby si sa ho mala bat. Ja som sa pytal preto lebo mne sa v tom momente pacili velmi vase postoje. Ty si sa cudne zatvarila, a on stal tam trochu tak pripitý, nič nenormalné, ale v tom momente to mňa posobilo. komicky, ako z nejakeho filmu, neviem prečo. Aparatury mali dost, ale oni sli po nejakom dlhsom turne.Ludi zo Svidnika bolo malo, ale mne to az tak nevadilo, ja som sa bavil a to poriadne, a mohlo ich byt viac, no ja som vedel, ze nas bude malo. Mozno keby hrala Oi! kapela, tak by to bolo ine, ale fuck! vyprazany syr, vtedy by som zjedol, neviem, co...nespominaj, aj teraz som hladny :-). ZELEZNA KOLONA: Mam o nich nieco v nejakom zine, myslim, ze neexistuju uz, ale nesom isty doma popozeram. Neviem sa rozpamatat. este pozdravim Pekaca, len odvtedy som s nil nebol, takze tak...kurva doraz skola, tesis sa?... Collapse
Please wait...
Oi!-ak wrote on 22. augusta 2005 at 10:51
To Marian No cav jasne ze som to bol ja hehejjj.Ja som domov vypadol o 12.00. inac jak sa mas.Zatim ahOi!
To Marian No cav jasne ze som to bol ja hehejjj.Ja som domov vypadol o 12.00. inac jak sa mas.Zatim ahOi!... Collapse
Please wait...
Kyra wrote on 21. augusta 2005 at 17:58
pre HT-maniaka :-)))) nezmylil(a) si si nahodou stranku???,preco tu vypisujes texty od ht-cka ked je to stranka toy pistols???dakto sa asi doma nudi co????
pre HT-maniaka :-)))) nezmylil(a) si si nahodou stranku???,preco tu vypisujes texty od ht-cka ked je to stranka toy pistols???dakto sa asi doma nudi co????... Collapse
Please wait...
Kyra wrote on 21. augusta 2005 at 17:55
pre Marianka :-))) no zdar chlope!!!mas pravdu na konciku bola sranda len skoda ze nedoslo viac ludkoff z SK-cka...hehe ten "zlty gitarista"asi mal trochu nervy ale potom ked mi hovoril ze som ho na parkete "zmasakrovala"sa vobec nehneval praveze sa smial od ucha k uchu :-)))ziaden spevak ma neobchytaval ked som toto pocula ta som isla radsej het-nech si da pohov ja chalana mam taze nikto nema pravo na mna sahat hehe...sranda bola kolko haraburd v tom aute mali...ci boze tolko aparatury jak keby boli dajaky Exploited ne???,a este somariny ako milion vankusov atd....ani som sa nenazdala a bol konec koncertu...ale po konciku bola haluz :-)))...chcem podakovat osobe ktora donesla do K2 vyprazany syr s hranolkami-spolu s kamosom (obcas taxikarom po koncikoch:-)Paťom sme sa fajne napapali :-))a tiez diiixx Filovi ze neprestal s koncikmi aj napriek neustalym trablom co okolo toho ma....a samozrejme dixx aj tebe ze si dosiel-si mily chalan rada ta zas uvidim a myslim ze zbytok debatneho kruzku tiez....nahodou nevies ci este hra kapelka Zelezna kolona? su zo senca ked ti to daco hovori....zatim sa maj krasne (a slobodne-ako vravi hirax)..cmuk Kyrus
pre Marianka :-))) no zdar chlope!!!mas pravdu na konciku bola sranda len skoda ze nedoslo viac ludkoff z SK-cka...hehe ten "zlty gitarista"asi mal trochu nervy ale potom ked mi hovoril ze som ho na parkete "zmasakrovala"sa vobec nehneval praveze sa smial od ucha k uchu :-)))ziaden spevak ma neobchytaval ked som toto pocula ta som isla radsej het-nech si da pohov ja chalana mam taze nikto nema pravo na mna sahat hehe...sranda bola kolko haraburd v tom aute mali...ci boze tolko aparatury jak keby boli dajaky Exploited ne???,a este somariny ako milion vankusov atd....ani som sa nenazdala a bol konec koncertu...ale po konciku bola haluz :-)))...chcem podakovat osobe ktora donesla do K2 vyprazany syr s hranolkami-spolu s kamosom (obcas taxikarom po koncikoch:-)Paťom sme sa fajne napapali :-))a tiez diiixx Filovi ze neprestal s koncikmi aj napriek neustalym trablom co okolo toho ma....a samozrejme dixx aj tebe ze si dosiel-si mily chalan rada ta zas uvidim a myslim ze zbytok debatneho kruzku tiez....nahodou nevies ci este hra kapelka Zelezna kolona? su zo senca ked ti to daco hovori....zatim sa maj krasne (a slobodne-ako vravi hirax)..cmuk Kyrus... Collapse
Please wait...
HT wrote on 19. augusta 2005 at 20:42
v rozbesnenom živle jagajúcej ostrosti kvapky ticha sa vo svetle mihajú na slepé more vyplávali námorníci cnosti a zachrípnutou barlou si riasy strihajú sťa švédsky benjamín vyrazili z rána chutné sriene nechajúc v spomienkach dotknúc sa vody ich čakala strašná rana tisícky šrotuvyšli nanich v spodných ramienkach rozjarení námorníci, usmievavá plť vo vyhúknutých žalúdkoch im srší hlad náchylne pozrúc do vody nededia odhadnúť odkiaľ sa berie v ovzduší ten šťavnatý smrad z mora vychádzajú zabudnuté dojmy hamujúci disident vykonal svoje všetci hodia svoje city so prevrátenej urny a rozsušený diplomatér ju rozdelí na dvoje R: špliechajúca garniža sa v spenenej vode na nás blíži spod gauča vyberám jej útroby špliechajúca garniža už svoje zbrane na prsiach kríži a na lásku nie je čas
v rozbesnenom živle jagajúcej ostrosti kvapky ticha sa vo svetle mihajú na slepé more vyplávali námorníci cnosti a zachrípnutou barlou si riasy strihajú sťa švédsky benjamín vyrazili z rána chutné sriene nechajúc v spomienkach dotknúc sa vody ich čakala strašná rana tisícky šrotuvyšli nanich v spodných ramienkach rozjarení námorníci, usmievavá plť vo vyhúknutých žalúdkoch im srší hlad náchylne pozrúc do vody nededia odhadnúť odkiaľ sa berie v ovzduší ten šťavnatý smrad z mora vychádzajú zabudnuté dojmy hamujúci disident vykonal svoje všetci hodia svoje city so prevrátenej urny a rozsušený diplomatér ju rozdelí na dvoje R: špliechajúca garniža sa v spenenej vode na nás blíži spod gauča vyberám jej útroby špliechajúca garniža už svoje zbrane na prsiach kríži a na lásku nie je čas... Collapse
Please wait...
HT wrote on 19. augusta 2005 at 20:40
vydedený, z ríše snov zaradený, k odpadkom nekonečnou, rýchlosťou unášaný, kanálom vidím vraky, ľudských tiel sem nechodí žiadny spasiteľ vyštvaný, z úkrytov odsúdený, k útekom nekonečnou, voľnosťou udupaný, pod ...?... vidím tváre, žeravených másk zástupy ľudí,ktorých pohltil čas jee krvavý anjel si zakrýva tvár zakrýva slzy,zakrýva žiaľ krvavý anjéél, vydedený, z ríše snov zaradený, k odpadkom nekonečnou, rýchlosťou unášaný, kanálom
vydedený, z ríše snov zaradený, k odpadkom nekonečnou, rýchlosťou unášaný, kanálom vidím vraky, ľudských tiel sem nechodí žiadny spasiteľ vyštvaný, z úkrytov odsúdený, k útekom nekonečnou, voľnosťou udupaný, pod ...?... vidím tváre, žeravených másk zástupy ľudí,ktorých pohltil čas jee krvavý anjel si zakrýva tvár zakrýva slzy,zakrýva žiaľ krvavý anjéél, vydedený, z ríše snov zaradený, k odpadkom nekonečnou, rýchlosťou unášaný, kanálom... Collapse
Please wait...
HT wrote on 19. augusta 2005 at 20:39
Dívaš sa na hviezdy a snívaš, že sa aj ty raz dostaneš do neba Pritom kľačíš na zemi a pomáhaš tým, čo určite raz zničia teba Žiješ vo svete kde sa láska stratila, kde neexistujú žiadne zábrany Vidíš zlo a cítiš sa byť stratená bez viery a nádejí Zavri oči svet sa točí ďalej na to zlé vždy nemysli zavri oči svet sa točí ďalej a všetko ostatné sú len nezmysly Násobíš ticho vlastným mlčaním stojíš v slepej uličke a nevieš čo s tým všetko zdá sa zrazu ako v inom storočí niekto zhasol hviezdy a svet sa zdá byť nemožný Vy nechápete môj a ja zas ten váš svet Tak načo páliť mosty keď ich medzi nami niet Uprostred klamstva strácam vlastnú tvár Viem že sa zajtra oklamem zas Vy nechápete môj a ja zas ten váš svet Tak načo páliť mosty keď ich medzi nami niet keď ich medzi nami niet niet ...
Dívaš sa na hviezdy a snívaš, že sa aj ty raz dostaneš do neba Pritom kľačíš na zemi a pomáhaš tým, čo určite raz zničia teba Žiješ vo svete kde sa láska stratila, kde neexistujú žiadne zábrany Vidíš zlo a cítiš sa byť stratená bez viery a nádejí Zavri oči svet sa točí ďalej na to zlé vždy nemysli zavri oči svet sa točí ďalej a všetko ostatné sú len nezmysly Násobíš ticho vlastným mlčaním stojíš v slepej uličke a nevieš čo s tým všetko zdá sa zrazu ako v inom storočí niekto zhasol hviezdy a svet sa zdá byť nemožný Vy nechápete môj a ja zas ten váš svet Tak načo páliť mosty keď ich medzi nami niet Uprostred klamstva strácam vlastnú tvár Viem že sa zajtra oklamem zas Vy nechápete môj a ja zas ten váš svet Tak načo páliť mosty keď ich medzi nami niet keď ich medzi nami niet niet ...... Collapse
Please wait...
HT wrote on 19. augusta 2005 at 20:37
Kto som vlastne ja, čo som vlastne zač keď môj plač zase strieda plač, tak kto som vlastne ja a čo som vlastne zač kto som jaaa Kto som vlastne ja, čo som vlastne zač keď môj plač zase strieda plač, tak kto som vlastne ja a čo som vlastne zač kto som jaaa Neviem sa nájsť, neviem sa nájsť, neviem sa v sebe nájsť, neviem sa nájsť, neviem sa nájsť, neviem sa v sebe nájsť,
Kto som vlastne ja, čo som vlastne zač keď môj plač zase strieda plač, tak kto som vlastne ja a čo som vlastne zač kto som jaaa Kto som vlastne ja, čo som vlastne zač keď môj plač zase strieda plač, tak kto som vlastne ja a čo som vlastne zač kto som jaaa Neviem sa nájsť, neviem sa nájsť, neviem sa v sebe nájsť, neviem sa nájsť, neviem sa nájsť, neviem sa v sebe nájsť,... Collapse
Please wait...
HT wrote on 19. augusta 2005 at 20:36
Ako mucha, ktorá vráža na sklo padám niekam, kde už pre mňa slnko aj tak dávno zhaslo Cítim pevný základ niečoho nehmatateľného, žijem vo víre nálad a je mi to už naozaj jedno Ako mucha, ktorá vráža na sklo narážam na svet, v ktorom som aj tak len na skok Míňam vlastný tieň, stúpam zo zhmotneného tela, klesám k oblakom a moja duša sa rozplýva v tme Míňam vlastný tieň stúpam z hmotného tela Práve v dnešný deň sa moje bytie sa rozplynulo v tme
Ako mucha, ktorá vráža na sklo padám niekam, kde už pre mňa slnko aj tak dávno zhaslo Cítim pevný základ niečoho nehmatateľného, žijem vo víre nálad a je mi to už naozaj jedno Ako mucha, ktorá vráža na sklo narážam na svet, v ktorom som aj tak len na skok Míňam vlastný tieň, stúpam zo zhmotneného tela, klesám k oblakom a moja duša sa rozplýva v tme Míňam vlastný tieň stúpam z hmotného tela Práve v dnešný deň sa moje bytie sa rozplynulo v tme... Collapse
Please wait...
HT wrote on 19. augusta 2005 at 20:35
Až keď si ďaleko, až keď si možno navždy taký zvláštny pocit, moju hlavu trýzni až keď chýba niekto, až keď sa trápim kvôli nemu začne byť vzácne všetko, čo s ním predtým nemalo cenu prečo až keď chýba niekto, až keď sa trápim kvôli nemu začne byť vzácne všetko, čo s ním predtým nemalo cenu prečo až keď chýba niekto, odpúšťajú sa hriechy prečo až keď býva smútok, hľadajú sa vlastné chyby
Až keď si ďaleko, až keď si možno navždy taký zvláštny pocit, moju hlavu trýzni až keď chýba niekto, až keď sa trápim kvôli nemu začne byť vzácne všetko, čo s ním predtým nemalo cenu prečo až keď chýba niekto, až keď sa trápim kvôli nemu začne byť vzácne všetko, čo s ním predtým nemalo cenu prečo až keď chýba niekto, odpúšťajú sa hriechy prečo až keď býva smútok, hľadajú sa vlastné chyby... Collapse
Please wait...