Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
AdA wrote on 24. septembra 2005 at 21:28
KRTKO CHCELA SOM SA OPYTAT CI NEBUDETE TERAZ NIEKEDY HRAT V BA PROSIM?LEBO VIEM ZE V MAJI STE HRALI ALE TO SOM PREMESKALA A ANI DO TEJ ZILINY CO BUDETE V OKTOBRI SA NECHYSTAM..TAK CO,NIECO BLIZSIE K BA SA NENAJDE?!DAKA ZA PRIPADNU ODPOVED.POLA MNA STE NAJLEPSI. VIVA LA RADICALA!
KRTKO CHCELA SOM SA OPYTAT CI NEBUDETE TERAZ NIEKEDY HRAT V BA PROSIM?LEBO VIEM ZE V MAJI STE HRALI ALE TO SOM PREMESKALA A ANI DO TEJ ZILINY CO BUDETE V OKTOBRI SA NECHYSTAM..TAK CO,NIECO BLIZSIE K BA SA NENAJDE?!DAKA ZA PRIPADNU ODPOVED.POLA MNA STE NAJLEPSI. VIVA LA RADICALA!... Collapse
Please wait...
jAncIOfkA wrote on 23. septembra 2005 at 17:43
For kyra plavat nestaci musis sa trochu aj prejst tak to kocka uz aby si vyrazila ROOL IT , POKE IT , LIGHT IT AND SMOKE IT!!!!!!!A PIVOOOO
For kyra plavat nestaci musis sa trochu aj prejst tak to kocka uz aby si vyrazila ROOL IT , POKE IT , LIGHT IT AND SMOKE IT!!!!!!!A PIVOOOO... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 23. septembra 2005 at 10:38
KONCERT: ZÓNA A vyjebané svidnícke HOLIČSTVO vstup: 80SK 24.9.2005 čas neviem... Inak ak príďte podporiť túto punk akciu, ktorá spasí našu punk scénu :-), určite nepôjde majiteľovi klubu o zárobok. Inak ak mám pravdu povedať, ja pôjdem tiež :-), ak okolností dovolia, veď na východe barz na výber nemáme... Hej a aby som nezabudol. Máte radi kapely, ZÓNA A, HT, OPERACE ARTABAN a kapely im podobné? Tak sa tešte na Anómia č.2, práve týmto kapelám bude venované druhé číslo, dúfam, že sa mi podarí vytiahnuť čo najviac info od ľudí. Uvidíme, kto čo prezradí, ako sa mi to podarí. A ak sa mi to podarí tak sa dozviete, ako pekne skurvene sa tieto kapely vedia niekedy zachovať. Nie žeby som útočil, len nech si každý vyberie svoju verziu. Xi xi...
KONCERT: ZÓNA A vyjebané svidnícke HOLIČSTVO vstup: 80SK 24.9.2005 čas neviem... Inak ak príďte podporiť túto punk akciu, ktorá spasí našu punk scénu :-), určite nepôjde majiteľovi klubu o zárobok. Inak ak mám pravdu povedať, ja pôjdem tiež :-), ak okolností dovolia, veď na východe barz na výber nemáme... Hej a aby som nezabudol. Máte radi kapely, ZÓNA A, HT, OPERACE ARTABAN a kapely im podobné? Tak sa tešte na Anómia č.2, práve týmto kapelám bude venované druhé číslo, dúfam, že sa mi podarí vytiahnuť čo najviac info od ľudí. Uvidíme, kto čo prezradí, ako sa mi to podarí. A ak sa mi to podarí tak sa dozviete, ako pekne skurvene sa tieto kapely vedia niekedy zachovať. Nie žeby som útočil, len nech si každý vyberie svoju verziu. Xi xi...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 22. septembra 2005 at 17:03
Vajcovi: Ahoj, to zalezi od viacerych faktorov: ci tam nesieme aparat, alebo nie, ako daleko to je od BB, ci mame niekde nablizku na druhy den koncert (aj ked to moc radi nemame...), ci je to benefit, ak ano na co... Ak mas nieco konkretne, ozvi sa na mail...
Vajcovi: Ahoj, to zalezi od viacerych faktorov: ci tam nesieme aparat, alebo nie, ako daleko to je od BB, ci mame niekde nablizku na druhy den koncert (aj ked to moc radi nemame...), ci je to benefit, ak ano na co... Ak mas nieco konkretne, ozvi sa na mail...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 21. septembra 2005 at 10:06
ZMENA: Tie maily sa mi podarilo zachranit, takze predchadzajuci mail je bezpredmetny...
ZMENA: Tie maily sa mi podarilo zachranit, takze predchadzajuci mail je bezpredmetny...... Collapse
Please wait...
KRTKO wrote on 21. septembra 2005 at 9:46
PRE VŠETKÝCH,KTORI NÁM POSLALI TENTO TÝŽDEŇ E-MAIL: MOJOU NESIKOVNOSTOU SOM VYMAZAL VSETKY MAILY KTORE BOLI NAPISANE TENTO TYZDE. PRETO AK STE NAM NAPISALI, ALEBO SI NIECO OBJEDNALI, SPRAVTE TO PROSIM ESTE RAZ. DIK ZA POCHOPENIE.
PRE VŠETKÝCH,KTORI NÁM POSLALI TENTO TÝŽDEŇ E-MAIL: MOJOU NESIKOVNOSTOU SOM VYMAZAL VSETKY MAILY KTORE BOLI NAPISANE TENTO TYZDE. PRETO AK STE NAM NAPISALI, ALEBO SI NIECO OBJEDNALI, SPRAVTE TO PROSIM ESTE RAZ. DIK ZA POCHOPENIE.... Collapse
Please wait...
Kyra wrote on 20. septembra 2005 at 17:27
pre Jancioffku Osgyoffku a Domca :-))) zdrufffte degesi tak jak se mame???fejst mi chybate :-(((...uz aby bol december ta sa zas stretne BJ+PP+SK psychiatry a bude zjeeeeeeeeb a pojdeme do komatu !!!v lete plavem za vami...zdrufffte vsetko co je zive ! Stand proud stand Punk !!! cmuuuu K(yrush)
pre Jancioffku Osgyoffku a Domca :-))) zdrufffte degesi tak jak se mame???fejst mi chybate :-(((...uz aby bol december ta sa zas stretne BJ+PP+SK psychiatry a bude zjeeeeeeeeb a pojdeme do komatu !!!v lete plavem za vami...zdrufffte vsetko co je zive ! Stand proud stand Punk !!! cmuuuu K(yrush)... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 20. septembra 2005 at 14:00
Pre Satelita: Nazdar to coi som ti slubil, tak ti napisem, ak budem mat trochu viac casu, teraz riesim velmi vela problémov, a nemam cas uz na nic. Na dalsi tyzden sa ozvem urcite. sorry...ale nestiham
Pre Satelita: Nazdar to coi som ti slubil, tak ti napisem, ak budem mat trochu viac casu, teraz riesim velmi vela problémov, a nemam cas uz na nic. Na dalsi tyzden sa ozvem urcite. sorry...ale nestiham... Collapse
Please wait...
matus wrote on 19. septembra 2005 at 14:12
FOR ALL PUNK´S AND SKINHEADS UNITED: dnes na televízií STV 2 vysielajú hudobnú reláciu s názvom METRO a ako hosť tam bude KONFLIKT. takže večer o 21.50 k televízorom a pozerať, kto chce.
FOR ALL PUNK´S AND SKINHEADS UNITED: dnes na televízií STV 2 vysielajú hudobnú reláciu s názvom METRO a ako hosť tam bude KONFLIKT. takže večer o 21.50 k televízorom a pozerať, kto chce.... Collapse
Please wait...
Mirusha wrote on 19. septembra 2005 at 11:18
Pre Klarittu nazdar vole.ta ja tu machrujem, ty feťačka jedna. ja byť Mišom tak utekam od teba čím dalej a to veľkou rýchlosťou.Ale nie. maj to v piči. mám informu a tak sa tu nudím. ty vole mala si nás vidieť v sobotu jak sme sa všetci rozbili.šak prid a ti porozdprávam.nazdar vole
Pre Klarittu nazdar vole.ta ja tu machrujem, ty feťačka jedna. ja byť Mišom tak utekam od teba čím dalej a to veľkou rýchlosťou.Ale nie. maj to v piči. mám informu a tak sa tu nudím. ty vole mala si nás vidieť v sobotu jak sme sa všetci rozbili.šak prid a ti porozdprávam.nazdar vole... Collapse
Please wait...
vajco wrote on 19. septembra 2005 at 6:11
kolko berete za koncert?
kolko berete za koncert?... Collapse
Please wait...
Osgy DominoJanco wrote on 18. septembra 2005 at 16:45
Sevas ludze valime kokot a pijeme pivo fest vas sickych kto zna nas i nee zdravy popprad
Sevas ludze valime kokot a pijeme pivo fest vas sickych kto zna nas i nee zdravy popprad... Collapse
Please wait...
čvirik wrote on 13. septembra 2005 at 12:18
pre Mariana: no nazdarek!no uz som doma asi dva tyzdne!na antifeste bolo supa. a mal som tam konflikt s nejakymi pleskami!boli to poliaci a vyvolavali cely fest len problemi! uz musim ist tak zatial cuuus
pre Mariana: no nazdarek!no uz som doma asi dva tyzdne!na antifeste bolo supa. a mal som tam konflikt s nejakymi pleskami!boli to poliaci a vyvolavali cely fest len problemi! uz musim ist tak zatial cuuus... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 13. septembra 2005 at 10:57
Pre Satelita: O.K. napíšem niekedy cez víkend, alebo na ďalší týždeň.
Pre Satelita: O.K. napíšem niekedy cez víkend, alebo na ďalší týždeň.... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 12. septembra 2005 at 14:00
Naydar Marian Moj mail je v prdely nemam tam ani jednu spravu. takze ked chces napis este raz. Nazdar
Naydar Marian Moj mail je v prdely nemam tam ani jednu spravu. takze ked chces napis este raz. Nazdar... Collapse
Please wait...
Maroš wrote on 12. septembra 2005 at 13:46
Nazdar, nevie niekto kto bude hrat v piatok na koncerte v BJ v K2, okrem CBA ?
Nazdar, nevie niekto kto bude hrat v piatok na koncerte v BJ v K2, okrem CBA ?... Collapse
Please wait...
Klaritta wrote on 12. septembra 2005 at 6:34
Pre Mirushu: Co machrujes ze vies slova od ht?Teraz si to budem cely den spievat.Ta pozdravuje Brutalny Samko.A Gufy-mu som vyvonala vlasy.Asi mu ocvakam dalsie..
Pre Mirushu: Co machrujes ze vies slova od ht?Teraz si to budem cely den spievat.Ta pozdravuje Brutalny Samko.A Gufy-mu som vyvonala vlasy.Asi mu ocvakam dalsie..... Collapse
Please wait...
KIWINKA.-) wrote on 10. septembra 2005 at 20:30
cafte xcem wam powedat ze toy pistols maju naj fanusika a to je LEVI KRAL ALIAS TRETIA PAZUCHA.;o)) wlastnym men0m LUBO Z M0RAWSKEHO SVÄTEHO JANU..a uplne was zere a rad by si s wami zaspiewal na k0ncerte b0 b0l welmi sklamany ze ste neboli na UNDERGROUN FESTE W MARTINE..dufam ze budete mat k0ncert w blizkosti blawy ne.;o))CAFTE A PUNK'S N0T DEAD!!
cafte xcem wam powedat ze toy pistols maju naj fanusika a to je LEVI KRAL ALIAS TRETIA PAZUCHA.;o)) wlastnym men0m LUBO Z M0RAWSKEHO SVÄTEHO JANU..a uplne was zere a rad by si s wami zaspiewal na k0ncerte b0 b0l welmi sklamany ze ste neboli na UNDERGROUN FESTE W MARTINE..dufam ze budete mat k0ncert w blizkosti blawy ne.;o))CAFTE A PUNK'S N0T DEAD!!... Collapse
Please wait...
Mirusha wrote on 9. septembra 2005 at 6:53
čafte chystá sa niekto na Zonu do Svidníka???kto ešte bude hrať?
čafte chystá sa niekto na Zonu do Svidníka???kto ešte bude hrať?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 8. septembra 2005 at 13:44
Pre Satelita: V pohode pockam, tiez som dlho nebol na nete, lebo som nemal prachy, a cakal som, ze v skole ma pustia, vykopli ma jak skurvysyna kurvaci, ze nusim dat daky poukaz a tak kokotenci. Inak neviem preco, ale ak budes pisat na tuto stranku dlhy odkaz tak sa vymaze, ja furt pisem najprv vo Worde, a potom mam istotu, ze svoj odkaz nestratim po napisani. Len taka rada, pockaj na azet :-).
Pre Satelita: V pohode pockam, tiez som dlho nebol na nete, lebo som nemal prachy, a cakal som, ze v skole ma pustia, vykopli ma jak skurvysyna kurvaci, ze nusim dat daky poukaz a tak kokotenci. Inak neviem preco, ale ak budes pisat na tuto stranku dlhy odkaz tak sa vymaze, ja furt pisem najprv vo Worde, a potom mam istotu, ze svoj odkaz nestratim po napisani. Len taka rada, pockaj na azet :-).... Collapse
Please wait...