Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
3353 entries.
Pre Tomáša: Joj, tak mi hodiť e-mail, na môj e-mail, konecne ten správny, lebo som uz z toho skokoteny magor :-), aby som navzdy vedel, aky mas e-mail, a aby som ho mal konecne ulozeny.
Pre Tomáša: Joj, tak mi hodiť e-mail, na môj e-mail, konecne ten správny, lebo som uz z toho skokoteny magor :-), aby som navzdy vedel, aky mas e-mail, a aby som ho mal konecne ulozeny.... Collapse
Pre Čvirika: No počul som niečo také, že si sa už vrátil? Dúfam, že tu nakukneš, dakedy, napíš što novoho, zážitky s leta??? Počul som o antifeste, aj o nejakom tom konflikte. Inak ako vlastne dopadol ten súd vtedy? Ty máš na také veci šťastie :-).
Pre Čvirika: No počul som niečo také, že si sa už vrátil? Dúfam, že tu nakukneš, dakedy, napíš što novoho, zážitky s leta??? Počul som o antifeste, aj o nejakom tom konflikte. Inak ako vlastne dopadol ten súd vtedy? Ty máš na také veci šťastie :-).... Collapse
Pre Kyru: Tam kde som napísal, že vec ŽELEZNÁ KOLÓNA, je tam aj to čo si chcela vedieť, napísal som tam aj niečo iné. Nenapísal som, že je to pre teba, aby to ľudia nepreskočili, možno si to niekto skôr všimne, keď som to napísal takto ako som napísal.
Pre Kyru: Tam kde som napísal, že vec ŽELEZNÁ KOLÓNA, je tam aj to čo si chcela vedieť, napísal som tam aj niečo iné. Nenapísal som, že je to pre teba, aby to ľudia nepreskočili, možno si to niekto skôr všimne, keď som to napísal takto ako som napísal.... Collapse
Vec ŽELEZNA KOLONA c.1: Tak Železná Kolóna je kapela s Bratislavy, a našiel som o nej toto na www.punkgen.szm.sk. : ŽELEZNÁ KOLONA hra anarcho punk. Ideovo sú spojený s anarchizmom a organizáciou Priama akcia, ktora sa zameriava na prava pracujucej triedy. Sami o sebe si nehovoria, ze su punkaci, ale vsak vieme svoje! Nič viac o tej kapele neviem. Kde nájdeš nahrávku to fakt netuším. Asi nemajú nič vydané, lebo jeden človek túto vec nemá, a prekvapuje ma to. Inak ten človek to je Cibo, čo robí zin VLASTNÁ CESTA s Púchova a ten týpek má fakt všetko. Poznáš ten zin? Ak hej, tak nič, ak nie idem ťa motivovať na jeho kúpu. Pravdupovediac v Československu som nestretol človeka, ktorý píše také popiči články ako on. Samozrejme môžeš si ich prečítať v jeho zine. Stojí 8 SK, teda takmer zadarmo. No a popri zine ten týpek nahráva kazety ZADARMO. To znamená, že zarobí tak holý kokot, strávi pri tom dosť času, kto vie koľko sám do toho vrazil, a teraz kopíruje kazety komukoľvek, dnes rešpekt pred takým človekom.
Vec ŽELEZNA KOLONA c.1: Tak Železná Kolóna je kapela s Bratislavy, a našiel som o nej toto na www.punkgen.szm.sk. : ŽELEZNÁ KOLONA hra anarcho punk. Ideovo sú spojený s anarchizmom a organizáciou Priama akcia, ktora sa zameriava na prava pracujucej triedy. Sami o sebe si nehovoria, ze su punkaci, ale vsak vieme svoje! Nič viac o tej kapele neviem. Kde nájdeš nahrávku to fakt netuším. Asi nemajú nič vydané, lebo jeden človek túto vec nemá, a prekvapuje ma to. Inak ten človek to je Cibo, čo robí zin VLASTNÁ CESTA s Púchova a ten týpek má fakt všetko. Poznáš ten zin? Ak hej, tak nič, ak nie idem ťa motivovať na jeho kúpu. Pravdupovediac v Československu som nestretol človeka, ktorý píše také popiči články ako on. Samozrejme môžeš si ich prečítať v jeho zine. Stojí 8 SK, teda takmer zadarmo. No a popri zine ten týpek nahráva kazety ZADARMO. To znamená, že zarobí tak holý kokot, strávi pri tom dosť času, kto vie koľko sám do toho vrazil, a teraz kopíruje kazety komukoľvek, dnes rešpekt pred takým človekom.... Collapse
Vec ŽELEZNÁ KOLONA c.2 Jednoducho mu pošleš čisté kazety a peniaze na poštovne (je to asi 30SK na 6,7 kaziet). Ale je to vysvetlené v zine. No a zoznam je v 6. čísle tohto zinu(zachvíľu bude hotové siedme číslo). To znamená, že ti stačí poslať 20SK v obálke (8SK-zin, 11SK-poštovné), a napísať mu, že chceš zin VLASTNA CESTA spolu zo zoznamom kaziet a on ti to pošle. Adresa: Peter Cíbik, Moravská 1628, 020 01 Púchov. No a kapelu, ktorú nechceš finančne podporiť ti jednoducho nahrá. A ešte ťa idem motivovať: Ten zoznam je riadne dlhý, ale je tam aj napr.: NAČO NAZOV, alebo S.N.T.! zo skúšky, DAVOVA PSYCHOZA- s nejakého koncertu, TOY PISTOLS- Portréty idolov, ba dokonca album Zdivočela Dážďovka (o tom albume som sa dozvedel, až s toho zinu, a aj keď vieme postoj chlapcov kapely k týmto albumom, je to predsa len kultovka a sranda musí byť 🙂 ne?), a ja neviem čo ešte milovníci ZÓNY sú tam dake albumy od PARADOXU, ale aj nejaký streetpunk, Oi!, crust. Fakt všetko možné, proste tie raritky, také.
Vec ŽELEZNÁ KOLONA c.2 Jednoducho mu pošleš čisté kazety a peniaze na poštovne (je to asi 30SK na 6,7 kaziet). Ale je to vysvetlené v zine. No a zoznam je v 6. čísle tohto zinu(zachvíľu bude hotové siedme číslo). To znamená, že ti stačí poslať 20SK v obálke (8SK-zin, 11SK-poštovné), a napísať mu, že chceš zin VLASTNA CESTA spolu zo zoznamom kaziet a on ti to pošle. Adresa: Peter Cíbik, Moravská 1628, 020 01 Púchov. No a kapelu, ktorú nechceš finančne podporiť ti jednoducho nahrá. A ešte ťa idem motivovať: Ten zoznam je riadne dlhý, ale je tam aj napr.: NAČO NAZOV, alebo S.N.T.! zo skúšky, DAVOVA PSYCHOZA- s nejakého koncertu, TOY PISTOLS- Portréty idolov, ba dokonca album Zdivočela Dážďovka (o tom albume som sa dozvedel, až s toho zinu, a aj keď vieme postoj chlapcov kapely k týmto albumom, je to predsa len kultovka a sranda musí byť 🙂 ne?), a ja neviem čo ešte milovníci ZÓNY sú tam dake albumy od PARADOXU, ale aj nejaký streetpunk, Oi!, crust. Fakt všetko možné, proste tie raritky, také.... Collapse
NAzdar Smejovia. no netusim co som vcera robil mozno som iba prechadzal a bol som v predu. A kto sa pita?
NAzdar Smejovia. no netusim co som vcera robil mozno som iba prechadzal a bol som v predu. A kto sa pita?... Collapse
Pre MAriana Este stsle sa nemozem dostat do maila tak potom. NAzdar.
Pre MAriana Este stsle sa nemozem dostat do maila tak potom. NAzdar.... Collapse
Pre SATELITA. Nazdar co si vcera robil v zadu u geryho???? Lebo potom sme tam este prisli a uz si tam nebol.
Pre SATELITA. Nazdar co si vcera robil v zadu u geryho???? Lebo potom sme tam este prisli a uz si tam nebol.... Collapse
Pre MAriana Pisal som ti tu asi pol hodinu a som to vymazal Do Piččččččččččččččččiiiiiiiii. NApisem ti potom mail. Tvoj som necital lebo spadol Azet ci co. A velke DIKY za Zin. FAkt sa mi to nechce pisat od znova. TAk sa maj. A pozdrav doma
Pre MAriana Pisal som ti tu asi pol hodinu a som to vymazal Do Piččččččččččččččččiiiiiiiii. NApisem ti potom mail. Tvoj som necital lebo spadol Azet ci co. A velke DIKY za Zin. FAkt sa mi to nechce pisat od znova. TAk sa maj. A pozdrav doma... Collapse
"Nedovoľ si sklamať tých, ktorí si z Teba berú príklad."
"Nedovoľ si sklamať tých, ktorí si z Teba berú príklad."... Collapse
Pre Kosa: Ahoj. Momentalne nemae naplanovany ziadny koncert v Trnave, alebo okoli. Nevieme totizto, kde sa tam da hrat. Je tam nejake misto, kde sa da hrat, resp. kde sa robia taketo koncerty? Ak ano, mozes mi prosim Ta poslatm resp. zohnat kontakt na majitela klubu, alebo niekoho, ktoe tie koncerty robi? Vopred dik.
Pre Kosa: Ahoj. Momentalne nemae naplanovany ziadny koncert v Trnave, alebo okoli. Nevieme totizto, kde sa tam da hrat. Je tam nejake misto, kde sa da hrat, resp. kde sa robia taketo koncerty? Ak ano, mozes mi prosim Ta poslatm resp. zohnat kontakt na majitela klubu, alebo niekoho, ktoe tie koncerty robi? Vopred dik.... Collapse
Pre Mariana. On sa kus pomylil nemal to pisat ze som ........... lebo chapes ne?A ten mail co si mi tam pisal tok to urcite nebolo spravne lebo ja nemam nic urobene cez post urcite sa daco posralolo.Zatim
Pre Mariana. On sa kus pomylil nemal to pisat ze som ........... lebo chapes ne?A ten mail co si mi tam pisal tok to urcite nebolo spravne lebo ja nemam nic urobene cez post urcite sa daco posralolo.Zatim... Collapse
Vyschnutý strom, z ktorého sa pomaly odlupuje kôra. Na staré kolená ho nasadili do raja. Stroj ktorý celý život bol zdrojom zakázaného ovocia, teraz slúži ako okrasa vyšším mocnostiam, mocnostiam. R:Cudzí medzi cudzími opustený medzi všetkými. Dlhé roky len s nečasom zápasil. Teraz stojí ako púšť uprostred oázy. Sucho smäd samota,to bol jeho jeho raj. dnes sa hrbý v zlatej záhrade a žiaľom umiera. R. zbožňujem HT.ako sa voláš??? sorrač Kyra, že ti tu píšem text z HT, ale nemohla som odolať. dúfam, že ten hatemaniak je chalan:)čafff
Vyschnutý strom, z ktorého sa pomaly odlupuje kôra. Na staré kolená ho nasadili do raja. Stroj ktorý celý život bol zdrojom zakázaného ovocia, teraz slúži ako okrasa vyšším mocnostiam, mocnostiam. R:Cudzí medzi cudzími opustený medzi všetkými. Dlhé roky len s nečasom zápasil. Teraz stojí ako púšť uprostred oázy. Sucho smäd samota,to bol jeho jeho raj. dnes sa hrbý v zlatej záhrade a žiaľom umiera. R. zbožňujem HT.ako sa voláš??? sorrač Kyra, že ti tu píšem text z HT, ale nemohla som odolať. dúfam, že ten hatemaniak je chalan:)čafff... Collapse
Pre Tomaša: Nazdar, dostal som tvoj e-mail, ale na adresu punk.2005@post.sk mi to neslo odoslat. Takze odpisujem tu: V Bj na jarmoku som nebol, ale to uz vies. Pocul som, ze bolo salene (prave bubo povedal), takze opat lutujem, ze som nebol, ako vzdy do pici s domacou diktaturou.Koncom septembra, pridem do Bj, a budem sa snazit na oslavu s koncertom Rock kafe.
Pre Tomaša: Nazdar, dostal som tvoj e-mail, ale na adresu punk.2005@post.sk mi to neslo odoslat. Takze odpisujem tu: V Bj na jarmoku som nebol, ale to uz vies. Pocul som, ze bolo salene (prave bubo povedal), takze opat lutujem, ze som nebol, ako vzdy do pici s domacou diktaturou.Koncom septembra, pridem do Bj, a budem sa snazit na oslavu s koncertom Rock kafe.... Collapse
Pre Miša: Aha a prečo sa podpisal,ze: ........? 🙂
Pre Miša: Aha a prečo sa podpisal,ze: ........? :-)... Collapse
Pre Kyru: Diky, ze mi dakujes, ze ti pomaham, len akosi sa nepamatam, zeby som ti dakedy pomohol :-). ZELEZNA KOLONA: sorry, zabudol som na to, ale v pondelok, najneskor utorok ti napisem presnu adresu kde nieco zozenies (podotykam lacno, v podstate zadarmo), nie len od Zeleznej kolony.Co si rozpravala o svojom muzovi?: no trochu si sa pekne o nom vyjadrila, nic take konkretne, alebo sukromne, skor vo vseobecnosti, neviem, ze ci to my zmysel rozpisovat, jednoducho normalka. Ozvem sa.
Pre Kyru: Diky, ze mi dakujes, ze ti pomaham, len akosi sa nepamatam, zeby som ti dakedy pomohol :-). ZELEZNA KOLONA: sorry, zabudol som na to, ale v pondelok, najneskor utorok ti napisem presnu adresu kde nieco zozenies (podotykam lacno, v podstate zadarmo), nie len od Zeleznej kolony.Co si rozpravala o svojom muzovi?: no trochu si sa pekne o nom vyjadrila, nic take konkretne, alebo sukromne, skor vo vseobecnosti, neviem, ze ci to my zmysel rozpisovat, jednoducho normalka. Ozvem sa.... Collapse
Nazdar chalani (hlavne krtko)! Nedojdete koncertovat do Trnavy alebo niekam do okolia? Ak by ste chceli pomohol by som vam (ak by to bolo v mojich silach). A doniesol by som absinth... :-)))
Nazdar chalani (hlavne krtko)! Nedojdete koncertovat do Trnavy alebo niekam do okolia? Ak by ste chceli pomohol by som vam (ak by to bolo v mojich silach). A doniesol by som absinth... :-)))... Collapse
Pre Mariana Ten .......... To je Tomas
Pre Mariana Ten .......... To je Tomas... Collapse
Pre miša. len tak
Pre miša. len tak... Collapse
pre Marianka :-))) ahOOOiky...jeeee uz sa neviem dockat!!!podla mna bude ten zine fasa pretoze ta mam uz tak troxu prekuknuteho a tvoie nazory sa mi lubia a aj keby nabol vymakany jak Cerokyz tak co tam toho...sak kazdy dajako zacinat musi a postupne sa zlepsovat...nic neni hned perfektne staci na sebe makat a vysledky sa dostavia....:-)))aj tak robis neco pre scenu a to sa sakra ceni:-))) PROSIM povedz mi ako som sa o mOiom muzickovi zmienila ja si akosi nepametam ze by som ho pred tebou spomynala prosim povedz mi....maj sa zatial krasne a slobodne a dixx ze mi tak pomahas (zistit daco o Zeleznej) zatim papa cmuuuu K(yrus)
pre Marianka :-))) ahOOOiky...jeeee uz sa neviem dockat!!!podla mna bude ten zine fasa pretoze ta mam uz tak troxu prekuknuteho a tvoie nazory sa mi lubia a aj keby nabol vymakany jak Cerokyz tak co tam toho...sak kazdy dajako zacinat musi a postupne sa zlepsovat...nic neni hned perfektne staci na sebe makat a vysledky sa dostavia....:-)))aj tak robis neco pre scenu a to sa sakra ceni:-))) PROSIM povedz mi ako som sa o mOiom muzickovi zmienila ja si akosi nepametam ze by som ho pred tebou spomynala prosim povedz mi....maj sa zatial krasne a slobodne a dixx ze mi tak pomahas (zistit daco o Zeleznej) zatim papa cmuuuu K(yrus)... Collapse
