Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
3353 entries.
VEC C.B.A. a CD pre ANÓMIA zine časť 3: JA SOM NEVEDEL, ŽE JE TO AŽ TAK NEKVALITNE. Tak toto môj problém nie je. Aby bolo jasné, ja som sa s Bubom dohodol vopred, a to, že sa kapela nedohodla medzi sebou nie je môj problém. Teraz si predstavte, že ak by som niečo od nejakej kapely potreboval, aby som sa to pýtal osobne každého člena kapely. Je to nezmysel. Takže tak to bolo celé. AKO SOM SA ROZHODOL TÚTO SITUÁCIU RIEŠIŤ: Hneď v nedeľu som poslal sms výrobcovi CD, aby prestal CD napaľovať, lebo časť sa ešte iba vyrába. Napadla mi alternatíva (ktorá s výrobcom nebola prediskutovaná), že zvyšné CD bude bez kapely C.B.A. Ale keďže v pondelok mi Bubo povedal, to čo mi povedal, a to: CHCELI SME TAM BYŤ, VEĎ KVOLI TOMU SOM TI TU NAHRÁVKU DAL, ABY SA DOSTALA DO POVEDOMIA!!!, tak som výrobcovu hneď poslal sms nech v napaľovaní pokračuje. Čo sa týka Pekáča pre mňa je to už vyjasnené, trochu ma to mrzí, no nič seriem na, to dúfam, že sa nič také už nestane. Takže tu je vysvetlenie situácie, budem ho tu na net dávať, pravidelne dva týždne, aby bolo ľuďom jasné.
VEC C.B.A. a CD pre ANÓMIA zine časť 3: JA SOM NEVEDEL, ŽE JE TO AŽ TAK NEKVALITNE. Tak toto môj problém nie je. Aby bolo jasné, ja som sa s Bubom dohodol vopred, a to, že sa kapela nedohodla medzi sebou nie je môj problém. Teraz si predstavte, že ak by som niečo od nejakej kapely potreboval, aby som sa to pýtal osobne každého člena kapely. Je to nezmysel. Takže tak to bolo celé. AKO SOM SA ROZHODOL TÚTO SITUÁCIU RIEŠIŤ: Hneď v nedeľu som poslal sms výrobcovi CD, aby prestal CD napaľovať, lebo časť sa ešte iba vyrába. Napadla mi alternatíva (ktorá s výrobcom nebola prediskutovaná), že zvyšné CD bude bez kapely C.B.A. Ale keďže v pondelok mi Bubo povedal, to čo mi povedal, a to: CHCELI SME TAM BYŤ, VEĎ KVOLI TOMU SOM TI TU NAHRÁVKU DAL, ABY SA DOSTALA DO POVEDOMIA!!!, tak som výrobcovu hneď poslal sms nech v napaľovaní pokračuje. Čo sa týka Pekáča pre mňa je to už vyjasnené, trochu ma to mrzí, no nič seriem na, to dúfam, že sa nič také už nestane. Takže tu je vysvetlenie situácie, budem ho tu na net dávať, pravidelne dva týždne, aby bolo ľuďom jasné.... Collapse
VEC C.B.A. a CD pre ANÓMIA zine časť 2: Včera som išiel za Bubom a spýtal som sa ho doslova, že či chceli byť na CD pre zin. Odpovedal: CHCELI SME TAM BYŤ, VEĎ KVOLI TOMU SOM TI TU NAHRÁVKU DAL, ABY SA DOSTALA DO POVEDOMIA!!! Povedal to v tom slovazmysle, potom dodal, rozprávam za seba. Ešte pre doplnenie, s Bubom a druhým gitaristom Marošom som takmer KAŽDÝ deň, a nikdy nemali žiadnu pripomienku s tým, že sú na CD (to s spolu so zinom dostali ešte v čase letných prazdnín). Takže toľko. Bubovi malo vraj vadiť, že je na nahrávke zlá kvalita zvuku, a že ostatné kapely majú zvuk dobrý. Bubo povedal: NIE JE PODSTATNE AKA KVALITA JE U INYCH KAPELACH, KOPILACII PODOBNEHO TYPU JE KOPA. Takže toľko. Kto si chce overiť tieto slova, kontakt na Buba: bubo.cba@post.sk. Názor basáka Tibora nepoznám, lebo s ním v kontakte niesom. Čo sa týka Pekáča: Ten pičoval po mne, že som tu nahrávku tam dal. Včera som sa ho na to spýtal, a povedal mi to úprimne a s kľudom. No, ale keď som sa ho spýtal, že prečo nepovedal skôr, že na CD nechce ísť odpovedal mi:
VEC C.B.A. a CD pre ANÓMIA zine časť 2: Včera som išiel za Bubom a spýtal som sa ho doslova, že či chceli byť na CD pre zin. Odpovedal: CHCELI SME TAM BYŤ, VEĎ KVOLI TOMU SOM TI TU NAHRÁVKU DAL, ABY SA DOSTALA DO POVEDOMIA!!! Povedal to v tom slovazmysle, potom dodal, rozprávam za seba. Ešte pre doplnenie, s Bubom a druhým gitaristom Marošom som takmer KAŽDÝ deň, a nikdy nemali žiadnu pripomienku s tým, že sú na CD (to s spolu so zinom dostali ešte v čase letných prazdnín). Takže toľko. Bubovi malo vraj vadiť, že je na nahrávke zlá kvalita zvuku, a že ostatné kapely majú zvuk dobrý. Bubo povedal: NIE JE PODSTATNE AKA KVALITA JE U INYCH KAPELACH, KOPILACII PODOBNEHO TYPU JE KOPA. Takže toľko. Kto si chce overiť tieto slova, kontakt na Buba: bubo.cba@post.sk. Názor basáka Tibora nepoznám, lebo s ním v kontakte niesom. Čo sa týka Pekáča: Ten pičoval po mne, že som tu nahrávku tam dal. Včera som sa ho na to spýtal, a povedal mi to úprimne a s kľudom. No, ale keď som sa ho spýtal, že prečo nepovedal skôr, že na CD nechce ísť odpovedal mi:... Collapse
VEC C.B.A. a CD pre ANÓMIA zine: Počas víkendu na koncerte v Bj sa začala šíriť správa, že vraj členovia kapely nesúhlasili zo zverejnením nahrávky na CD a pod. Tu je vysvetlenie situácie: Pravda je taká, že nahrávku mám rovno od Buba a dal mi ju kvôli tomu, aby nahrávka bola použitá priamo na CD k zinu. Údajne ak mi Bubo dával nahrávku vraj povedal, že ju tam nemám dávať, že vraj o 1 mesiac idú do štúdia, že mam tam dať potom štúdiovú nahrávku. Je to absolútny nezmysel. Bubo mi nahrávku dal ešte v JÚNI, v JÚNI bola nahrávka poslaná výrobcovi CD, a už v niekedy v júli, začiatkom augusta boli CD absolútne dokončené a aj rozposlané. Teda ak by mi Bubo povedal, že mam ešte 1 mesiac počkať, to by už znamenalo, že C.B.A. by malo mať štúdiovú nahrávku (keďže od vtedy už prešli 3-4 mesiace). Pravda je taká, že C.B.A. vtedy ešte ani nevedeli, že pôjdu nahrávať, a do štúdia idú niekedy teraz, až o mesiac. Už je OKTÓBER.
VEC C.B.A. a CD pre ANÓMIA zine: Počas víkendu na koncerte v Bj sa začala šíriť správa, že vraj členovia kapely nesúhlasili zo zverejnením nahrávky na CD a pod. Tu je vysvetlenie situácie: Pravda je taká, že nahrávku mám rovno od Buba a dal mi ju kvôli tomu, aby nahrávka bola použitá priamo na CD k zinu. Údajne ak mi Bubo dával nahrávku vraj povedal, že ju tam nemám dávať, že vraj o 1 mesiac idú do štúdia, že mam tam dať potom štúdiovú nahrávku. Je to absolútny nezmysel. Bubo mi nahrávku dal ešte v JÚNI, v JÚNI bola nahrávka poslaná výrobcovi CD, a už v niekedy v júli, začiatkom augusta boli CD absolútne dokončené a aj rozposlané. Teda ak by mi Bubo povedal, že mam ešte 1 mesiac počkať, to by už znamenalo, že C.B.A. by malo mať štúdiovú nahrávku (keďže od vtedy už prešli 3-4 mesiace). Pravda je taká, že C.B.A. vtedy ešte ani nevedeli, že pôjdu nahrávať, a do štúdia idú niekedy teraz, až o mesiac. Už je OKTÓBER.... Collapse
Pre Erdza: Ok, ale az vecer po siedmej, osmej...
Pre Erdza: Ok, ale az vecer po siedmej, osmej...... Collapse
!!!Pre Mariana!!!Som zvedavy na ten tvoj zin,lebo som sa k nemu este nedostal.Keby si bol taky lasky kotny a poslal mi ho po niekom.BUENOS-AIRES!!!
!!!Pre Mariana!!!Som zvedavy na ten tvoj zin,lebo som sa k nemu este nedostal.Keby si bol taky lasky kotny a poslal mi ho po niekom.BUENOS-AIRES!!!... Collapse
Pre krtka. Radsej ti neskor zavolam ked budem mat kredit aj vyplatu.Lebo ja nemam mail a neviem jak sa to robi.ta ti zavolam tak okolo 8-9.10.05 ok?cau
Pre krtka. Radsej ti neskor zavolam ked budem mat kredit aj vyplatu.Lebo ja nemam mail a neviem jak sa to robi.ta ti zavolam tak okolo 8-9.10.05 ok?cau... Collapse
pre Mariana: joj!dik sa kompliment!no vydis?vsetko musis vydiet raz po prvy krat!aj punkaca v sukni s polmetrovym cirom... hihi!
pre Mariana: joj!dik sa kompliment!no vydis?vsetko musis vydiet raz po prvy krat!aj punkaca v sukni s polmetrovym cirom... hihi!... Collapse
Ahoj vysielac...
Ahoj vysielac...... Collapse
Pre ZApalovaca Sorry ze som nemohol ale aj tak to nevislo. ta ze sme sa mohli kludne zijst. JA ze ti zavolam ale n emam kred. ta sorry caf v pondelok
Pre ZApalovaca Sorry ze som nemohol ale aj tak to nevislo. ta ze sme sa mohli kludne zijst. JA ze ti zavolam ale n emam kred. ta sorry caf v pondelok... Collapse
Eh, KONFLIKT pride 19. novembra do Svidnika. Inak vznik debatneho kruzku 🙂
Eh, KONFLIKT pride 19. novembra do Svidnika. Inak vznik debatneho kruzku :-)... Collapse
For Janci and Osgyofka Sevas jak sa mate.
For Janci and Osgyofka Sevas jak sa mate.... Collapse
Pre Erdža: Nazdar! Jasne, pamatam si TA... No teraz akurat riesime koncerty na november, december a januar... Mame momentalne volno v novembri uz len 19. v sobotu a v decemri toereticky vsetko, no niektre terminy uz mam rozpracovane s dalsimi... Ak chces, napis mi na mail toypistols@post.sk, prip. mi zavoalaj na 0907279266 a mozme sa dohodnut... Zatial dik a maj sa pekne...
Pre Erdža: Nazdar! Jasne, pamatam si TA... No teraz akurat riesime koncerty na november, december a januar... Mame momentalne volno v novembri uz len 19. v sobotu a v decemri toereticky vsetko, no niektre terminy uz mam rozpracovane s dalsimi... Ak chces, napis mi na mail toypistols@post.sk, prip. mi zavoalaj na 0907279266 a mozme sa dohodnut... Zatial dik a maj sa pekne...... Collapse
Pre Krtka. No cau no ta jak s tym koncertom v tom Becherove??? Pamatate ci ne?? Lebo minule ked som vam pisal tak ste mi odpisali ze teraz nemate cas tak sa vam mam ozvat niekedy teraz v oktobry no ta jak???????cau
Pre Krtka. No cau no ta jak s tym koncertom v tom Becherove??? Pamatate ci ne?? Lebo minule ked som vam pisal tak ste mi odpisali ze teraz nemate cas tak sa vam mam ozvat niekedy teraz v oktobry no ta jak???????cau... Collapse
Pre Dr.Martensa: V prvom rade ti Bubo odkazuje, ze sa mas Bubovi ozvat na jeho e-mail: bubo.cba@post.sk No ak ti mam pravdu povedat o koncerte sa mi rozpisovat nechce, lebo nic nestiham.Ale vcera som napisal report s koncertu, ktory vyjde v zine asi o pol roka. Ale v skratke sme to s Pekacom zhodnotili asi tak: vyborni ludia, vyborna zabava, pekne holky, vyborne pogo. Ja som este tvrdil ze ZONA zahrala pesnicky, ktore sa mne nepacili, ale Pekac pochvaloval. Jo a ze chcem zazit dalsi koncert. Inak to ze som sa bavil, si si asi vsimol. Neviem ci este niekto okrem mna cely den krajsie spevoreval?
Pre Dr.Martensa: V prvom rade ti Bubo odkazuje, ze sa mas Bubovi ozvat na jeho e-mail: bubo.cba@post.sk No ak ti mam pravdu povedat o koncerte sa mi rozpisovat nechce, lebo nic nestiham.Ale vcera som napisal report s koncertu, ktory vyjde v zine asi o pol roka. Ale v skratke sme to s Pekacom zhodnotili asi tak: vyborni ludia, vyborna zabava, pekne holky, vyborne pogo. Ja som este tvrdil ze ZONA zahrala pesnicky, ktore sa mne nepacili, ale Pekac pochvaloval. Jo a ze chcem zazit dalsi koncert. Inak to ze som sa bavil, si si asi vsimol. Neviem ci este niekto okrem mna cely den krajsie spevoreval?... Collapse
!!!For all!!!Cafte vsetci jak zijete?!!!Pre Mariana!!!Konecne som sa dostal na net.Jak zijes?Jak sa ti pacil koncert?!!!Pre Kyru!!!Jak zijeme?
!!!For all!!!Cafte vsetci jak zijete?!!!Pre Mariana!!!Konecne som sa dostal na net.Jak zijes?Jak sa ti pacil koncert?!!!Pre Kyru!!!Jak zijeme?... Collapse
For ALL matusovy neverte. totu gitaru by som v zivote nekupil neda sa naladit das tam ine struny a zvuk je jak keby si si brnkal na stebilku travy proste neohrabyny zvuk a je aj zniceny takze radsej nie. neodporucam!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kabel je tiez poskodeny. XIXIXIXIXIXIXIXI MAtus nemozes klamat ludi. A inac?
For ALL matusovy neverte. totu gitaru by som v zivote nekupil neda sa naladit das tam ine struny a zvuk je jak keby si si brnkal na stebilku travy proste neohrabyny zvuk a je aj zniceny takze radsej nie. neodporucam!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kabel je tiez poskodeny. XIXIXIXIXIXIXIXI MAtus nemozes klamat ludi. A inac?... Collapse
Ah, Čvirika bola naj sexi punk v sukni, že :-)? Hit: punkáča s polmetrovým čírom v sukni som ešte nevidel...
Ah, Čvirika bola naj sexi punk v sukni, že :-)? Hit: punkáča s polmetrovým čírom v sukni som ešte nevidel...... Collapse
For all: Predávam elektrickú gitaru Behringer spolu s puzdrom, pásom a káblom za 3500,- Sk. Fotku zašlem na mail. Ak máte niekto záujem tak napíšte na môj mail. zatiaľ vďaka.
For all: Predávam elektrickú gitaru Behringer spolu s puzdrom, pásom a káblom za 3500,- Sk. Fotku zašlem na mail. Ak máte niekto záujem tak napíšte na môj mail. zatiaľ vďaka.... Collapse
Pre Adu: Ahoj, do konca roka pravdepodobne v Blave ani okoli hrat nebudeme - smerujeme viac na vychod. Mozno buduci rok, to vsak teraz este neviem povedat... PS: Dik za komplimenty...
Pre Adu: Ahoj, do konca roka pravdepodobne v Blave ani okoli hrat nebudeme - smerujeme viac na vychod. Mozno buduci rok, to vsak teraz este neviem povedat... PS: Dik za komplimenty...... Collapse
Sevas ludze valime kokot a pijeme pivo fest vas sickych kto zna nas i nee zdravy popprad
Sevas ludze valime kokot a pijeme pivo fest vas sickych kto zna nas i nee zdravy popprad... Collapse
