Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
3353 entries.
pre GAbbu :-))) hi milacku ty si si asi nevsimla ze v rubrike koncerty je marcovy koncert ale z roku 2005 co uz bol :-)))dixxx sa tesim jak mi tu bundu doriadis hehe prosim ta pozdrav odo mna Madara,Rudiho,wirusa,Luciu,Vieru,Tinu,Ľochu...tych co poznas a oni poznaju mna vrela vdaka cmuk (na zadok:-)) papa Kyrus
pre GAbbu :-))) hi milacku ty si si asi nevsimla ze v rubrike koncerty je marcovy koncert ale z roku 2005 co uz bol :-)))dixxx sa tesim jak mi tu bundu doriadis hehe prosim ta pozdrav odo mna Madara,Rudiho,wirusa,Luciu,Vieru,Tinu,Ľochu...tych co poznas a oni poznaju mna vrela vdaka cmuk (na zadok:-)) papa Kyrus... Collapse
pre kyru hi.mafio.stromko žije a poriadne.A zatial v škole nebatikujeme,ale jednoznačne ked budeme ta ti totu bundu pofarbim,no zato že si to ty.......adios amigos
pre kyru hi.mafio.stromko žije a poriadne.A zatial v škole nebatikujeme,ale jednoznačne ked budeme ta ti totu bundu pofarbim,no zato že si to ty.......adios amigos... Collapse
pre mariana o koncerte toy v bj,je napísané v rubrike koncerty,ta sa tam mrkni.
pre mariana o koncerte toy v bj,je napísané v rubrike koncerty,ta sa tam mrkni.... Collapse
!!!Pre vsetkych!!!Ako si zijete?Ty vogo ja sopm tu nebol asik stopedzešat roky.ZATIM!
!!!Pre vsetkych!!!Ako si zijete?Ty vogo ja sopm tu nebol asik stopedzešat roky.ZATIM!... Collapse
!!!Pre Mariana!!!Serus Marian!Jak zijes?Ja na hovno bo som uz 3 dni nevyspaty,bo mam prax.Som rad,ze sa uz k tebe dostalo CD,lebo sme velmi neboli teraz v kontakte.ZATIM!
!!!Pre Mariana!!!Serus Marian!Jak zijes?Ja na hovno bo som uz 3 dni nevyspaty,bo mam prax.Som rad,ze sa uz k tebe dostalo CD,lebo sme velmi neboli teraz v kontakte.ZATIM!... Collapse
pra marianca: proste dneska som nebola v pivarni lebo no vcera som tam nebola lebo som tam nebmala s kym ist a nechcelo sa mi tam behat hore dole ci tam dakoto bude bo som mala suknu a kustok zima... a dneska tam tiez nebudem bo prsote mam volno v skole a tak nedavno vstala..taze tak..ael zajtra asik budemtam konecne..to bude v pitok tam asik pridem okolo 13:15 lebo tak maros prede zo skoly tak pojdeme do pivarnoch dufam..tak zatial.sa maj..papa..a cakam na maila..
pra marianca: proste dneska som nebola v pivarni lebo no vcera som tam nebola lebo som tam nebmala s kym ist a nechcelo sa mi tam behat hore dole ci tam dakoto bude bo som mala suknu a kustok zima... a dneska tam tiez nebudem bo prsote mam volno v skole a tak nedavno vstala..taze tak..ael zajtra asik budemtam konecne..to bude v pitok tam asik pridem okolo 13:15 lebo tak maros prede zo skoly tak pojdeme do pivarnoch dufam..tak zatial.sa maj..papa..a cakam na maila..... Collapse
For MArian No tak dufm ze to tak po cely rok rok nebude lebo miniem cele svoje uspory na svoje zdravie. CHA Cha
For MArian No tak dufm ze to tak po cely rok rok nebude lebo miniem cele svoje uspory na svoje zdravie. CHA Cha... Collapse
Pre zdena TN: Joj šak toto ti dobre, že na koncerty môžeš chodiť, ja by som chodil tiež aki sup. Uč sa, lebo teraz máš skúšky, ak sa nemýlim?
Pre zdena TN: Joj šak toto ti dobre, že na koncerty môžeš chodiť, ja by som chodil tiež aki sup. Uč sa, lebo teraz máš skúšky, ak sa nemýlim?... Collapse
Pre Dr.Martensa: Nazdar. Počuj mam uz tvoju PUNK ROCK 4, myslim, ze si ju dali Kati, Kata Marosovi a ja som ju zobral Marosovi. Na dalsi vikend ti ju nejako vratim...takze dufam, ze nevadi...
Pre Dr.Martensa: Nazdar. Počuj mam uz tvoju PUNK ROCK 4, myslim, ze si ju dali Kati, Kata Marosovi a ja som ju zobral Marosovi. Na dalsi vikend ti ju nejako vratim...takze dufam, ze nevadi...... Collapse
Pre Satelita: Tak s tým zubom si ma dostal dopiče!!! Ja sa dnes rehotať neprestanem...to je sila...vieš ako sa hovorí ako na nový rok, tak po celý rok.
Pre Satelita: Tak s tým zubom si ma dostal dopiče!!! Ja sa dnes rehotať neprestanem...to je sila...vieš ako sa hovorí ako na nový rok, tak po celý rok.... Collapse
ox! som to kus dojebal...:) to pod tym malo byt to s modrym....moje meno...no nic...posral som to kus..:) My apologies...for Kyra
ox! som to kus dojebal...:) to pod tym malo byt to s modrym....moje meno...no nic...posral som to kus..:) My apologies...for Kyra... Collapse
Ahooooj Kyrus! Ta co si...my sa s marianom nehadame..to je len tak s pice...zaby rec nestala..haha 😀 Ale sranda, ze si to uz aj dakto fsimol, ze tu po sebe furt picujeme...:) ale to Marian furt podjebuje...ja mu raz ukazem..:D A ty jak sa tam f tom Bardejowe mas?? co? Tak ahoj...a pozdrawuj tam partu bardejowsku...:) salut!
Ahooooj Kyrus! Ta co si...my sa s marianom nehadame..to je len tak s pice...zaby rec nestala..haha 😀 Ale sranda, ze si to uz aj dakto fsimol, ze tu po sebe furt picujeme...:) ale to Marian furt podjebuje...ja mu raz ukazem..:D A ty jak sa tam f tom Bardejowe mas?? co? Tak ahoj...a pozdrawuj tam partu bardejowsku...:) salut!... Collapse
Pre Mariana: Taze teba bawia taketo ujebawacky, hej?? ....:) sak i mna..:-DD jasne ze sa nehnewam, ani ta nezbijem...zatial....:DD inak...mam sa tu popici...skusky sa mi dari zwladat zatial w pohode..taze klid pianko jazz....:) koncertow tu je celkom dost tak je tu w pohode ziwot..tak zatim. pozdrawuj bandu
Pre Mariana: Taze teba bawia taketo ujebawacky, hej?? ....:) sak i mna..:-DD jasne ze sa nehnewam, ani ta nezbijem...zatial....:DD inak...mam sa tu popici...skusky sa mi dari zwladat zatial w pohode..taze klid pianko jazz....:) koncertow tu je celkom dost tak je tu w pohode ziwot..tak zatim. pozdrawuj bandu... Collapse
Cafte Ludze TA jak v novom roku paradicka ne? TA prajem vela situacii vyriesenych s chladnou hlavou, chlast, Do pičky vela koncertov kvalitnych. no asi tak . a zebi sme sa raz vsetci konecne stretli ha ha
Cafte Ludze TA jak v novom roku paradicka ne? TA prajem vela situacii vyriesenych s chladnou hlavou, chlast, Do pičky vela koncertov kvalitnych. no asi tak . a zebi sme sa raz vsetci konecne stretli ha ha... Collapse
Pre Gabbu: Vieš presná dátum, kedy bude TOY PISTOLS?
Pre Gabbu: Vieš presná dátum, kedy bude TOY PISTOLS?... Collapse
Objednajte si nejaké s dole uvedených CD, a podporíte tým koncert kapiel (...pravdepodobne bratislavských kapiel, keďže cestu nie je možné hradiť len zo vstupného...) na východe, respektíve v meste Bardejov. Ceny sú výhodné: NAČO NAZOV – Zlatá stredná cesta – 200SK+20SK poštovné ODPAD – Útok – 200SK+20SK poštovné SLOVAK UNDERGROUND PUNX compilation – 100SK+20SK poštovné Ak by mal niekto záujem, nech napíše e-mail na: marianko77@post.sk, alebo nech sa ozve na: 0908 836 299 Ešte zdôrazňujem, že ide o originály, čisto nové a nepoužívané!!!
Objednajte si nejaké s dole uvedených CD, a podporíte tým koncert kapiel (...pravdepodobne bratislavských kapiel, keďže cestu nie je možné hradiť len zo vstupného...) na východe, respektíve v meste Bardejov. Ceny sú výhodné: NAČO NAZOV – Zlatá stredná cesta – 200SK+20SK poštovné ODPAD – Útok – 200SK+20SK poštovné SLOVAK UNDERGROUND PUNX compilation – 100SK+20SK poštovné Ak by mal niekto záujem, nech napíše e-mail na: marianko77@post.sk, alebo nech sa ozve na: 0908 836 299 Ešte zdôrazňujem, že ide o originály, čisto nové a nepoužívané!!!... Collapse
Pre Katarínu: No ešte sa sťažuj.ˇSamozrejme, že aj tebe ďakujem, ale to vieš, nemôžem takto verejne, lebo ma Maruška zbije. E-mail nenapíšem, ta ešte iba teraz včera som si ho stiahol na disketu...a už fakt aj nestíham aj sa mi nechce...a o je pozítivne už ani na ten pokec nechodím, na ktorom som posedel minuly mesiac. Ale nič, zajtra, alebo v piatok ti pošlem e-mail, klasika 120 riadkov, len ty si mi napísala naposledy asi 3 riadky, ha? Inak dnes po škole v pivárni!!!
Pre Katarínu: No ešte sa sťažuj.ˇSamozrejme, že aj tebe ďakujem, ale to vieš, nemôžem takto verejne, lebo ma Maruška zbije. E-mail nenapíšem, ta ešte iba teraz včera som si ho stiahol na disketu...a už fakt aj nestíham aj sa mi nechce...a o je pozítivne už ani na ten pokec nechodím, na ktorom som posedel minuly mesiac. Ale nič, zajtra, alebo v piatok ti pošlem e-mail, klasika 120 riadkov, len ty si mi napísala naposledy asi 3 riadky, ha? Inak dnes po škole v pivárni!!!... Collapse
Pre Kyru: To vyzerá, že sa hádame? Veď mi sa vôbec nehádame, mi iba tak spiči!!!Aspoň ja to tak beriem, zatiaľ som zo Zdenom v absolútnej v pohode. Ale diky, že si sa ozvala a si sa nás oboch zastala. Mňa takéto kokotinky celkom bavia, ja sa hádam iba ručne, takže nikdy :-).
Pre Kyru: To vyzerá, že sa hádame? Veď mi sa vôbec nehádame, mi iba tak spiči!!!Aspoň ja to tak beriem, zatiaľ som zo Zdenom v absolútnej v pohode. Ale diky, že si sa ozvala a si sa nás oboch zastala. Mňa takéto kokotinky celkom bavia, ja sa hádam iba ručne, takže nikdy :-).... Collapse
pre Zdena: Že sa nehádame?
pre Zdena: Že sa nehádame?... Collapse
Pre Zdena: Ale nehnevaj sa. Dobre vieme. Pozri ber to s tej lepšej stránky. Veď v okrese Svidník sa nachádza aj Pisana, to znamená, že ste aspoň trochu známi. Veď som ti hovoril, že Pisanu poznaju všetci a Svidnik nikto...každemu musim hovori, že Svidnik je pri Pisanej. Ale jeb na to!!!Inak kravy, si v pozadí...mal si spomenuť kurky...to by bolo in, spýtaj sa Marušky. Ako inak? Že ma nezbiješ?
Pre Zdena: Ale nehnevaj sa. Dobre vieme. Pozri ber to s tej lepšej stránky. Veď v okrese Svidník sa nachádza aj Pisana, to znamená, že ste aspoň trochu známi. Veď som ti hovoril, že Pisanu poznaju všetci a Svidnik nikto...každemu musim hovori, že Svidnik je pri Pisanej. Ale jeb na to!!!Inak kravy, si v pozadí...mal si spomenuť kurky...to by bolo in, spýtaj sa Marušky. Ako inak? Že ma nezbiješ?... Collapse
