Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
Marián wrote on 17. mája 2005 at 6:33
Pre Čvirika: Teraz ti ich idem poslať, keď pridu daj vedieť.
Pre Čvirika: Teraz ti ich idem poslať, keď pridu daj vedieť.... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 17. mája 2005 at 6:16
Pre Tomasa: Vcera som ti to poslal, malo by ti to kazdu chvili prist. Pesnicky tam budes mat, poslal som ti to aj s "original" obalom...
Pre Tomasa: Vcera som ti to poslal, malo by ti to kazdu chvili prist. Pesnicky tam budes mat, poslal som ti to aj s "original" obalom...... Collapse
Please wait...
majkl wrote on 16. mája 2005 at 20:54
Ja mozem dosvecit ze Kyra tu dlho nebola takze to nepisala ona...A preboha sak to musite rozoznat ved ked ju aspon trocha poznate tak to je vidno...A keby nieco mala proti niekomu tak urcite mu nenapise ze je kokot ale hlavne by mu to vysvetlila...
Ja mozem dosvecit ze Kyra tu dlho nebola takze to nepisala ona...A preboha sak to musite rozoznat ved ked ju aspon trocha poznate tak to je vidno...A keby nieco mala proti niekomu tak urcite mu nenapise ze je kokot ale hlavne by mu to vysvetlila...... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 16. mája 2005 at 18:43
PRE všetkych ktori su z BJ. TEšite sa o take 2mesiace tu budu konfliktaci sami zda že v K2 to je super ne? jes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PRE všetkych ktori su z BJ. TEšite sa o take 2mesiace tu budu konfliktaci sami zda že v K2 to je super ne? jes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 16. mája 2005 at 18:38
Pre JARA. CAwwki,keby si bol taki dobri že či bi si tu napisal ake su tam pesnički presnejšie zoznam pesničiek ked ich vieš diki CAWWWWWWWWO
Pre JARA. CAwwki,keby si bol taki dobri že či bi si tu napisal ake su tam pesnički presnejšie zoznam pesničiek ked ich vieš diki CAWWWWWWWWO... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 16. mája 2005 at 18:35
Pre Kyru. A ty si prečo vlastne nebola na punkrease alebo si bola?kamoši mi povedali že ta nevideli.Ja som nebol tieš .CAWWo,cafo ,cawik
Pre Kyru. A ty si prečo vlastne nebola na punkrease alebo si bola?kamoši mi povedali že ta nevideli.Ja som nebol tieš .CAWWo,cafo ,cawik... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 16. mája 2005 at 18:05
pre Vsetkych:-))) cuuusik ludia dlho som sa neukazala (vlastne neozvala)ale bohuzial nedalo sa....preto neni kurwa mozne ze by som napisala toto co tam je na Cvirika ...ja nemam preco na nho nadavat kto nas uz videl na koncertoch mohol vidiet ze spolu vychadzame dobre a vzdy sa brutalne tesim ked on pride lebo je to sranda chalan....mrzi ma ze sa najdu aj ludia ktory mi chcu silou mocou uskodit a rozhadat ma s kamosmi ale taky je zivot-riadna svina...dufam ze nebudete taketo kokotiny brat vazne ked tu dakto opet raz napise daco v mojom mene....vsetkych co ste tu mam fejst rada a som happy ze nam to tu tak dlho a dobre "klape"...preto nemam dovod na nekoho picovat...teraz vazne neviem normalne mi je z toho chujovo...so som urobila tomu dotycnemu ze mi este musi pridavat problemy???do pici sak ja ich mam teraz tolko ze sa neviem vymotat....ale dajak to prezijem...co uz...dufam ze ste sa na Punkrease zabavili...hej a kto vlastne dosiel z inych miest??? cmuuuuuuukkk Kyra
pre Vsetkych:-))) cuuusik ludia dlho som sa neukazala (vlastne neozvala)ale bohuzial nedalo sa....preto neni kurwa mozne ze by som napisala toto co tam je na Cvirika ...ja nemam preco na nho nadavat kto nas uz videl na koncertoch mohol vidiet ze spolu vychadzame dobre a vzdy sa brutalne tesim ked on pride lebo je to sranda chalan....mrzi ma ze sa najdu aj ludia ktory mi chcu silou mocou uskodit a rozhadat ma s kamosmi ale taky je zivot-riadna svina...dufam ze nebudete taketo kokotiny brat vazne ked tu dakto opet raz napise daco v mojom mene....vsetkych co ste tu mam fejst rada a som happy ze nam to tu tak dlho a dobre "klape"...preto nemam dovod na nekoho picovat...teraz vazne neviem normalne mi je z toho chujovo...so som urobila tomu dotycnemu ze mi este musi pridavat problemy???do pici sak ja ich mam teraz tolko ze sa neviem vymotat....ale dajak to prezijem...co uz...dufam ze ste sa na Punkrease zabavili...hej a kto vlastne dosiel z inych miest??? cmuuuuuuukkk Kyra... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 16. mája 2005 at 17:51
pre Cvirika:-)) to co ma byt sakra???,ja som tu nebola ani nepametam mam teraz strasne problemy o ktorych hovorit nebudem ale co je vela to je vela....uz minule dajaky chuj pouzil moj nick ale toto nech si ten bastard nedovoluje....cviro ty vies ze by som nikdy ale NIKDY nemohla na teba nadavat 1.pretoze si ta brutalne sakramensky vazim 2.lebo si uzasny clovek ktoreho vzdy rada vidim 3. pretoze nemam dovod ti nadavat do kokotov.....takze ked mi neveris ze som to nepisala ja tak mi je to luto ale ja viem ze je to tak-nepisala som to ja ....ved na tejto stranke som nebola das 2 tyzdne do pici!!!! ...mam tusaka ktora "dobra dusa" by to asi mohla byt ale nebudem robit zjeby na nikoho ...ked chces tak to ignoruj lebo s takymi chujmi nic nenarobis...PS:vazne som to nepisala cmuuuuuuuuukkk Kyra(ta skutocna)
pre Cvirika:-)) to co ma byt sakra???,ja som tu nebola ani nepametam mam teraz strasne problemy o ktorych hovorit nebudem ale co je vela to je vela....uz minule dajaky chuj pouzil moj nick ale toto nech si ten bastard nedovoluje....cviro ty vies ze by som nikdy ale NIKDY nemohla na teba nadavat 1.pretoze si ta brutalne sakramensky vazim 2.lebo si uzasny clovek ktoreho vzdy rada vidim 3. pretoze nemam dovod ti nadavat do kokotov.....takze ked mi neveris ze som to nepisala ja tak mi je to luto ale ja viem ze je to tak-nepisala som to ja ....ved na tejto stranke som nebola das 2 tyzdne do pici!!!! ...mam tusaka ktora "dobra dusa" by to asi mohla byt ale nebudem robit zjeby na nikoho ...ked chces tak to ignoruj lebo s takymi chujmi nic nenarobis...PS:vazne som to nepisala cmuuuuuuuuukkk Kyra(ta skutocna)... Collapse
Please wait...
cvirik wrote on 16. mája 2005 at 16:57
pre Kyru: ZE CO???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? CO TI JE????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????PEKNE OD TEBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pre Kyru: ZE CO???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? CO TI JE????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????PEKNE OD TEBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... Collapse
Please wait...
cvirik wrote on 16. mája 2005 at 16:55
pre Mariana: no moja adresa je: kuvyk@post.sk budem ti vdacny ked mi ich posles!tak ich prosim ta rychle posielaj!!!! cuuus
pre Mariana: no moja adresa je: kuvyk@post.sk budem ti vdacny ked mi ich posles!tak ich prosim ta rychle posielaj!!!! cuuus... Collapse
Please wait...
majkl wrote on 16. mája 2005 at 15:08
Kyra sa tu teraz asi tak skoro nazastavi lebo ma Pc v oprave takze asi tak...A ved ju poznate ze asi nikdy este nenapisala tak malo a ked ten kokot po precitani tohoto napise nieco dlhsie tak to rozpoznate hadam nie ?
Kyra sa tu teraz asi tak skoro nazastavi lebo ma Pc v oprave takze asi tak...A ved ju poznate ze asi nikdy este nenapisala tak malo a ked ten kokot po precitani tohoto napise nieco dlhsie tak to rozpoznate hadam nie ?... Collapse
Please wait...
Dr.Martens wrote on 16. mája 2005 at 12:09
!!!Pre Mariana!!!Hej bol som na Punkreas a bolo vinicikajuco,ale som sa nemusel az tak rozbit.Punkreas po 4 krat hral fakt vyborne.Ty jak inac zijes?
!!!Pre Mariana!!!Hej bol som na Punkreas a bolo vinicikajuco,ale som sa nemusel az tak rozbit.Punkreas po 4 krat hral fakt vyborne.Ty jak inac zijes?... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 16. mája 2005 at 11:45
Pre Tomasa: Myslel som to tak, ze sa to nedalo pocuvat... A klipy nemame a zatial ani neuvazujeme, ze by sme nejake mali...
Pre Tomasa: Myslel som to tak, ze sa to nedalo pocuvat... A klipy nemame a zatial ani neuvazujeme, ze by sme nejake mali...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 16. mája 2005 at 10:57
Pre Satelita: A ty si bol na PUNKREAS?
Pre Satelita: A ty si bol na PUNKREAS?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 16. mája 2005 at 10:56
Pre Dr.Martensa: Ta čo bol si na PUNKREAS. Ako bolo? Napíš niečo..., lebo teraz sme sa už dlhšie nevideli.
Pre Dr.Martensa: Ta čo bol si na PUNKREAS. Ako bolo? Napíš niečo..., lebo teraz sme sa už dlhšie nevideli.... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 16. mája 2005 at 10:55
Pre Tomáša: Práve preto sa čudujem, veď viem, že su to dvaja perfektný ľudia, a neviem, prečo by mali po sebe nadavať. Prečo sa tu Kyra, tak skoro nezastaví? Nechcem sa miešať, do jej sukromneho života, ale dufam, že nema nejake problemy, kvoli nam?
Pre Tomáša: Práve preto sa čudujem, veď viem, že su to dvaja perfektný ľudia, a neviem, prečo by mali po sebe nadavať. Prečo sa tu Kyra, tak skoro nezastaví? Nechcem sa miešať, do jej sukromneho života, ale dufam, že nema nejake problemy, kvoli nam?... Collapse
Please wait...
Tomáš wrote on 16. mája 2005 at 10:10
Pre MAriana. CAf ona sa mi zda že sa tu dlho nezastavi ale viem že to piše niekto v jej mene lebo ona nema dovod aby na neho nadavala.A ešte som teraz vo FOKUSE V BJ na nete a vidim nejakeho debila čo pišr spravy za nas napr.das pred tyždnom napisal spravu za mňa. maj sa
Pre MAriana. CAf ona sa mi zda že sa tu dlho nezastavi ale viem že to piše niekto v jej mene lebo ona nema dovod aby na neho nadavala.A ešte som teraz vo FOKUSE V BJ na nete a vidim nejakeho debila čo pišr spravy za nas napr.das pred tyždnom napisal spravu za mňa. maj sa... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 16. mája 2005 at 10:04
Pre Kyru: Čo sa tu vlastne deje? To o Čvirikovi si napísala ty, alebo zase píše niekto v tvojom mene?
Pre Kyru: Čo sa tu vlastne deje? To o Čvirikovi si napísala ty, alebo zase píše niekto v tvojom mene?... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 16. mája 2005 at 9:59
Pre Čvirika: Napíš mi e-mail adresu...
Pre Čvirika: Napíš mi e-mail adresu...... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 16. mája 2005 at 9:52
Pre čvirika. si kokot
Pre čvirika. si kokot... Collapse
Please wait...