Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …
3353 entries.
Pre Mišáka: Tak, ja si myslím, že ak niekto nechce hrať na najakom festivale, je to jeho vec, nech sú dôvody akekoľvek. Myslím, že kapela TOY PISTOLS je jedna z mala kapiel, ktorá dokáže povedať pravdu, nech je aká koľvek. Ja som už predtým povedal, že nesere ma, keď si niekto zobere za koncert nejake prachy, ale určite ma poteší, keď viem, že to robí zadarmo, popripade za cesťak, nažranie, spanie. Určite by som išiel aj na koncert kapely ZÓNA A, ak by som mal možnosť, a aj na festival antifest. Ale originálku ZÓNY by som si dnes nekúpil, lebo sú kapely, ktoré potrebujú podporu viac., predovšetkým mladé kapely. Ja som nepovedal, že sú ta falošný punks, to si ma zle pochopil. PUNK je široký pojem, a ja som napísal, že ja berem punk inak. Teraz narážam na jednu věc, o ktorej viem, a o ktorej tu nechcem písať. Tvoj názor ti neberiem, ale stále neviem pochopiť prečo na kapelu TOY PISTOLS nadávaš. Veď niekto chce byť, čo najúpromnejší, a ešte ho za to odhodia. A právy punker nedáva na všetko, , neblije všade, a vydelava peníze. ZÁVER: Kapely jako ZÓNA A, SLOBODNA EUROPA, E!E, SPS, KONFLIKT tolerujem. Rád si ich vypočujem, a pojdem aj na koncert, ak budem mať možnosť. No kapely ako TOY PISTOLS, NACO NAZOV + mladé kapely, tak tie sú u mňa na prvom mieste. Dobre si rozmyslím, že čo si kúpim.
Pre Mišáka: Tak, ja si myslím, že ak niekto nechce hrať na najakom festivale, je to jeho vec, nech sú dôvody akekoľvek. Myslím, že kapela TOY PISTOLS je jedna z mala kapiel, ktorá dokáže povedať pravdu, nech je aká koľvek. Ja som už predtým povedal, že nesere ma, keď si niekto zobere za koncert nejake prachy, ale určite ma poteší, keď viem, že to robí zadarmo, popripade za cesťak, nažranie, spanie. Určite by som išiel aj na koncert kapely ZÓNA A, ak by som mal možnosť, a aj na festival antifest. Ale originálku ZÓNY by som si dnes nekúpil, lebo sú kapely, ktoré potrebujú podporu viac., predovšetkým mladé kapely. Ja som nepovedal, že sú ta falošný punks, to si ma zle pochopil. PUNK je široký pojem, a ja som napísal, že ja berem punk inak. Teraz narážam na jednu věc, o ktorej viem, a o ktorej tu nechcem písať. Tvoj názor ti neberiem, ale stále neviem pochopiť prečo na kapelu TOY PISTOLS nadávaš. Veď niekto chce byť, čo najúpromnejší, a ešte ho za to odhodia. A právy punker nedáva na všetko, , neblije všade, a vydelava peníze. ZÁVER: Kapely jako ZÓNA A, SLOBODNA EUROPA, E!E, SPS, KONFLIKT tolerujem. Rád si ich vypočujem, a pojdem aj na koncert, ak budem mať možnosť. No kapely ako TOY PISTOLS, NACO NAZOV + mladé kapely, tak tie sú u mňa na prvom mieste. Dobre si rozmyslím, že čo si kúpim.... Collapse
For Mišák a pre vsetkych: ja s Mišákom súhlasim. len tolko. ale je mi to jedno. ja sa hadat s nikim nebudem. "nech si kazdy mysli to co chce ..."
For Mišák a pre vsetkych: ja s Mišákom súhlasim. len tolko. ale je mi to jedno. ja sa hadat s nikim nebudem. "nech si kazdy mysli to co chce ..."... Collapse
Pre Toy pištols. Nechcete urobiť take iste triko ako tamto čo mate srať na biely dom ale iba inej farby čiernej lebo take by bolo ovela lepšie biele sa mi zda take trochu o ničom cawwo.
Pre Toy pištols. Nechcete urobiť take iste triko ako tamto čo mate srať na biely dom ale iba inej farby čiernej lebo take by bolo ovela lepšie biele sa mi zda take trochu o ničom cawwo.... Collapse
Pre Mariana. caf.az tarez som prišiel na net o 20.00.Tak som videl tote dva spravy čo na mna akože nadavaš a potom hovoriš že to ti si nebol.Ale ved vtedy si si somnou pisal docela v pohode ta ja ti verim že to ti si nebol a toti skurveny kokoti čo tu stale dčo pišu možem FUCKAť.caf
Pre Mariana. caf.az tarez som prišiel na net o 20.00.Tak som videl tote dva spravy čo na mna akože nadavaš a potom hovoriš že to ti si nebol.Ale ved vtedy si si somnou pisal docela v pohode ta ja ti verim že to ti si nebol a toti skurveny kokoti čo tu stale dčo pišu možem FUCKAť.caf... Collapse
pre Marianka:-))) cuuusik bracho....ako vidim uz aj teba sa tu snazi dakto rozhadat s ostatnymi....kokotizmus ako vidim este nevymyzol...no dajak nechapem co mam zrobit preto radsej popytam suseda ci by nemohol mi to dajak napalit....su to fotky na ktorych sme ja,Chlasťo a moi frajer Janči za našim domom na streche pivnice-zopar z nich su fakt pekne hehe moje ruzovo-fialove vlasy tam dost vyniknu hehe...prosim ked dakto z vas bude s Cvirom tak mu vysvetlite ze neni sanca aby som toto na nho pisala co tam bolo...cvirika mam hrozne rada a necHCem aby sme sa koli dajakemu kokotovi rozhadali cmuuuuuuuuu K.
pre Marianka:-))) cuuusik bracho....ako vidim uz aj teba sa tu snazi dakto rozhadat s ostatnymi....kokotizmus ako vidim este nevymyzol...no dajak nechapem co mam zrobit preto radsej popytam suseda ci by nemohol mi to dajak napalit....su to fotky na ktorych sme ja,Chlasťo a moi frajer Janči za našim domom na streche pivnice-zopar z nich su fakt pekne hehe moje ruzovo-fialove vlasy tam dost vyniknu hehe...prosim ked dakto z vas bude s Cvirom tak mu vysvetlite ze neni sanca aby som toto na nho pisala co tam bolo...cvirika mam hrozne rada a necHCem aby sme sa koli dajakemu kokotovi rozhadali cmuuuuuuuuu K.... Collapse
!!!Pre Mariana!!!Sevas Marian!My by sme sa mohli ciste teoreticky stretnut zajtra,lebo ja pojdem stopovat priblizne po druhej hodine,lebo sa asik velmi nebudeme ucit,lebo zomrel jeden ucitel z nasej skoly.Takze by sme sa mali zajtra asik stihnut.Zatim PA-PA PS:Mimochodom nevies ci mi prislo CD-PostOi! a triko-DeadLine?
!!!Pre Mariana!!!Sevas Marian!My by sme sa mohli ciste teoreticky stretnut zajtra,lebo ja pojdem stopovat priblizne po druhej hodine,lebo sa asik velmi nebudeme ucit,lebo zomrel jeden ucitel z nasej skoly.Takze by sme sa mali zajtra asik stihnut.Zatim PA-PA PS:Mimochodom nevies ci mi prislo CD-PostOi! a triko-DeadLine?... Collapse
Marián...bylo to namířené proti této kapele,pochopils to vela dobře! Ale je to vlastně proti všem,kteří zastávají tento názor,podle mě a asi každého soudného člověka naprosto nesmyslný! Prostě neviem ako ses ty zklamal v Zoně A či iných kapelách,ale já je poznám ako dobré lidi a zaplacení za koncert je po 20 letech hraní myslim naprosto v pořádku!!! To samé platí o Plexis,totálním nasazení,SPS či o dalších o kterých mluvili chlapci z Toy v jednom rozhovoru na těchto stránkách! Za další nebudem hrát na tomto festáku,lebo je výdelěčný..hmmmm to je dost dobrá kravina!! Tak co ti kluci dělaj za práci? A dostávaj za to peníze???? Asi teda ne hey...:-) dělat festák je jakoby jednorázové zaměstnání a ked to nedám pod záštitu benefitu na psí útulek tak asi chci vydělat taky něco ne? oNI VÁM TAM TY KAPELY JAKO uk SUBS,GBH,us bombs atd.asi jezděj hrát zadarmo ne? A ty další kapely taky hey? tak vydělám,ale pobavim kupu lidí,ale prostě ked tohle nikdo nechápe a říká,že to jsou teda nějaký falešný punks či co,tak je podle mě dost hloupej! A si pravej punker na všetko nadává,blije, a hlavně nevydělává žádný poeníze ne?
Marián...bylo to namířené proti této kapele,pochopils to vela dobře! Ale je to vlastně proti všem,kteří zastávají tento názor,podle mě a asi každého soudného člověka naprosto nesmyslný! Prostě neviem ako ses ty zklamal v Zoně A či iných kapelách,ale já je poznám ako dobré lidi a zaplacení za koncert je po 20 letech hraní myslim naprosto v pořádku!!! To samé platí o Plexis,totálním nasazení,SPS či o dalších o kterých mluvili chlapci z Toy v jednom rozhovoru na těchto stránkách! Za další nebudem hrát na tomto festáku,lebo je výdelěčný..hmmmm to je dost dobrá kravina!! Tak co ti kluci dělaj za práci? A dostávaj za to peníze???? Asi teda ne hey...:-) dělat festák je jakoby jednorázové zaměstnání a ked to nedám pod záštitu benefitu na psí útulek tak asi chci vydělat taky něco ne? oNI VÁM TAM TY KAPELY JAKO uk SUBS,GBH,us bombs atd.asi jezděj hrát zadarmo ne? A ty další kapely taky hey? tak vydělám,ale pobavim kupu lidí,ale prostě ked tohle nikdo nechápe a říká,že to jsou teda nějaký falešný punks či co,tak je podle mě dost hloupej! A si pravej punker na všetko nadává,blije, a hlavně nevydělává žádný poeníze ne?... Collapse
Pre Čvirika: Prišiel mi tvoj e-mail. Dobre, že si potvrdil...
Pre Čvirika: Prišiel mi tvoj e-mail. Dobre, že si potvrdil...... Collapse
Pre TOY PISTOLS: Neda sa tu toto urobiť nejako na kód? Lebo vidíte, ake su ľudia kurvy, ešte tu nedajú pokoja, a píšu v mojom mene.
Pre TOY PISTOLS: Neda sa tu toto urobiť nejako na kód? Lebo vidíte, ake su ľudia kurvy, ešte tu nedajú pokoja, a píšu v mojom mene.... Collapse
Pre Dr.Martensa: Ja viem, že žiješ dobre, ako inák. Do piče nič nestihám, a ešte tu nejaký kokot píše v mojom mene. Počuvaj, kedy prídeš do Svidníka v tom čase, keď budem vo Svidníku aj ja?
Pre Dr.Martensa: Ja viem, že žiješ dobre, ako inák. Do piče nič nestihám, a ešte tu nejaký kokot píše v mojom mene. Počuvaj, kedy prídeš do Svidníka v tom čase, keď budem vo Svidníku aj ja?... Collapse
Pre Tomaša: Toto, pre teba som ja nepísal. Mam na to zvedkov, že som bol s niekym inym v tom čase. Neviem, že čo za chuja tu písal, ja som to nebol. Pre ostatných som písal ja.
Pre Tomaša: Toto, pre teba som ja nepísal. Mam na to zvedkov, že som bol s niekym inym v tom čase. Neviem, že čo za chuja tu písal, ja som to nebol. Pre ostatných som písal ja.... Collapse
Pre Mirushu: Joj kurva, šak sa pochvaľte, že čo je ta za projekt. Ja som sa pochválil hneď... . No budem plakať, ak mi to nepoviete.
Pre Mirushu: Joj kurva, šak sa pochvaľte, že čo je ta za projekt. Ja som sa pochválil hneď... . No budem plakať, ak mi to nepoviete.... Collapse
TOPWARIORS EASTOUR-ZACIATOK KONCA,ILEGALITY-17.6.2005piatokKOSICE/BUTTERFLY(sturova)vlez-60sk BARDEJOV/K2+C.B.A(streetpunk-SK)vlez-60sk info:www.punkger.szm.sk streetworker@post.sk
TOPWARIORS EASTOUR-ZACIATOK KONCA,ILEGALITY-17.6.2005piatokKOSICE/BUTTERFLY(sturova)vlez-60sk BARDEJOV/K2+C.B.A(streetpunk-SK)vlez-60sk info:www.punkger.szm.sk streetworker@post.sk... Collapse
Pre tomasa. to čo ti tu vlastne robiš.každeho len provokuješ si skurveni vyjebani kokot s pozdravom možno nikoho neprovokuješ ale viem že ti tu nemaš čo robiť kokot
Pre tomasa. to čo ti tu vlastne robiš.každeho len provokuješ si skurveni vyjebani kokot s pozdravom možno nikoho neprovokuješ ale viem že ti tu nemaš čo robiť kokot... Collapse
Pre Kyru: No pýtaš sa toho pravého. Ak ich máš v tej krabičke bez káblov, tak to musíš asi napaliť, alebo stiahnuť na disketu. Ináč neviem, ako to urobiť. Ak ich chceš poslať e-mailom, tak napíš správu, a najdi priečinok prehládavať. Stisni na to, a potom to normálne označ, ako keď otváraš WORD, a potom stisni priložiť. Ak si ma pochopila, tak dobre, ak nie tak mi napíš, čo ti tam neide, alebo sa skus niekoho popýtať, čo ti ukáže naživo. Ak to budeš vedieť, môžeš mi poslať nejakú fotku. Ja sa ti pokúsim zajtra ešte nejaku tu fotku poslať. Dufam, že ti pridu, neviem, prečo ti neprišli. Potom daj vedieť.
Pre Kyru: No pýtaš sa toho pravého. Ak ich máš v tej krabičke bez káblov, tak to musíš asi napaliť, alebo stiahnuť na disketu. Ináč neviem, ako to urobiť. Ak ich chceš poslať e-mailom, tak napíš správu, a najdi priečinok prehládavať. Stisni na to, a potom to normálne označ, ako keď otváraš WORD, a potom stisni priložiť. Ak si ma pochopila, tak dobre, ak nie tak mi napíš, čo ti tam neide, alebo sa skus niekoho popýtať, čo ti ukáže naživo. Ak to budeš vedieť, môžeš mi poslať nejakú fotku. Ja sa ti pokúsim zajtra ešte nejaku tu fotku poslať. Dufam, že ti pridu, neviem, prečo ti neprišli. Potom daj vedieť.... Collapse
Pre Satelita a Mišáka: Tak, neviem, čí som ten odkaz pochopil. Je to namierené proti TOY PISTOLS? Ak nie, tak sorry, zle som to pochopil. Ak hej, tak: Na jednej strane, je to zaujímavý názor. Ale na druhej. To, že kto koľko bere peňazí, k tomu som sa vyjadroval, je to napísané niekde vzadu. Ale predsa sa treba zamyslieť, že, ktorá kapela, je ta správna. Rozhodol som sa, že si poriadne rozmyslím, ktorú kapelu podporím finančne. No,a čo sa týka Koňyka, a takýchto kapiel, tiež som im slepo veril. No v poslednej dobe som sa o to začal zaujímať viac, a som šokovaný niektorým veciam, čo títo ľudia porobili. Nechcem na nich nadávať, lebo neurobli nič zlé, ako bežní ľudia, ale keď ich mám brať ako punkáčov, tak to je už o niečom inom. Myslím, že oní možno majú stále o punk záujem, ale je to už o niečom inom, ako ten punk, aký chcem žiť ja. Neviem, či ste ma pochopili, lebo niesom spokojný s tým ako som to napísal, ale, ak nie, tak sa ozvite... .
Pre Satelita a Mišáka: Tak, neviem, čí som ten odkaz pochopil. Je to namierené proti TOY PISTOLS? Ak nie, tak sorry, zle som to pochopil. Ak hej, tak: Na jednej strane, je to zaujímavý názor. Ale na druhej. To, že kto koľko bere peňazí, k tomu som sa vyjadroval, je to napísané niekde vzadu. Ale predsa sa treba zamyslieť, že, ktorá kapela, je ta správna. Rozhodol som sa, že si poriadne rozmyslím, ktorú kapelu podporím finančne. No,a čo sa týka Koňyka, a takýchto kapiel, tiež som im slepo veril. No v poslednej dobe som sa o to začal zaujímať viac, a som šokovaný niektorým veciam, čo títo ľudia porobili. Nechcem na nich nadávať, lebo neurobli nič zlé, ako bežní ľudia, ale keď ich mám brať ako punkáčov, tak to je už o niečom inom. Myslím, že oní možno majú stále o punk záujem, ale je to už o niečom inom, ako ten punk, aký chcem žiť ja. Neviem, či ste ma pochopili, lebo niesom spokojný s tým ako som to napísal, ale, ak nie, tak sa ozvite... .... Collapse
pre MARIANKA:-))) cuuuusik chlope...mne prisiel 1 mail kde si sa ma pytal co je so mnou a este jeden kde boli 2 fotky. Parada.Ked mas viac tak posli strasne ma tym potesis hehe (ako vzdy dixxxxxx z najhlbsich hlbin mojej duse:-))) cmuuuukkk hej a nevies ked mam v notebooku fotky a chcem ich dostat na cd ako to zrobim?? a ak chcem tie fotky poslat na mailik napr. tebe tak co mam robit???ja som pocitacovy antitalent hehe cmuuuuukkkkk
pre MARIANKA:-))) cuuuusik chlope...mne prisiel 1 mail kde si sa ma pytal co je so mnou a este jeden kde boli 2 fotky. Parada.Ked mas viac tak posli strasne ma tym potesis hehe (ako vzdy dixxxxxx z najhlbsich hlbin mojej duse:-))) cmuuuukkk hej a nevies ked mam v notebooku fotky a chcem ich dostat na cd ako to zrobim?? a ak chcem tie fotky poslat na mailik napr. tebe tak co mam robit???ja som pocitacovy antitalent hehe cmuuuuukkkkk... Collapse
Pre vsetkych Mišak ma zaujimavy nazor nie? Treba nad tym porozmyslat viac Myšak
Pre vsetkych Mišak ma zaujimavy nazor nie? Treba nad tym porozmyslat viac Myšak... Collapse
Pre Martensa No ta zijem celkom dobre az na par veci. Nazdar
Pre Martensa No ta zijem celkom dobre az na par veci. Nazdar... Collapse
pre Mariana: nebud zvedavý, ale bude to písomný
pre Mariana: nebud zvedavý, ale bude to písomný... Collapse
