Odkazovač    

Tu máte priestor vyjadriť sa ku stránke alebo niečo sa spýtať členov kapely …

Napište nový odkaz

 
 
 
 
 
 
Polia označené hviezdičkou(*) sú povinné
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
3353 entries.
Marian wrote on 24. marca 2005 at 12:44
EMPTY KOFOLA BOTTLES DISTIBUTION emptykofola@pobox.sk dzanki@pobox.sk Marek a Janka Marchinovci Javorová 15 052 01 Spišská Nová Ves Slovensko - tu zoženiete najmä ziny (odporúčam REVOLTAR, VLASTNA CESTA- zin písaný jednoduchým štýlom, to znamená, že pri čítaní nepotrebujete slovník Cudzích slov, aby ste mu pochopili), NAUZEA- robia ho Marchinovci, MOVE YOUR ASS- toto je UNITY, a nie kapely čo majú plné reči o UNITY, ale žiadne UNITY u nich nie je), nejaké vegetariánske, a anarchistické materiály., a trochu hudby (odporúčam kompiláciu NAŠE ŽIVOTY DO NAŠICH RUK- dobré texty, aj keď dosť kapiel z nej už nefunguje)
EMPTY KOFOLA BOTTLES DISTIBUTION emptykofola@pobox.sk dzanki@pobox.sk Marek a Janka Marchinovci Javorová 15 052 01 Spišská Nová Ves Slovensko - tu zoženiete najmä ziny (odporúčam REVOLTAR, VLASTNA CESTA- zin písaný jednoduchým štýlom, to znamená, že pri čítaní nepotrebujete slovník Cudzích slov, aby ste mu pochopili), NAUZEA- robia ho Marchinovci, MOVE YOUR ASS- toto je UNITY, a nie kapely čo majú plné reči o UNITY, ale žiadne UNITY u nich nie je), nejaké vegetariánske, a anarchistické materiály., a trochu hudby (odporúčam kompiláciu NAŠE ŽIVOTY DO NAŠICH RUK- dobré texty, aj keď dosť kapiel z nej už nefunguje)... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 24. marca 2005 at 12:43
Boty, mikiny typu LONSDALE, Dr. Martens( aj keď to veľmi neobľubujem, ale nech si každý robí čo chce), opasky, náušnice, MC, CD (punk, Oi!, hc, metal) ,trička, pyramídky, odznaky, ziny, nášivky, pasy, káble na gitary, ďalšie hudobné prislušenstvo nájdete na: (robí to Jožko s Načo Názvu): STOPA REVOLUTION STYLE: Moravská 1632 020 01Púchov 0905 569 175 -najlepšie je, ak sa najprv ozvete telefonický
Boty, mikiny typu LONSDALE, Dr. Martens( aj keď to veľmi neobľubujem, ale nech si každý robí čo chce), opasky, náušnice, MC, CD (punk, Oi!, hc, metal) ,trička, pyramídky, odznaky, ziny, nášivky, pasy, káble na gitary, ďalšie hudobné prislušenstvo nájdete na: (robí to Jožko s Načo Názvu): STOPA REVOLUTION STYLE: Moravská 1632 020 01Púchov 0905 569 175 -najlepšie je, ak sa najprv ozvete telefonický... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 24. marca 2005 at 12:42
A ešte jedno disro, ktoré som písal: Ozvite sa na adrese revoltar@szm.sk Tu si pamätám kapely ako LOS FASTIDIOS, ROZPOR, ANTI-CIMEX...
A ešte jedno disro, ktoré som písal: Ozvite sa na adrese revoltar@szm.sk Tu si pamätám kapely ako LOS FASTIDIOS, ROZPOR, ANTI-CIMEX...... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 24. marca 2005 at 12:41
KAOS RECORDS (Zoznám za známku) kaosrecords@orangemail.sk Gabriel Kis-Czáji Severná 7 045 01 Moldava nad Bodvou Slovakia -Tu zoženiete nášivky (po 20SK- od výmyslu sveta, ani Boh ich ešte nespočítal), videa na CD (po 50SK), videokazety po (110SK), DVD (po 130SK), napr.: DAVOVÁ PSYCHÓZA, PUNKREAS, Oi POLLOi, DISORDER, MINOR THREAT, THE EXPLOITED, ONE WAY SYSTEM, alebo výberovka kde sú kapely- .: DAVOVÁ PSYCHÓZA, PUNKREAS, Oi POLLOi, DISORDER, MINOR THREAT, THE EXPLOITED, ONE WAY SYSTEM, KONFLIKT, NONCONFORMIST, CHAOS U.K., THE ADICTS, TOY DOLLS, 4 SKINS, EXEKUCE, COCK SPARRER, BLOOD,- Tak isto nepíšte, že Kaos records. Napíšte iba meno adresu, ako by ste list posiali kamarátovi.
KAOS RECORDS (Zoznám za známku) kaosrecords@orangemail.sk Gabriel Kis-Czáji Severná 7 045 01 Moldava nad Bodvou Slovakia -Tu zoženiete nášivky (po 20SK- od výmyslu sveta, ani Boh ich ešte nespočítal), videa na CD (po 50SK), videokazety po (110SK), DVD (po 130SK), napr.: DAVOVÁ PSYCHÓZA, PUNKREAS, Oi POLLOi, DISORDER, MINOR THREAT, THE EXPLOITED, ONE WAY SYSTEM, alebo výberovka kde sú kapely- .: DAVOVÁ PSYCHÓZA, PUNKREAS, Oi POLLOi, DISORDER, MINOR THREAT, THE EXPLOITED, ONE WAY SYSTEM, KONFLIKT, NONCONFORMIST, CHAOS U.K., THE ADICTS, TOY DOLLS, 4 SKINS, EXEKUCE, COCK SPARRER, BLOOD,- Tak isto nepíšte, že Kaos records. Napíšte iba meno adresu, ako by ste list posiali kamarátovi.... Collapse
Please wait...
Marian-distra wrote on 24. marca 2005 at 12:39
DUPLICADO DISTRO (Zoznám za známku) Punk, hc, crust... Vincze Peter Gazdovská 32/5 Komárno 945 01 SR GARFIELD DISTRO (Zoznám za známku) Grind, noise, crust, death.... Jiří Kovlalčík jr. Školní 178/IV 399 01 ČR INSANE SOCIETY RECORDS www.insanesociety.net P.O. Box 6 Hradec Králové 2 501 01 ČR HUMAN MEAT FOR SALE DISTRO Ozon99@hotmail.sk Dušan Ozaňák Zborov nad Bystricou 455 023 03SR JUST DO IT YOURSELF DISTRO comixsniper@pobox.sk P.O Box 16 Bratislava 48 840 08 SR
DUPLICADO DISTRO (Zoznám za známku) Punk, hc, crust... Vincze Peter Gazdovská 32/5 Komárno 945 01 SR GARFIELD DISTRO (Zoznám za známku) Grind, noise, crust, death.... Jiří Kovlalčík jr. Školní 178/IV 399 01 ČR INSANE SOCIETY RECORDS www.insanesociety.net P.O. Box 6 Hradec Králové 2 501 01 ČR HUMAN MEAT FOR SALE DISTRO Ozon99@hotmail.sk Dušan Ozaňák Zborov nad Bystricou 455 023 03SR JUST DO IT YOURSELF DISTRO comixsniper@pobox.sk P.O Box 16 Bratislava 48 840 08 SR... Collapse
Please wait...
majkl wrote on 23. marca 2005 at 18:32
Pre Kyru : sorry ale este som sa ta chcel opytat ze ci nevies kde na nete budud tie fozky z koncika = : D- Maj sa....
Pre Kyru : sorry ale este som sa ta chcel opytat ze ci nevies kde na nete budud tie fozky z koncika = : D- Maj sa....... Collapse
Please wait...
majkl wrote on 23. marca 2005 at 18:01
pre Mirushu : ja som bol a tiez sa mi to zdalo fajne...Akurat ze ste nikto nepogovali ale inac fajny boli seci...Najviac sa mi aj tak pacila strata...Ale blbe bolo ze kolko prachu tam bolo...som mal normalne cierne sople : D...caucau
pre Mirushu : ja som bol a tiez sa mi to zdalo fajne...Akurat ze ste nikto nepogovali ale inac fajny boli seci...Najviac sa mi aj tak pacila strata...Ale blbe bolo ze kolko prachu tam bolo...som mal normalne cierne sople : D...caucau... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 23. marca 2005 at 8:05
Pre Kyru CAf ty si bola s Matusom na mojej skole a muka ani nic si nedala vediet sak by ste ma vypitali a by sme pokecali. ze vraj si mi prezvanala ale mne nikto neprezvanal ta asi si muka. maj sa caffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Pre Kyru CAf ty si bola s Matusom na mojej skole a muka ani nic si nedala vediet sak by ste ma vypitali a by sme pokecali. ze vraj si mi prezvanala ale mne nikto neprezvanal ta asi si muka. maj sa caffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff... Collapse
Please wait...
Satelit wrote on 23. marca 2005 at 7:29
Pre Mirushu. CAf. niesi sama toten posraty post fakt do toho fajne sere, jebe. To je fakt na muku ale sa sa zacni tesit sak uz v nedelu konci. Chod to poriadne oslavit napr. cod sa vozrat aspon trochu ti to pomoze a aspon trochu zabudnes ze si iba tak prejebala celych ´postnych´ 40 dni. TA sa maj fajne a vyjeb sa na to sak uz to konci
Pre Mirushu. CAf. niesi sama toten posraty post fakt do toho fajne sere, jebe. To je fakt na muku ale sa sa zacni tesit sak uz v nedelu konci. Chod to poriadne oslavit napr. cod sa vozrat aspon trochu ti to pomoze a aspon trochu zabudnes ze si iba tak prejebala celych ´postnych´ 40 dni. TA sa maj fajne a vyjeb sa na to sak uz to konci... Collapse
Please wait...
Mirusha wrote on 22. marca 2005 at 18:46
hej ľudia, ako sa vám páčil koncert v K2? to bolo úplne super. no jak to Strata času rozbalila super. aj tí noví, že revolution boli tiežž masakroví, a hlavne ked zahrali Anarchy od Sex Pistols. čo vy na to? datumáci tých už pozná každý, čo sa dá na nich povedať? možno len to,že su fakt zabehaní.ide im to. takých koncertoch by tu trebalo viac.
hej ľudia, ako sa vám páčil koncert v K2? to bolo úplne super. no jak to Strata času rozbalila super. aj tí noví, že revolution boli tiežž masakroví, a hlavne ked zahrali Anarchy od Sex Pistols. čo vy na to? datumáci tých už pozná každý, čo sa dá na nich povedať? možno len to,že su fakt zabehaní.ide im to. takých koncertoch by tu trebalo viac.... Collapse
Please wait...
Mirusha wrote on 22. marca 2005 at 18:43
Pre Mariana čaf chlape, dixx za super text. ta ja som tu nebola večnosť kurwa. jasné, že ti pomôžem rozoznať tu pridziganú kožu od nekože. a čo nové,?bo ja som taká muka, zase nič nestiham. ešte k tomu všetkému tej prijeb... pôst my do toho všetkého dzigá, no ja som totálne hotová. to tak vyzerá, ked sme takí "veriaci".hrám v kostole a medzi tým chodím v pôste na koncerty, ta ľudia si už aj tak dosť šuškajú,že jaká veriaca a také dristy, ale ta mňa to tak štve, že až. mám to na háku, debilní ľudia
Pre Mariana čaf chlape, dixx za super text. ta ja som tu nebola večnosť kurwa. jasné, že ti pomôžem rozoznať tu pridziganú kožu od nekože. a čo nové,?bo ja som taká muka, zase nič nestiham. ešte k tomu všetkému tej prijeb... pôst my do toho všetkého dzigá, no ja som totálne hotová. to tak vyzerá, ked sme takí "veriaci".hrám v kostole a medzi tým chodím v pôste na koncerty, ta ľudia si už aj tak dosť šuškajú,že jaká veriaca a také dristy, ale ta mňa to tak štve, že až. mám to na háku, debilní ľudia... Collapse
Please wait...
!!!Dr.Martens a Mari wrote on 22. marca 2005 at 15:09
!!!Pre vsetkych!!! Dr.Martens:AhOi! vsetci "VESELU" Velku noc! Marian: Serte na Velku noc!!!
!!!Pre vsetkych!!! Dr.Martens:AhOi! vsetci "VESELU" Velku noc! Marian: Serte na Velku noc!!!... Collapse
Please wait...
JARO wrote on 22. marca 2005 at 15:03
Pre Kyru: neber to tak tragicky, stavaju sa aj horsie veci... Skus zmenit taktiku a s mamou sa radsej dohodnut a nie hadat - vacsinou to zaberie (poznam z vlastnej skusenosti)...
Pre Kyru: neber to tak tragicky, stavaju sa aj horsie veci... Skus zmenit taktiku a s mamou sa radsej dohodnut a nie hadat - vacsinou to zaberie (poznam z vlastnej skusenosti)...... Collapse
Please wait...
Dr.Martens wrote on 22. marca 2005 at 14:58
!!!Pre Lisku!!!AhOi!Ja som zo Svidnika.Na koncert by som xcel ist,ale este vzdy nemam odvoz nazat.Dufam,ze sa tam dostanem,lebo by som xcel pocut Toyoch aj na zivo.PA-PA
!!!Pre Lisku!!!AhOi!Ja som zo Svidnika.Na koncert by som xcel ist,ale este vzdy nemam odvoz nazat.Dufam,ze sa tam dostanem,lebo by som xcel pocut Toyoch aj na zivo.PA-PA... Collapse
Please wait...
Kyra wrote on 22. marca 2005 at 11:25
pe SK a SP-psychiatriu :-)) chcem len pozdravit tychto psychopatoff:Buba,Pekaca,Mikiho,Mariana,Kurta cobaina, Teľka,Johnatana, Janca,Jupika,Vlada, .....a SP-Kyslika,Cvirika,Dezka 1 a 2 ....vsetkym posielam pusinu cmuuuuuuuuuuukkkkkkkkk K.
pe SK a SP-psychiatriu :-)) chcem len pozdravit tychto psychopatoff:Buba,Pekaca,Mikiho,Mariana,Kurta cobaina, Teľka,Johnatana, Janca,Jupika,Vlada, .....a SP-Kyslika,Cvirika,Dezka 1 a 2 ....vsetkym posielam pusinu cmuuuuuuuuuuukkkkkkkkk K.... Collapse
Please wait...
Kyra wrote on 22. marca 2005 at 11:21
pre Pištoľky:o))) cawik chlapci...jakze sa mame???...ja na P***....cele dni sa hadam s matkou aby ma pustili....je mi z toho tak chujovo ze mam chut si otrepat hlavu o stenu...mna uz nikto nechape...ach jaj :-((((fnuuuuuukkk cmuuukkk oi K.
pre Pištoľky:o))) cawik chlapci...jakze sa mame???...ja na P***....cele dni sa hadam s matkou aby ma pustili....je mi z toho tak chujovo ze mam chut si otrepat hlavu o stenu...mna uz nikto nechape...ach jaj :-((((fnuuuuuukkk cmuuukkk oi K.... Collapse
Please wait...
Kyra wrote on 22. marca 2005 at 11:18
pre Satelita :o)))) ahOOOOOOoiky ...jakze sa mame???...hele karle dufam ze si na mna nezabudol...plis pichni aj mne zopar tych papierikoff...ty ako ides na TP??? fuck white saturday!!! cmuuuuuuuukkkk oi Kyra
pre Satelita :o)))) ahOOOOOOoiky ...jakze sa mame???...hele karle dufam ze si na mna nezabudol...plis pichni aj mne zopar tych papierikoff...ty ako ides na TP??? fuck white saturday!!! cmuuuuuuuukkkk oi Kyra... Collapse
Please wait...
Kyra wrote on 22. marca 2005 at 11:16
pre Cvirika:o)) ahoooiii....akoze sa ma moje ftacako??...ja uz do pici neznam co robit...cim blizsie je sobota tym viac sa boim stvrdnem v kostole namiesto haluzenia na koncerte s ludmi ktorych milujem (si medzi nimi hehe:o)))...co sakra nevedia pochopit ako velmi mi na tom zalezi aby som bola tam....strasne som sa na teba tesila+ na vsetkych z debatneho kruzku a najviac na kyslika :-((( nenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaviiiidim svojich fotrovcov a nenavidim bielu sobotu...ked ma nepustia tak to pre mna bude cierna sobota....drzim palceky doma drz aj ty mne cmuuuuuuuuukkkk Oi K.
pre Cvirika:o)) ahoooiii....akoze sa ma moje ftacako??...ja uz do pici neznam co robit...cim blizsie je sobota tym viac sa boim stvrdnem v kostole namiesto haluzenia na koncerte s ludmi ktorych milujem (si medzi nimi hehe:o)))...co sakra nevedia pochopit ako velmi mi na tom zalezi aby som bola tam....strasne som sa na teba tesila+ na vsetkych z debatneho kruzku a najviac na kyslika :-((( nenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaviiiidim svojich fotrovcov a nenavidim bielu sobotu...ked ma nepustia tak to pre mna bude cierna sobota....drzim palceky doma drz aj ty mne cmuuuuuuuuukkkk Oi K.... Collapse
Please wait...
kyra wrote on 22. marca 2005 at 11:09
pre Marianka:-))) ahoi lasko...suhlasim s tebou s tymi nasivkami ale proste ja chcem len a len tu zlto-ciernu sex pistols ako bola ta co mal pitko na (mimochodom mojej co mi ujebali) mikine...hajzel ze moze kludne spat ked si chodi (vlastne asi uz toho vela nenachodi ze???) v cudzej bunde...mam riflovku a tam si tu nasifku chcem jebnut...ale inac urcite suhlasim...keby som si mala vybrat medzi nasivkou Exploited a trebars Zaciatok konca tak si urcite vyberiem to druhe ....si zlaty ze mi das tie kontakty..nemaju ty typci co predavaju ziny aj nejaku tu www?...z najhlbsej hlbky mojej ciernej duse ti daaaaaaaaakuuujem a posielam sladku pusku cmuuuukkkk chcem bagetu zo svidnika :-(((( mnnnnaaaaaaaaammm ...a neboi nesi sam kto asi sa na koncik nedostane....ja uz neviem ake argumenty mam pouzit som zufala :-((((ale pustim si KSS-aj ked zivot je kurva....a hned mi je lepsie...mimochodom ma KSS-ko nejaku nasifffku???cmuuuuuuuuuuuuuukkk oi Kyra
pre Marianka:-))) ahoi lasko...suhlasim s tebou s tymi nasivkami ale proste ja chcem len a len tu zlto-ciernu sex pistols ako bola ta co mal pitko na (mimochodom mojej co mi ujebali) mikine...hajzel ze moze kludne spat ked si chodi (vlastne asi uz toho vela nenachodi ze???) v cudzej bunde...mam riflovku a tam si tu nasifku chcem jebnut...ale inac urcite suhlasim...keby som si mala vybrat medzi nasivkou Exploited a trebars Zaciatok konca tak si urcite vyberiem to druhe ....si zlaty ze mi das tie kontakty..nemaju ty typci co predavaju ziny aj nejaku tu www?...z najhlbsej hlbky mojej ciernej duse ti daaaaaaaaakuuujem a posielam sladku pusku cmuuuukkkk chcem bagetu zo svidnika :-(((( mnnnnaaaaaaaaammm ...a neboi nesi sam kto asi sa na koncik nedostane....ja uz neviem ake argumenty mam pouzit som zufala :-((((ale pustim si KSS-aj ked zivot je kurva....a hned mi je lepsie...mimochodom ma KSS-ko nejaku nasifffku???cmuuuuuuuuuuuuuukkk oi Kyra... Collapse
Please wait...
Marián wrote on 22. marca 2005 at 8:15
Pre všetkých: Ešte vám tu hodím kontakty, kde zože niete nášivky, videa s koncertov- lacno, MC, CD, oblečenie len ich potrebujem prepísať s papiera, ktorý som nechal, doma. PS: Ten chlopík čo vydava REVOLTAR ma aj distro , napr. : papatam si tam skupiny ako ROZPOR, LOS FASTIDIOS.
Pre všetkých: Ešte vám tu hodím kontakty, kde zože niete nášivky, videa s koncertov- lacno, MC, CD, oblečenie len ich potrebujem prepísať s papiera, ktorý som nechal, doma. PS: Ten chlopík čo vydava REVOLTAR ma aj distro , napr. : papatam si tam skupiny ako ROZPOR, LOS FASTIDIOS.... Collapse
Please wait...